Fotky do galérie od...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Fotky do galérie od Vás

7 Príspevky
2 Užívatelia
0 Likes
1,914 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Ahojte kamaráti modelári, členovia fóra ale aj ostatní návštevníci, ktorí ste zablúdili na toto fórum. Pokiaľ by ste mali záujem zverejniť fotky Vašej modelárskej práce ohľadne železničného modelárstva, alebo máte známych, ktorí modelujú a chcete sa o ich tvorbu podeliť s ostatnými, tak neváhajte a svoje fotky môžete posielať na email marekdsk@gmail.com prípadne zdielať so mnou na google plus. Vaše fotky rád uverejním vo svojej galérii. Podmienkou je uvedenie mena alebo aspoň prezývky modelára, od koho fotky sú. Nechcem sa totiž "pýšiť cudzím perím", ide mi o to, aby sa tento krásny koníček dostal do povedomia širšej verejnosti, ako aj o to, aby sa aj menej známy modelári mohli pochváliť na internete svojou prácou. Za Vaše príspevky vopred ďakujem B) 🙂 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Citácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Napadlo ma, že niekde v archíve a v mailoch mám fotky od Statusáka. Tak som vytvoril v galérii jeho kategóriu a uverejnil zopár jeho albumov.
Statusák: dúfam, že sa na mňa nehneváš, že som to urobil bez Tvojho súhlasu, ale Tvoja práca sa nedá neuverejniť 😉 B)
http://marek-vlaky.eu/index.php/fotogaleria/prace-inych-modelarov/category/63-roman-canaky-alias-statusak

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Statusák: Nemáš nejaké nové fotky, ktoré by som mohol dať do galérie do Tvojej kategórie?
Peter: To isté, nemáš nejaké nové fotky, ktoré by si chcel dať do svojej kategórie?
Ak máte, prípadne aj ostatní, tak posielajte mailom. 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Ivor mi poskytol fotografie do mojej galérie Práce iných modelárov. Tomu som veľmi rád, lebo jeho lokálka je naozaj skvele vymodelovaná. Ďakujem Ivor. Pozrieť môžete tu:
http://marek-vlaky.eu/index.php/fotogaleria/prace-inych-modelarov/category/69-ivor-tomana

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marian
(@marian)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 72
 

Ahojte modelári . Po dlhej dobe som sa dopracoval k vitríne na modely vyrobenej na mieru a tak som poutieral prach z krabičiek a modely som vybral na denné svetlo . ( Aj tak sa tam všetko nezmestilo ) 🙂

Modelár TT


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Krásna zbierka Marian, vďaka za zverejnenie. A súprava na predposlednej fotke je podľa mňa naj :woohoo:

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Keďže každý modelár má možnosť u mňa prezentovať svoje modely, či už vlastnoručne postavené alebo kúpené, tak som pridal do galérie medzi práce modelárov aj dva albumy od člena modeln, ktorý mi poslal fotky a súhlas na uverejnenie v galérii. Ďakujem za fotky a aj vy ostatní, ktorí chcete byť zverejnený vo fotogalérii, kľudne mi posielajte Vaše fotografie so súhlasom na zverejnenie na mailové adresy marekdsk@gmail, web@marek-vlaky.eu alebo info@netbis.sk
Ďakujem a želám krásny víkend plný modelárskej radosti 🙂

https://marek-vlaky.eu/index.php/fotogaleria/prace-inych-modelarov/category/118-ales-oksa

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá