Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Pripravované akcie

50 Príspevky
5 Užívatelia
13 Likes
3,196 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Vau, bude to až mesiac... no aj tak neviem, či sa mi podarí to vidieť. Ty si už bol pozrieť Samba? Budú tam len jeho modely, alebo aj iných výrobcov? Ak sa bude dať, tak dúfam, že pridáš aj zopár fotiek 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Richardove modely samozrejme poznám a každému môžem návštevu tejto výstavy len odporučiť.
Neviem, či sa ja sám na túto výstavu dostanem, predsa je to len trocha ďalej, ale mesiac je dosť dlhá doba, tak snáď.
Richardove modely patria skutočne medzi "elitné" modely....Zopár vozňov z jeho produkcie občas jazdí aj po mojom malom koľajisku a môžem potvrdiť, že sa jedná o perfektne spracované modely.
Bravo Richard !

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Podarilo sa mi popri práci napísať taký kratší článok zo stretnutia. Ak chcete, čítajte tu: https://marek-vlaky.eu/historicky-ix-modelarske-stretnutie-tentokrat-vo-vyhniach/

Ďakujem ešte raz všetkým zúčastneným a teším sa na ďalšie stretnutia.

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Ivor reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Toto vyzerá veľmi zaujímavo, len nevhodný čas a dosť ďaleko...

FB IMG 1626176543077

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Ivor reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Toto vyzerá zaujímavo...

217663715 2296007350531363 5433668710907536836 n

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Ivor reacted
OdpovedaťCitácia
 Igor
(@igor)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 3 roky
Príspevky: 74
 

@marek  Bol som na výstave. Vystavovali a predávali iba auta. Nič iné tam nebolo.


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

@igor aha, tak to je škoda. Nepísali na letáku presne, aspoň budeme vedieť. Napriek tomu si asi videl pekné modely 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

https://myzvolen.sme.sk/c/22713770/zeleznicna-trat-zvolen-filakovo-ma-150-rokov-na-trat-sa-vratia-historicke-vlaky.html

Vyzerá to zaujímavo 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Rozmýšľam, že by som asi aj išiel... Bol som pred pár rokmi a bolo to tam celkom dobré

277707771 5049921005122217 1034013796722462571 n

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Marek: ... predostrel som doma na zváženie, ale bolo odmietnuté. Skúr musím zaplatiť "daň zo sna", to znamená, že nás doma čaká prerábka dvoch detských izieb a až potom zábava, tak dúfam, že do nášho modelárskeho stretnutia už bude daň vyplatená. Inak ani na stretnutie nebudem môcť prísť. Tak radšej budem makať. Každý víkend sa u nás tento rok počíta. Máme toho "naváľané". Nevadí, hlavne, že sa na našom každoročnom stretnutí všetci opäť stretneme. 


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

@samba to plne chápem. Nevadí, veď sa stretneme všetci za pár mesiacov. Ja som tiež ešte nie úplne rozhodnutý, či sem pôjdem, tak uvidíme. Viem len, že tam je na čo sa pozerať, takže možno aj pôjdem. Držím palce pri rekonštrukcii, nech sa všetko podarí ku spokojnosti. 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Názov témy fóra je síce Pripravované akcie, ale ja pridávam niečo z práve prebiehajúcej akcie... 

https://marek-vlaky.eu/7-hornonitriansky-modelarsky-den/

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Ďalšia pripravovaná akcia, konkrétne TT modulovka v Haliči

310757979 173982805177470 2862242948161696301 n

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

@marek 

....len doplním základné informácie prebraté z oficiálnej stránky obce Halič... no snáď sa tam v sobotu dostanem ... 🙂

Nebude to len výstava modelových železníc. Popri modeloch vlakov v mierke TT, bude na pozretie aj model záhradnej železnice a pre tých, ktorí sa budú chcieť s vláčikmi "pohrať" je vďaka partnerovi podujatia - fi Roco zabezpečený aj železničný model na hranie. Modulová výstava bude zároveň doplnená aj o modely ďalších modelárov a nadšencov železníc, a vystavené budú aj ďalšie predmety týkajúce sa železníc.

Poslednýkrát v sezóne ožije aj strážny domček, takže využite túto možnosť a nezabudnite sa tam zastaviť.

 

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

@ivor ďakujem. Budeš tam v sobotu?

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

@marek 

ak mi to vyjde ako plánujem, tak okolo 11.00 hod by som sa tam mohol objaviť..... 🙂

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
 Igor
(@igor)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 3 roky
Príspevky: 74
 

@ivor  & marek

Čakal som na Ivorovu odpoveď pre Mareka, sledoval som Vašu komunikáciu na Forume. Rozhodol som sa prísť do Halíča na výstavu, rád by som Vás osobne spoznal. Nechcem Vám narušiť program, budem vďačný aj za niekoľko minút.

S pozdravom      Igor


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

@igor super, budem osobne rád. Budem tam v sobotu dopoludnia a možno aj popoludní, podľa okolností. Tak hádam sa tam uvidíme. 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

A sme pripravení na Halič...

IMG 20221011 162909

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
 Igor
(@igor)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 3 roky
Príspevky: 74
 

@marek 

Som veľmi rád, že sa splnilo moje očakávanie z návštevy v Haliči. Osobné stretnutie s ľuďmi ako si Ty, Norbert (Samba), Ivor a Tvoj syn si nesmierne cením.

Možno nabudúce k Vám pribudnú ďalší.


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

@igor Ďakujeme, tiež sme veľmi radi, že sme sa spoznali aj osobne. Potom mi pošli mailom nejaký presnejší popis toho čo potrebuješ, prípadne aj nejaký náčrt.

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Naša malá predajná akcia v Haliči dopadla na výbornú, naše produkty mali dobrý ohlas a aj sa celkom dobre predali. Ďakujeme za Vaše nákupy a tešíme sa, na ďalšie objednávky.

IMG 20221015 101434
IMG 20221015 101429

Tešíme sa, že sme sa stretli s kamarátmi modelármi, či už staršími, ale aj s novými a ďakujeme všetkým za príjemnú atmosféru na akcii

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Ahojte. Dnes mi volal Janko Lajtoš a upozornil ma na blížiacu sa akciu v Prievidzi. Prikladám plagát pre tých, ktorí majú záujem ísť pozrieť. My pôjdeme pravdepodobne v sobotu, 20.5. 

plagat

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Ivor reacted
OdpovedaťCitácia
 Igi
(@igi)
Skúsený člen Registered
Pripojený: pred 2 roky
Príspevky: 99
 

@marek

Veľká akcia sa chystá i v Košiciach začiatkom mája.

FB IMG 1682707135402

 


   
Ivor and Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Tak tiež sem prispejem jedným oznamom...

Snímka obrazovky (24)

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Stránka 2 / 2

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá