Veľmi zaujímavá str...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Veľmi zaujímavá stránka zameraná na H0, aplikovateľné pre všetky mierky

33 Príspevky
8 Užívatelia
0 Likes
4,149 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Už som pridal odkaz na Tvoju stránku medzi moje odkazy v Hlavnom menu hore... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Už som pridal odkaz na Tvoju stránku medzi moje odkazy v Hlavnom menu hore... 🙂

MATEJ:
Pekne spracovaná stránka s hodnotným obsahom a obrázkami, ktoré dokážu pohladiť modelárske srdce.... 😉
MAREK:
Pekne sa Ti tie odkazy rozrastajú.... 🙂

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Už som pridal odkaz na Tvoju stránku medzi moje odkazy v Hlavnom menu hore... 🙂

MATEJ:
Pekne spracovaná stránka s hodnotným obsahom a obrázkami, ktoré dokážu pohladiť modelárske srdce.... 😉
MAREK:
Pekne sa Ti tie odkazy rozrastajú.... 🙂

Vieš Ivor, skvelá stránka si zaslúži byť na čestnom mieste 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Matej Masný
(@matej)
Aktívny člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 8
 

Ďakujem vám páni ešte raz. Vaše pozitívne reakcie ma naozaj úprimne potešili, aj keď svoje modelárske počiny určite nepovažujem za nič svetoborné 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Ďakujem vám páni ešte raz. Vaše pozitívne reakcie ma naozaj úprimne potešili, aj keď svoje modelárske počiny určite nepovažujem za nič svetoborné 🙂

Matej: možno tebe sa to zdá nič svetoborné, ale ja mám na to iný pohľad. Neviem si sám seba predstaviť rozobrať, následne prevŕtať, alebo upraviť pilovaním nejaké miesta (napríklad na nové mriežky) a potom osádzať doplnky. Podotýkam ešte raz na nový a nie lacný model. Tak do toho sa nepustí hocikto. Takže musíš mať istú predstavu a musíš veriť v svoje skúsenosti, keď si toto dovolíš. To je podľa mňa "svetoborné" ako si to nazval. Klobúk dole !!!


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Matej: dnes mi Majo odovzdal tie leptané drobnosti v TT, chcem ti touto cestou za to poďakovať. 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Radovan
(@rzvlaky)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 845
 

neviem kam to dať,tak to nahrám sem.. Brázdením po internete som sa dostal k jednej stránke,ktorú som doteraz nepoznal.. Pán modeluje v mierke H0 a robí perfektné stavby a patinu.. Určite odporúčam si tento web prezrieť a načerpať inšpiráciu
http://muller-design.cz/tlucenska-draha/fotogalerie/nase-modely/modely-staveb/index.php

Niesom profík ale snažím sa robiť čo sa dá 😉


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1404
 

neviem kam to dať,tak to nahrám sem.. Brázdením po internete som sa dostal k jednej stránke,ktorú som doteraz nepoznal.. Pán modeluje v mierke H0 a robí perfektné stavby a patinu.. Určite odporúčam si tento web prezrieť a načerpať inšpiráciu
http://muller-design.cz/tlucenska-draha/fotogalerie/nase-modely/modely-staveb/index.php

Díky, poznám ju, ale detailne som ju ešte nepozrel a kukám že bude museť!, díky

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 2 / 2

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá