Fotografie skutočný...

Upozornenia
Vyčistiť všetko

Fotografie skutočných vlakov  

Stránka 19 / 19

Marek
(@marek)
Člen Admin

Vau, super súprava. To by vyzeralo skvele aj na modelovom koľajisku 🙂

... no práve, len pre mňa je to príliš moderná epocha. Ale také novučičké vagóny u nás v stanici často nevidím.

Aj pre mňa, ale aj tak sú super. Občas sa dá si zajazdiť aj novšími vlakmi 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...

OdpovedaťCitácia
Publikované : 25. októbra 2019 17:29
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Slávny člen

Prinášam " zopár" záberov na trakčný vlak zo žst. Trnava, ako inšpiráciu pre tých, ktorí modelujú VI. epochu , ....

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂

OdpovedaťCitácia
Publikované : 7. februára 2020 21:01
Marek
(@marek)
Člen Admin

Pekné zábery, ďakujem Ivor. Ten "žeriavový" vagón je zaujímavo poriešený 🙂
Mimochodom, neviem, či to iba mne tak zobrazuje, ale tie celé čierne fotky sú nejaké tiež zábery, alebo pridané omylom?

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...

OdpovedaťCitácia
Publikované : 8. februára 2020 7:54
Samba
(@samba)
Slávny člen

Ďakujem za pekné zábery súpravy. Na fotkách je pekne vidieť, že stanica v Trnave je v oblúku, čo je pre mňa zvláštne, lebo väčšina staníc čo som navštívil je v rovných koľajách.
Marek: aj mne to zobrazuje v čiernej farbe. Ale len niektorí zábery.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 8. februára 2020 8:33
Marek
(@marek)
Člen Admin

...
Marek: aj mne to zobrazuje v čiernej farbe. Ale len niektorí zábery.

Hej Samba, mne 6 záberov. Ale nevadí, chybička se vloudila 🙂 Zvyšné zábery stoja za to

OdpovedaťCitácia
Publikované : 8. februára 2020 8:40
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Slávny člen

Neviem, prečo sa nezobrazili všetky fotky, nakoľko na iných fórach sa načítali bez problémov.... asi som príliš rýchly, a fotky sa nestihli načítať....
Tak ešte raz....Trakčný vlak v žst. Trnava....
P.S.
SAMBA: Veľmi veľa staníc je situovaných v oblúku....

OdpovedaťCitácia
Publikované : 8. februára 2020 18:30
Marek
(@marek)
Člen Admin

Ďakujem Ivor. Neviem, čo to spôsobilo, ešte sa to tu nestalo. Tento konkrétny server má tuším 600mbps pripojenie obomi smermi. Tak hádam to bol ojedinelý prípad 😉

OdpovedaťCitácia
Publikované : 9. februára 2020 6:55
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Slávny člen

Ďakujem Ivor. Neviem, čo to spôsobilo, ešte sa to tu nestalo. Tento konkrétny server má tuším 600mbps pripojenie obomi smermi. Tak hádam to bol ojedinelý prípad 😉

Ja mám len 50Mbps/5Mbps....ale tých cca 5 pre upload by malo postačovať, keď posielam na Tvoj server rádove niekoľko stokilobajtové obrázky....na iné serveri ich nezmenšujem, tam sú to rádove niekoľko MB obrázky...

Tak ešte jedna z dnešného popoludnia...

OdpovedaťCitácia
Publikované : 9. februára 2020 23:03
Marek
(@marek)
Člen Admin

Ďakujem Ivor za fotky. Taktiež ďakujem za optimalizáciu obrázkov na toto fórum, určite ma teší, že sa neplytvá miestom. To je naozaj super. Samozrejme 5mbps upload určite stačí, Tebe to samozrejme nemusím vysvetľovať, Ty si v tom ako doma, ale na server by to bolo hrozne málo. Určite chápeš prečo 😉 Preto som bol zaskočený tým problémom a pevne verím, že sa už nebude opakovať 🙂 Mimochodom, mám veľmi rád Tvoje fotky, či už ide o skutočné vlaky alebo modely. Vždy je na čo pozerať 🙂

OdpovedaťCitácia
Publikované : 10. februára 2020 10:02
Stránka 19 / 19

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá