Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Narodeniny

28 Príspevky
7 Užívatelia
0 Reactions
5,112 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
Topic starter  

Ahojte,

dnes má naše fórum malé narodeniny, oslavuje totiž mesiac existencie. Tento mesiac bol vcelku úspešný, keď si vezmeme, že máme v podstate 10 členov (po mesiaci viac než skvelé), 791 príspevkov v 16 témach, priemerná návštevnosť je 37 jedinečných návštevníkov denne (za posledný mesiac, z toho je viac než polovica vracajúcich sa). Takže povedal by som, že sa nám to pekne rozbieha a chcem poďakovať všetkým doterajším členom za skvelé témy a skvelé príspevky do diskusií, za to, že sa radi podelíte o svoje modelárske umenie, o svoje rady a nápady a celkovo za skvelú atmosféru na fóre.

Takže, Všetko najlepšie k mesačným narodeninám B) 😉 :silly: :woohoo:

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Citácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2867
 

Za mesiac pekná bilancia. Rád si na tomto fóre pokecám so slušnými ľuďmi a modelármi najvyššej kvality na Slovensku. A verte mi, že teraz naozaj nepreháňam. Za seba môžem pri tejto príležitosti sľúbiť, že sa vždy budem snažiť doviesť a zabezpečiť pre našich modelárov tie naj.. materiály, doplnky, stavebnice a modely. Nech nás všetkých modelovanie baví a to všetko za slušné peniažky.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
Topic starter  

Ja som dnes pri tejto príležitosti mierne poznižoval limity na jednotlivé hodnosti. Tým pádom napríklad aj Ivor ako kvalitný modelár už nie je Juniorský člen, ale Seniorský člen (nemyslím tým, že si starý, ale že si super modelár).
Ďalej som sa rozhodol, že pokiaľ máte záujem niekoho povýšiť na VIP člena, tak ho môžete navrhnúť, pokiaľ ste VIP a ak súhlasia aj ostatní VIP členovia, tak tento človek bude povýšený.
Ešte raz ďakujem za podporu a skvelé príspevky na tomto našom mladom ale skvelom fóre.

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2867
 

Marek, všetko je fajn, len ja osobne vôbec nepozerám na to akú "hodnosť" má jednotlivý člen na tomto fóre. Podľa mňa Ivor je od začiatku VIP člen !!!


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
Topic starter  

Marek, všetko je fajn, len ja osobne vôbec nepozerám na to akú "hodnosť" má jednotlivý člen na tomto fóre. Podľa mňa Ivor je od začiatku VIP člen !!!

Samozrejme, to mi je jasné, ja tiež nie. Ale je to základná funkcia fóra a zobrazuje iba počet príspevkov, nie kvalitu modelára. Čo sa mňa týka, pre mňa sú všetci modelári, ktorí stavajú vlastné veci a nie iba kupujú hotové, VIP. Preto klobúk dole pred každým skutočným modelárom. To som uviedol iba ako príklad, no asi som to neformuloval správne a možno to blbo vyznelo. Ospravedlňujem sa... :side:

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1417
 

Krásne narodeniny ti prajem skvelé modelárske fórko 😉 a do ďalších mesiacov ti prajem veľa návštev, veľa hodnotných príspevkov, veľa humoru a krásne obrázky :silly:

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
(@Anonymný 46)
Skúsený člen
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 144
 

Pripájam sa aj ja k narodeninám A prajem tomuto fóru krásne zábery a článkov. :cheer:


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

... mne by úplne stačil aj ten junior... 😉
na takýchto veciach si nezakladám, a ani ich nesledujem...
ale keď už má toto fórum narodeniny, tak nech sa všetkým jeho účastníkom darí v našom koníčku napredovať, nemusí to byť zrovna cval, stačí že napredujeme a s nadšením sa púšťame vždy do niečoho nového, čo nám prináša radosť už počas samotnej práce...
😉

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2867
 

Všetkým chcem poďakovať, že ste tu a mám si s kým pokecať. Super, len tak ďalej a je vidieť, že všetci modelujete (okrem mňa - SAMOZREJME !!! :S :angry: ) B)


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
Topic starter  

Všetkým chcem poďakovať, že ste tu a mám si s kým pokecať. Super, len tak ďalej a je vidieť, že všetci modelujete (okrem mňa - SAMOZREJME !!! :S :angry: ) B)

Samba, mne Evka hovorí, že tu už trávim pomaly viac času ako v práci... 😀 a to nevie, že aj v práci som často online... 😀 (mimochodom, Evka Ťa pozdravuje)
Ale nie, veď na to to tu je. Stretli sme sa pekná partička, pokým sa sem nepridajú rôzny vŕtači s prezývkami podľa stromov rastúcich pri vodných tokoch... 😀
A že nemodeluješ? Už len to, že dávaš dokopy modely pre iných modelárov do eshopu je modelovanie, aj keď viem veľmi dobre, ako si to myslel. Viac radosti by Ti určite robilo modelovať svoje veci. Ale neboj sa, aj k tomu sa dostaneš... a Vianočný Komárek dostane nové koľajisko... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2867
 

Všetkým chcem poďakovať, že ste tu a mám si s kým pokecať. Super, len tak ďalej a je vidieť, že všetci modelujete (okrem mňa - SAMOZREJME !!! :S :angry: ) B)

Samba, mne Evka hovorí, že tu už trávim pomaly viac času ako v práci... 😀 a to nevie, že aj v práci som často online... 😀 (mimochodom, Evka Ťa pozdravuje)
Ale nie, veď na to to tu je. Stretli sme sa pekná partička, pokým sa sem nepridajú rôzny vŕtači s prezývkami podľa stromov rastúcich pri vodných tokoch... 😀
A že nemodeluješ? Už len to, že dávaš dokopy modely pre iných modelárov do eshopu je modelovanie, aj keď viem veľmi dobre, ako si to myslel. Viac radosti by Ti určite robilo modelovať svoje veci. Ale neboj sa, aj k tomu sa dostaneš... a Vianočný Komárek dostane nové koľajisko... 🙂

Komárka ešte musím dokončiť. Naozaj nemám čas, veď popisy už mám doma takmer mesiac. 🙁 A pozdravujem aj ja Evku. 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2867
 

Nechcem zahajovať ďalšiu tému, tak to dám sem. Včera 11,11,2016 o 13.20 sa prišiel na svet náš syn Pavol. 3,5kg a pol metra. 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Nechcem zahajovať ďalšiu tému, tak to dám sem. Včera 11,11,2016 o 13.20 sa prišiel na svet náš syn Pavol. 3,5kg a pol metra. 🙂

Gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
Topic starter  

Nechcem zahajovať ďalšiu tému, tak to dám sem. Včera 11,11,2016 o 13.20 sa prišiel na svet náš syn Pavol. 3,5kg a pol metra. 🙂

Gratulujem a želám Tebe, Lucke, Palkovi a samozrejme aj Lucinke a Hanke hlavne zdravie, šťastie a veľa všetkého, čo si želáte. Mimochodom, skorej, ako ho pustíš k TT mierke, tak mu vysvetli, že H0 je kráľovská mierka 😉 🙂 B)

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1417
 

Ja to tušil, že sa niečo v týchto dňoch chystá .... gratulujem pozdravujem, teším sa s vami... nech ste všetci zdraví a keďže je taký maličký odporúčam "N" ....
"to je úžasné, nekecaj, tak sa mu podarilo, aj ja im gratulujem, super" - dodáva veronika, aniž tuší, že to píšem 😆 😆 😆

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Marian
(@marian)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 72
 

Nechcem zahajovať ďalšiu tému, tak to dám sem. Včera 11,11,2016 o 13.20 sa prišiel na svet náš syn Pavol. 3,5kg a pol metra. 🙂

Aj ja so Zdenkou sa pripájame ku gratulácii a Paľkovi s maminkou prajeme veľa zdravia.

Modelár TT


   
OdpovedaťCitácia
Majo
 Majo
(@majo)
Skúsený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 144
 

Nechcem zahajovať ďalšiu tému, tak to dám sem. Včera 11,11,2016 o 13.20 sa prišiel na svet náš syn Pavol. 3,5kg a pol metra. 🙂

Tešíme sa s vami Norbi! Gratulujeme nech ste všetci zdraví šťastní a nech vám dietky robia iba RADOSŤ!


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2867
 

Dnešným dňom nastáva obdobie adventu, keď sú Vianoce už naozaj za dverami ako sa hovorí. Naša rodina si každoročne vyrába adventný svietnik sama a takto tiež spoločne celá rodina modelujeme. Na dnešnej rodinnej prechádzke sme si nazbierali potrebný "modelársky" materiál a spoločne sme si aj tento rok vyrobili svietnik, ktorá nám bude pripomínať ako rýchlo sa Vianoce blížia.
Týmto by som aj Vám mojim modelárskym a nie len modelárskym kamarátom poprial krásny a pokojný advent, bez zbytočného náhlenia a hlavne krásnu prípravu na najkrajšie sviatky v roku. V neposlednej rade velikánsky kus zdravia a veľkú mieru trpezlivosti a tolerancie aj Vaším rodinám. Veľmi dobre viem, že to s nami modelármi nemajú ľahké. Preto im patrí náš obdiv. Tak ešte raz pekný a pokojný advent PRIATELIA.


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2867
 

Tak a už je to naozaj len chvíľa, čo zasadneme za Štedrovečerný stôl a celé rodiny si takto spolu uctíme najkrajšie sviatky v roku. Preto aj náš (a tak trochu už aj Váš) modelársky e-shop by chcel malým prianím prispieť k tejto atmosfére a zároveň Vám poďakovať za priazeň.

TAK ŠŤASTNÉ A VESELÉ PRIATELIA !!!


   
OdpovedaťCitácia
(@Anonymný 46)
Skúsený člen
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 144
 

Pripájam sa aj ja k Sambovi a tiež všetkým pisateľom na fóre prajem šťastné a veselé vianočné sviatky. 😉


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
Topic starter  

Páni kolegovia modelári, chcem Vám oznámiť, že v pondelok, 13.2.2017 bude veľký deň. V ten deň naše super fórum oslávi 1 rok existencie. :woohoo: :silly: B) 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
Topic starter  

Vážený kolegovia modelári,

dnes je veľký deň, pred rokom (presne o 15:30) bolo spustené naše skromné fórum, ktoré však nie je až tak skromné, ako by sa čakalo od malého "súkromného" fóra. Za všetko hovoria čísla za posledných 365 dní:

- celkovo bolo nadviazaných 16728 relácií
- stránku/fórum navštívilo celkovo 3413 jedinečných užívateľov
- zobrazili si celkovo 119 602 stránok a podstránok s priemerným časom na stránke takmer 13 minút
- najviac návštevníkov bolo zo Slovenskej republiky (80,24%) a Česká republika (11,33%), zvyšok sveta už neuvádzam
- síce sa nám nepodarilo dosiahnuť 20 registrovaných užívateľov, ako som mal do roka v pláne, ale ostatné čísla sú veľmi prekvapujúce 🙂

Takže páni kolegovia modelári, týmto Vám chcem všetkým poďakovať za Vaše všetky príspevky a podporu, iba vďaka Vám všetkým je naše fórum tak úspešné, ako je a zároveň zaželať nášmu fóru ešte veľa online rokov a tak skvelú odolnosť voči rátačom nitov, ako doteraz. Nech nám všetkým modelovanie či už naše, alebo tých druhých aj naďalej robí radosť

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1417
 

Tož gratulujem k narodeninám fóričko naše 😉

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Tož gratulujem k narodeninám fóričko naše 😉

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2867
 

Ako sa hovorí "prvý rok je vždy náročný", tak to naozaj platí. Verím, že naše fórum prežije aj naďalej na takejto veľkej kvalitatívnej úrovni. Veď si spomeňte aké krásne modelárske počiny našich krajinkárov, krásne a nie vždy jednoduché prerábky našich odliatkárov a leptačov, jedinečné stavby lokomotív, vagónov, budov a doplnkov z akýchkoľvek materiálov, hodnotné oživenie našich západných susedov a v neposlednej rade krásne výtvory našej omladiny sa za tento rok na našom fóre prezentovali. Ja osobne sa hrdo hlásim k osadenstvu na takomto výnimočnom fóre, ktoré si dovolilo vzniknúť pred rokom. Ďakujem priatelia, že môžem patriť medzi Vás a dúfam, že v dohľadnej dobe aj ja niečím modelárskym so svojej dielne prispejem. Zatiaľ ešte stále som v modelárskom spánku, ale neustále bdiem pri Vašich príspevkoch, ktoré sú radosťou pre moje modelárske srdce.
Tak všetko najlepšie k prvým narodeninám naše skromné forum !!!


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 1 / 2

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá