Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Atypické výměny

8 Príspevky
3 Užívatelia
5 Likes
571 Zobrazenia
Lukáš
(@zaza-office)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 560
Topic starter  

Během pokračování stavby kolejiště jsem narazil na problém stavby poměrně atypického kolejového uskupení kvůli úspoře místa. Jedna možnost byla nakoupit tovární výměny a upravit...Na to jsem si netroufl, takže jsem přistoupil k plánu B, což bylo nakreslení a následný 3D tisk potřebného podloží....Následovat budou zkoušky....

 

IMG 20210606 123500 3
IMG 20210607 215025 0
IMG 20210606 123516 7
IMG 20210606 213808 4
IMG 20210609 200038 3
IMG 20210620 095642 5
IMG 20210620 112541 4
IMG 20210620 191908 4

Z*


   
Marek and Samba reacted
Citácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Zaza: ... Lucky: to myslíš vážne??!! Takúto výhybku som ešte nevidel. Myslím, že takúto kombinovanú výhybku neponúka žiaden výrobca. Tak to je výnimočnosť, že si to dokázal vyrobiť. Hoci u teba ma nejako v poslednej dobe nič neprekvapuje. Si proste modelár na svojom mieste. U mňa máš palec hore. Parádna výmena, akej hneď tak páru nevidíš. 


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
 

Tak teraz som mierne odpadol, prebral som sa a znovu som odpadol. Toto je dokonalé, vidím, že Teba nič nezaskočí. Je to super, keď si vieš takto poradiť pri niečom, čo nikto neponúka. Proste paráda, klobúk dole pán Modelár 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Lukáš
(@zaza-office)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 560
Topic starter  

@samba No je to dvojitá kolejová spojka ohnutá do oblouku. Dala by se teoreticky sestavit z obloukových výměn ale bylo by potřeba spousty řezání s nejistým výsledkem, což se mi vzhledem k finančním nákladům nechtělo podstupovat. Aktuálně probíhá elektrické pospojování aby bylo možné zahájit zkoušky. Upřímně si nejsem vůbec jistý výsledkem. Bude potřeba přes toto uskupení i sunout několikavozové soupravy.... 

Z*


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Lukáš
(@zaza-office)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 560
Topic starter  
IMG 20210706 170857 0

Mám připojené tři větve, nějaké problémy se dle očekávání projevily. Divně poskakují čmeláci, problém je se sunutými Talboty (ty jsou vlastní stavby, musím zkontrolovat hmotnost podle NEM ) Pojezd pod 127 projíždí dobře, kamenem úrazu budou krátká vozidla (709, 797, MUV) 

Z*


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
 

Myslím si, že to doladíš. Nepoznám veľa ľudí, čo si vedia sami vyrobiť výhybky podľa potreby, je super, že problém je iba s niektorými. Určite to poriešiš, ak by si to nedokázal Ty, tak už nikto.. 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Lukáš
(@zaza-office)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 560
Topic starter  

Tak jsem trošku zmaten. Vůz Eas, staré Piko s novými podvozky a dvojkolími s vytaženým balastem to projede sunutý bez problémů a Talbot, rovněž na továrních dvojkolích s identickou hmotností má problém...Rozchod je identický, uložení spřáhel také, stejná hmotnost....no asi na to bude mít vliv délka výložníku se spřáhlem. Zítra Talbot dobalastuju a zkusím znovu. Vozy s hmotností okolo 90 gramů projíždí zatím bez problémů. Nu čeká mě ještě elaborace. Na druhou stranu, k mému němému úžasu, pojezd z lokomotivy Athearan SW1500, který mám připravený pod 740, projíždí bez náznaku problémů i přes fakt, že má dvojkolí s okolky RP25....Mám tu velmi zajímavé paradoxy. Bude nutné dokončit základnu nakládacího zásobníku, abych mohl připojit i zbylou větev a zkusit sunutí i tímto směrem, které je velmi klíčové.

Z*


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Zaza: tiež si myslím, že dováženie ( a možno aj trochu nad normu) je kľúčové. U talbotu možno môže hrať svoju úlohu aj vyššie ťažisko. Verím, že to bude po doladené všetko v poriadku. Podľa obrázkov vyzerá celý "koľajový uzol" parádne a nevidím na som nejakú chybu pre ktorú by to nemalo fungovať. Samozrejme prejazd takéhoto "pletenca" musí byť veľmi opatrný a v pomalej rýchlosti, lebo inak to ani nie je možné. Ak môžem poradiť, tak by som ti poradil dovážiť Talboty v ráme, čo najnižšie. Daj potom vedieť ako to dopadlo. Si proste macher a viem, že to určite dokážeš. Držím samozrejme palce. 


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá