Marek-Vlaky.eu Novinky a články Historicky IV. modelárske stretnutie, ktoré som premeškal…

Historicky IV. modelárske stretnutie, ktoré som premeškal…

Historicky IV. modelárske stretnutie, ktoré som premeškal… post thumbnail image

29. a 30. augusta sa konalo Historicky IV. modelárske stretnutie priateľov modelárov. Celé sa to konalo v krásnej prírode na Martinkách. Tento ročník sme boli pozvaní s celou rodinou prvý krát oficiálne a naozaj sme sa veľmi tešili. Nevedel som sa dočkať, aj keď svojich modelárskych kamarátov som videl v máji, teda Romana nie, ale o to viac som sa tešil.

Všetko bolo naplánované a nachystané na skvelý výlet. Ako sa však hovorí, človek mieni, pán Boh mení. Už v piatok mi nebolo úplne dobre. Išiel som domov z práce skorej, že sa preliečim, niečo na mňa „liezlo“. A potom to prišlo. Ochorel som… teda z výletu vyzeralo, že nič nebude. Nanešťastie som sa nemýlil. Nebol som schopný ísť na víkend za priateľmi.

Nesmierne ma to mrzí, naozaj som sa na všetkých tešil. Všetci sme sa tešili. Mali sme ísť vlakom z Banskej Štiavnice do Vrútok a odtiaľ nás mal zobrať Zbyňo na chatu. Neostávalo nič iné, ako zavolať, že sa nedostavíme. Doteraz som veľmi sklamaný, viem si predstaviť, že sme prišli o krásny víkend.

Jedinou útechou je, že už mi je o poznanie lepšie. Týmto by som chcel poďakovať Ohurovi za pozvanie a zároveň sa ospravedlniť, že sme nemohli prísť. Taktiež sa chcem poďakovať všetkým kamarátom modelárom za početné telefonáty a želania uzdravenia. Všetkým Vám chcem povedať, že na budúci rok si to všetko vynahradíme.. Už teraz sa teším a neviem sa dočkať.

Pokiaľ si chcete prečítať o priebehu stretnutia, môžete tak urobiť na Norbiho stránke.

Marek Duda

 

Značky:

Podobné články