Upozornenia
Vyčistiť všetko

740.888  

Stránka 2 / 2

Lukáš
(@zaza-office)
Honorovaný člen

Jsem stále v Mostě, návštěva není problém. Na burzu nejezdím. pro zboží tam mi jezdí kolega, který má dráhu zadarmo 🙂

Z*

OdpovedaťCitácia
Publikované : 9. augusta 2016 23:59
Samba
(@samba)
Slávny člen

Zaza: tak to som rád, že si stále v Moste, takže je možné, že onedlho dáme niekde v Moste kávičku a podebatujeme. Teším sa.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 10. augusta 2016 0:10
Marek
(@marek)
Člen Admin

Zaza: tak to som rád, že si stále v Moste, takže je možné, že onedlho dáme niekde v Moste kávičku a podebatujeme. Teším sa.

Samba: trochu Ti závidím, ale v dobrom. Stále stretávaš zaujímavých ľudí - modelárov a ja nemám okrem fóra a telefonátov s Tebou alebo Majom žiadne takéto modelárske styky. Hádam sa raz dostanem do štádia, že budem vedieť cestovať...

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...

OdpovedaťCitácia
Publikované : 10. augusta 2016 0:16
Samba
(@samba)
Slávny člen

Marek. viem, čo sa prihodilo a prečo ťa dlhé cestovanie straší. Ale to prekonáš, len ak to skúsiš. ja cestujem veľa a som rád keď mi niekto na tých cestách robí spoločnosť (za čo ďakujem hlavne Statusakovi a mojej manželke). Vieš dobre, že to môžeš byť aj ty čo ma bude na niektorej cesta za modelmi sprevádzať Garantuje ti, že sa stretneš osobne s ľuďmi čo v železničnom modelárstve niečo znamenajú. Ale to samozrejme chce čas. Nič netreba unáhľovať.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 10. augusta 2016 0:24
Marek
(@marek)
Člen Admin

Marek. viem, čo sa prihodilo a prečo ťa dlhé cestovanie straší. Ale to prekonáš, len ak to skúsiš. ja cestujem veľa a som rád keď mi niekto na tých cestách robí spoločnosť (za čo ďakujem hlavne Statusakovi a mojej manželke). Vieš dobre, že to môžeš byť aj ty čo ma bude na niektorej cesta za modelmi sprevádzať Garantuje ti, že sa stretneš osobne s ľuďmi čo v železničnom modelárstve niečo znamenajú. Ale to samozrejme chce čas. Nič netreba unáhľovať.

Ďakujem Samba, viem, že ak to raz prekonám, tak to bude práve s Tebou... Ale je to naozaj ťažké...

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...

OdpovedaťCitácia
Publikované : 10. augusta 2016 0:28
Stránka 2 / 2

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Sociálne médiá