Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Výrobcovia popisov

4 Príspevky
2 Užívatelia
1 Likes
94 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5031
Topic starter  

Na základe novej skúsenosti som musel vytvoriť novú tému. 

Výrobca/stránka, s ktorým mám túto ZLÚ skúsenosť je https://obtisky-marfdknl.webnode.cz/

4.11. som objednal pre zákazníka popisy na reštauračný vozeň Wr - nikto iný ich vtedy neponúkal. Zásielka mi prišla tesne pred Vianocami, kvôli sviatkom a návštevám som ju prevzal až dnes. Teda viac ako 6 týždňov... Cena popisu nejakých 80Kč, pošta 80Kč, dobierka 70Kč, spolu teda 230Kč - tak je na faktúre. Dobieročná suma bola ale 280Kč, čo som si uvedomil až neskôr, takže nesedí faktúra s dokladom - teda problém v účtovníctve. 

Popisy som objednal štandardné, prišli mi však zrkadlovo vytlačené. Volal som aj výrobcovi, vraj sú to inverzné popisy. Ja som však neobjednával inverzné popisy. Ešte pre predstavu, v priebehu tohto času som mu písal viacej emailov, na žiadny som nedostal odpoveď. 

Toto bola moja prvá a taktiež posledná objednávka od tohto výrobcu, aj keby mi platil za to, že mi pošle popisy tak zo zásady nebudem mať záujem. Teraz ma čaká "maturita" s inverznými popismi a pevne verím, že vozeň pre zákazníka nepokazím... Ešte som s takými nerobil, možno to bude lepšie, ale som nahnevaný a sklamaný zároveň. Rozhodne tohto výrobcu neodporúčam, lebo posiela iný tovar ako má v popise na stránke. 

Takto je to inzerované na stránke a aj v návode:

IMG 20231228 095718106

Takto sú popisy vyrobené: 

IMG 20231228 095738301

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Citácia
Ronoath
(@ronoath)
Eminentný člen Registered
Pripojený: pred 4 roky
Príspevky: 14
 

Že jsou ty popisy inverzní, má napsané. 

navíc má věci, co jiní nedělají. 

takhle vypadá inverzní obtisk po aplikaci na model H0. Vůz byl stříkán sprejem Aerosol Art lesklým, na něj šel přímo popis. Ještě chybí matný lak.

image

Nedělal bych z toho takovou kauzu. Prostě díky technologii tiskne obtisk inverzně, ale to jen znamená, že po namočení ho dáš na model opačně než obyčejně a pro sichr déle počkáš na to, než dáš pryč podkladový papír. Taky jsem se toho bál, ale je to v pohodě.

 


   
OdpovedaťCitácia
Ronoath
(@ronoath)
Eminentný člen Registered
Pripojený: pred 4 roky
Príspevky: 14
 

Jediné, s čím souhlasím je čas dodání - cca měsíc - a vybírá si, na co ti odpoví:-) mě ale s tiskem čísla vozu na přání vyšel vstříc. A když jsem mu o to zapomněl napsat, poslal při objednávce dvou vozů dvě různá čísla. 

zkrátka každý máme své chyby a já jsem v rámci lepších modelů dost tolerovat:-D


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5031
Topic starter  

Keď som objednával, nemal tam napísané, že inverzný popis. Ale pri aplikácii, pár dní po zverejnení príspevku, som zistil, že sa s tým nepracuje zle. Či to tam má napísané teraz neviem, taktiež som si nie istý, či tam ešte niekedy niečo objednám. Ďakujem za príspevky s odpoveďami aj za dobrý názor

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá