Veľmi pekná stránka...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Veľmi pekná stránka šikovného modelára v TT

1,236 Príspevky
13 Užívatelia
296 Likes
90 K Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Našiel som, respektíve mi poradil Samba, skvelú stránku zatiaľ najnovšieho člena na našom fóre, Ivora Tomanu: http://lokalka-tt.webnode.cz
Ja som si ju popozeral zatiaľ tak zbežne, ale určite si ju prejdem celú, nakoľko práca tohto modelára ma veľmi oslovila. Je to bezpochyby veľmi zručný modelár, som rád, že sa pridal na naše fórum 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Citácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1395
 

Jako JO! :ohmy: Áno! :ohmy: Krásna stránka, čistá prácička, veľmi čistá prácička! Pekné pokukanie ... díky

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

A ja tohoto pána poznám osobne !!! :woohoo: Keď som videl stanicu "BREZNIČKA" tak Vám poviem, že som mierne odpadol. Takmer dva krát týždenne jazdím okolo tejto stanici v skutočnosti a poviem Vám, že to pán Inžinier pekne trafil. Ani by ste neverili aký je skromný tento pán a pri tom je odborník vo svojom pracovnom odbore a ako je vidieť aj vo svojom koníčku. Myslím, že pre nášho Deda som na toto fórum doviedol poriadnu konkurenciu. Ale to je len a len môj názor. Klobúk dole a tento pán chválil moje koľajisko a to som bol hrdý, že sa mu páči. No a potom v úplnej skromnosti vybalí na nás (a hlavne na mňa) toto. Pri prezeraní týchto jeho obrázkov som zabudol na starosti všedných dní a aj kávička, ktorú som v tej chvíli pil bola o niečo sladšia. Pán Inžinier za mňa ĎAKUJEM !!!


   
OdpovedaťCitácia
roman
(@statusak)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 83
 

Norino uplne s tebou suhlasim ,velmi krasne prepracovane a hlavne oku ladiace fotecky-velmi pekne p. Tomana klobuk smekam aj ja 🙂 🙂 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Norino uplne s tebou suhlasim ,velmi krasne prepracovane a hlavne oku ladiace fotecky-velmi pekne p. Tomana klobuk smekam aj ja 🙂 🙂 🙂

Ja si v prítomnosti takýchto modelárov ako je pán Ing. Tomana a náš Zbyňo (Dedo) vôbec žiadny klobúk nenasadzujem, lebo by to nemalo žiadny význam. Veľký obdiv a rešpekt pred Vami páni !!!


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1395
 

... Ja si v prítomnosti takýchto modelárov ako je pán Ing. Tomana a náš Zbyňo (Dedo) vôbec žiadny klobúk nenasadzujem, lebo by to nemalo žiadny význam. Veľký obdiv a rešpekt pred Vami páni !!!

Veľmi pekne si to Roman napísal, že "náš dedo"... ďakujem a pozývam ťa na burčiak... je tam síce šóra ako šľak, ale keď povieš farárovi, že ťa posielam ... 😆 😆 😆

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Dedo, nevadí, ale "náš dedo" som napísal ja. Nič to nemení na tom, že mám rešpekt.


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Dedo: ... a čuduješ sa, že je tam "šóra" keď predávaš pr(a)vý burčák za 1,-Kčs ?? :sick:


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1395
 

Dedo, nevadí, ale "náš dedo" som napísal ja. Nič to nemení na tom, že mám rešpekt.

Božééé! Norbi prepáč prosím... čítal som to na mobile a nejako sa mi to zlialo dokopy... hneď som dostal nápad zinscenovať zápchu u burčiaku, vyfotiť a pozvať za tie krásne slová na pohárik... Tak to napravujem a pozývam ťa samozrejme ako prvého B)

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

A čo keby si priniesol z toho burčaku na stretnutie? 😀

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Veď nič sa nedej, na stretnutí si to aj tak vypiješ !! :whistle:


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1395
 

A čo keby si priniesol z toho burčaku na stretnutie? 😀

rád, no ešte nebude :S

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1395
 

Veď nič sa nedej, na stretnutí si to aj tak vypiješ !! :whistle:

Rád 😆

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1831
 

SAMBA, ja to až tak úžasne nevidím, ( keď sa na to dívam každý deň) ale ďakujem. Je na tom ešte veľmi veľa práce...
Keby toho času bolo viac ...,
P.S. Kúpim 2 hodiny ku každému dňu, cenu akceptujem. 🙂

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

SAMBA, ja to až tak úžasne nevidím, ( keď sa na to dívam každý deň) ale ďakujem. Je na tom ešte veľmi veľa práce...
Keby toho času bolo viac ...,
P.S. Kúpim 2 hodiny ku každému dňu, cenu akceptujem. 🙂

Tak tie dve hodiny denne by som bral aj ja 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1395
 

Ja 10 a dôchodok k tomu

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Chlapi moji zlatí, ale všetko má svoje hranice možností. Viem, že ma považujete aj za obchodníka, ale tento tovar v mojom e-shope nenájdete. :kiss:


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Pekne vítam pán inžinier IVOR. Za svojím si stojím a toto dielko je naozaj krásne. Verím, že Váš pohľad na vlastné koľajisko je iný ako náš pohľad z "vonku". Ja sa tiež na svoje koľajisko pozerám rozpačito a vidím jeho všetky nedokonalosti. Ale tiež vidím pohľady tých, ktorí si ho prídu pozrieť a páči sa im. To je tak stále. Ja osobne keď sa pozerám na koľajiská, alebo modelárske práce iných, vôbec nehľadám chyby, ale kochám sa krásou tých ktorých modelov. Už som to veľakrát povedal a niekde (asi aj v tomto fóre) aj napísal, že každý modelár mám svoj rukopis a som rád, že môžem aspoň touto formou spoznať aj Váš rukopis a môžem povedať bez nadsázky, že máte pekný krasopis. 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Prezrel som si podrobne Vašu stránku, Samba Vás vychválil a musím povedať ,že plným pravom. Vaša práca je úžasná, nebojím sa povedať, že ste naozaj konkurencia dedovi. Tak ako ostatní, aj ja dávam klobúk dolu rovnako, ako pri dedovej práci.
Mimochodom, dúfam, že Vám nevadí, že Vám Vykám , lebo s modelármi online si vždy tykáme, ale verte mi, je to z úcty k Vám a Vášmu modelovaniu, rozhodne patríte medzi najlepších modelárov akých poznám. Ďakujem 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1831
 

ďakujem, to ma teší. Som pracovne dosť vyťažený, takže aj moje reakcie na fórach sú opozdené...
P.S.
Volám sa Ivor Tomana, pre kamarátov a kolegov modelárov Ivor...
a na tituly si rozhodne nepotrpím.....( SAMBA),
ďakujem a prajem všetkým dostatok času na modelovanie a radosť z každého nového detailu, ktoré vaše ruky vytvoria. A ako tu vidím a čítam dôvod na radosť sa vždy nájde. 🙂

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Tituly sú niečo čo som ja v živote nedosiahol a obdivujem každého, kto dokáže viac ako ja. Takže obdivujem skoro každého. Všetci sme v niečom výnimočný. Tak sa dodatočne ospravedlňujem. Ale nič to nemení na tom, že máte peknú a precíznu prácu. Viem čo znamená byť pracovne vyťažený a dúfam, že tento rok aj ja na toto fórum budem vedieť prispieť nejakými novinkami z môjho koľajiska.


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1831
 

Už sa teším.
Aj keď ho uvidím opäť naživo...

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Ivor, pridal som Vašu skvelú stránku medzi moje odkazy. Prečítal som si články, prezrel opäť fotografie, proste krásne. http://marek-vlaky.eu/index.php/odkazy Ďakujem

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Ivorové modelovanie je naozaj vrcholové. Vždy si rád jeho obrázky prezerám. Rád by som dosiahol aspoň jeho úroveň. K Dedovi sa len veľmi ťažko priblížim. Ale keď si dám ruku na srdce, bol by som rád, keby som už konečne mohol začať (pokračovať) v stavbe môjho koľajiska. :unsure: :S 🙁


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Ivorové modelovanie je naozaj vrcholové. Vždy si rád jeho obrázky prezerám. Rád by som dosiahol aspoň jeho úroveň. K Dedovi sa len veľmi ťažko priblížim. Ale keď si dám ruku na srdce, bol by som rád, keby som už konečne mohol začať (pokračovať) v stavbe môjho koľajiska. :unsure: :S 🙁

Neboj sa Samba, po včerajšku sú dve možnosti, buď budeš od Novembra bez autoškoly kvôli týmto zákonom a budeš sa naplno venovať eshopu a modelovaniu, alebo Ťa tento systém a zákony donútia sa živiť niečím úplne iným ako živnosťou a potom budeš mať viac času. Ja Ti ale neprajem nič zlé, len som zvedavý, ako to všetko bude pokračovať takýmto štýlom.... Nech sa Ti darí najlepšie ako sa môže... B)

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 1 / 50

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá