Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Narodeniny

28 Príspevky
7 Užívatelia
0 Likes
5,009 Zobrazenia
Majo
 Majo
(@majo)
Skúsený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 144
 

Tak priatelia dovoľte aj mne poďakovať hlavne Marekovi lebo myslím že má najviac práce a taktiež najviac času venuje tomuto skvelemu fóru. Hoci niečo mi hovorí že v tom má prsty aj Norbi s Dedom. Tak vďaka každému kto tu prispieva. Môžem povedať že vďaka Vám som sa veľa vecí dozvedel a Ak RAZ konečne začnem stavať možno sa mi podarí vyhnúť sa chybám na ktoré ste tu upozorňovali. ĎAKUJEM!


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5023
Topic starter  

No vidíte páni modelári, včera som úplne zabudol na ďalšie narodeniny nášho fóra... Včera malo totiž dva roky. Podľa mňa boli dosť úspešné, pribudli noví členovia, videli sme nádherné fotky rôznych modelov ale aj skutočných vlakov, padlo neúrekom skvelých rád od úžasných modelárov, proste ďalší rok, ako sa patrí.
Takže všetkým Vám krásne ďakujem za všetky Vaše príspevky a želám veľa úspechov pri modelovaní

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2842
 

Marek: gratulujem k II.narodeninám tohoto ma(i)lého fórka, kde si vieme ukázať na čom práve pracujeme. Ďakujem aj novým členom, ktorý sa rozhodli pridať sa ku nám a nehanbili sa so svojími počinmi vyjsť na svetlo sveta. Fórku prajem do ďalších rokov, aby bolo naplnené skvelými nápadmi, postupmi, radami a postrehmi pri tvorbe tohoto krásneho hobby. Ja osobne by som si už modelársky svet bez neho nevedel ani predstaviť. Tebe Marek chcem osobitne poďakovať za prevádzkovanie tohoto slušného modelárskeho fóra.


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 2 / 2

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá