Upozornenia
Vyčistiť všetko

Pripravované akcie  

Stránka 1 / 2

Marek
(@marek)
Člen Admin

Ahojte kamaráti modelári, Peťo mi poslal plagát chystanej akcie, tak tu je, ak chcete niekto ísť 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...

Citácia
Publikované : 25. júla 2018 22:40
Samba
(@samba)
Slávny člen

Marek. už včera zverejnené v inej téme "KOKAVA 2018". Nechcel som začínať novú tému. Nevadí, veď k 100. výročiu vzniku ČSR a tým aj vzniku ČSD ešte budú akcie, takže táto téma sa určite využije aj naďalej.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 25. júla 2018 22:54
Marek
(@marek)
Člen Admin

Marek. už včera zverejnené v inej téme "KOKAVA 2018". Nechcel som začínať novú tému. Nevadí, veď k 100. výročiu vzniku ČSR a tým aj vzniku ČSD ešte budú akcie, takže táto téma sa určite využije aj naďalej.

Jáj, no to som si neuvedomil. 🙂 Nevadí. Akcií býva v poslednej dobe stále viac, takže nebude mať každá svoju tému, ale bude to pribúdať tu 🙂 Ďakujem za upozornenie

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...

OdpovedaťCitácia
Publikované : 25. júla 2018 23:00
Samba
(@samba)
Slávny člen

Modelári, modelárky, modelárčata !!! 28.10.2018 v čase od 8:00 do 14:00 v KD Ružinov na Ružinovskej ulici 28 v Bratislave sa bude konať už II.ročník HOBBY Bratislava. Na burze bude k dostaniu modelová železnica, automodely, staré hračky, lego, atď ... Bližšie informácie plagát. Ja osobne som bol na I.ročníku aj ako predajca a bola to celkom podarená akcia. Kto by mal čas a chuť, tak nech túto akciu poctí svojou návštevou.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 11. októbra 2018 22:41
Samba
(@samba)
Slávny člen

Rok 2019 bude tak isto bohatý na modelárske burzy, výstavy a iné akcie spojené z modelárstvom. Došlo v MMS-ke od Maja, tak som trochu googlil a vygooglil som plagát.
V Rimavskej Sobote bude túto sobotu medzinárodná modelárska súťaž "MODEL FEST" už 9.ročník. Všetko potrebné je uvedené na plagáte, až na čas, kedy tá paráda začína. Ja som sa z mojich zdrojov dozvedel, že akcia začne o 8.00 hod miestneho času a bude to trvať až do 16.00 popoludní. Všetci, ktorí by to chceli vidieť sú vítaní. Jediná informácia, ktorú neviem zistiť je cena vstupenky, ale myslím, že to nebude velikánske vstupné. Tak tu je aj plagát:

OdpovedaťCitácia
Publikované : 12. februára 2019 17:59
Samba
(@samba)
Slávny člen

No a aby nám "južanom" nazávideli "severania" tak niečo aj pre priaznivcom plastikových a papierových modelov z okolia Žiliny.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 12. februára 2019 18:12
Marek
(@marek)
Člen Admin

Vyzerá to na krásne akcie, škoda, že všetko tak ďaleko...

OdpovedaťCitácia
Publikované : 12. februára 2019 18:44
Samba
(@samba)
Slávny člen

Vyzerá to na krásne akcie, škoda, že všetko tak ďaleko...

... ja a niektorí modelári tu z fóra máme RS čo by kameňom dohodil a myslím, že je tu aj niekoľko modelárov čo majú ZA tiež na dostrel. Viem, že z BS je to trochu od ruky, ale s tým ja nič nenarobím. Ja sa asi do RS dostanem a verím, že niečo aj nafotím a potom sa so "zvedavcami" rád podelím o zábery. No uvidíme ... !!!

OdpovedaťCitácia
Publikované : 12. februára 2019 19:20
Marek
(@marek)
Člen Admin

Tak nakoniec sme sa predsa do Rimavskej Soboty na Medzinárodnú výstavu modelov dostali, a veru bolo čo pozerať. Stretli sme sa aj so Sambom a jeho rodinkou a urobili sme si krásny deň. Týmto ďakujem mojej rodine, Sambovi a jeho rodine za nádhernú sobotu, bolo fakt super. Krásne počasie to už len dotvorilo. Nejdem sa ale veľa rozpisovať, pridám aspoň zopár fotiek....

OdpovedaťCitácia
Publikované : 16. februára 2019 21:37
Samba
(@samba)
Slávny člen

Tak ako spomínal v predchádzajúcom príspevku Marek, dnešný výlet na Model Fest 2019 bol naozaj plný krásnych modelov, aj keď nie priamo v našej krvnej skupine, ale určite bolo na čo pozerať. Ja prinášam fotky z výstavných stolov, len tak pre predstavu.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 16. februára 2019 21:48
Samba
(@samba)
Slávny člen

Je ťažké vyberať z takmer 300 modelov tie najkrajšie, ale napriek tomu som si dovolil niečo vybrať a ponúkam Vám svojich favoritov. Moje oko sa zameralo na prevedenie modelu, vkusné zakomponovanie do diorámy, detailovanie a hlavne na prevedenie patiny. Plastikový modelári sú, podľa mňa, v patinované úplní majstri.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 16. februára 2019 22:07
Samba
(@samba)
Slávny člen

Peter mi poslal plagát pripravovanej výstavy v Balašských Ďarmotách v Maďarsku. Všetko potrebné ja na plagáte. Ja tam určite budem.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 27. marca 2019 18:34
Marek
(@marek)
Člen Admin

Tá hlavná cena tomboly - terénny stôl - to čo je?

OdpovedaťCitácia
Publikované : 27. marca 2019 19:28
Samba
(@samba)
Slávny člen

Tá hlavná cena tomboly - terénny stôl - to čo je?

... podľa mňa je to niečo ako fabrický podklad pod koľajisko. Niečo ako je na obrázkoch.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 27. marca 2019 21:11
Marek
(@marek)
Člen Admin

Tak to ma nenapadlo... 🙂

OdpovedaťCitácia
Publikované : 27. marca 2019 21:12
Marek
(@marek)
Člen Admin

OdpovedaťCitácia
Publikované : 3. apríla 2019 7:37
Marek
(@marek)
Člen Admin

Konečne dorazí niečo aj ku nám do BS... Pôjdem sa určite pozrieť, dokonca bude aj sprievodný program 🙂
A mimochodom, od nás idú do Lučenca 🙂

OdpovedaťCitácia
Publikované : 27. mája 2019 17:03
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Slávny člen

Po dlhšom čase konečne jeden voľný deň.......využil som ho návštevou Prievidze, ....Skutočne bolo na čo pozerať, tak prinášam aspoň zopár momentiek z Hornonitrianskeho dňa modelárov .

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂

OdpovedaťCitácia
Publikované : 27. mája 2019 23:47
Samba
(@samba)
Slávny člen

Marek: ... legio vlak som už mal možnosť vidieť na vlastné oči v Košiciach. Je to pekné pripomenutie našich udatných vojakov a histórie. Kto nevidel, nech si to pozrie, je na čo pozerať a je na čo zamerať objektív foťáku.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 28. mája 2019 7:26
Samba
(@samba)
Slávny člen

Ivor: čo dodať? Snáď len toľko, je dobré že sa nájdu ľudia čo takéto niečo zorganizujú. Počasie vyšlo parádne a vidím, že návštevnosť bola hojná. Navyše som rád, že si si našiel chvíľku na oddych.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 28. mája 2019 7:29
Stránka 1 / 2

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Sociálne médiá