Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Realistické stromy

132 Príspevky
7 Užívatelia
4 Likes
18.1 K Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5023
Topic starter  

Modeln mi poslal ďalšiu skvelú fotku... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5023
Topic starter  

Pe inšpiráciu pridávam zopár borovíc zo včerajšieho výletu... ono sa to nezdá, ale borovicu, ktorá by sa mi páčila sa mi ešte nepodarilo vyrobiť..

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5023
Topic starter  

Dnešný výlet umožnil nafotiť krásne borovice.. Tie by boli na koľajisku... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2842
 

Neu model nelení a začal vyrábať ihličnany aj pre N-károv. Ale ja osobne si myslím, že použiteľné aj v iných modelových veľkostiach. Tie N-kárske sú štíhlejšie, trochu hustejšie a na tenšom kmeni. Ale znovu najlepšie napovedia obrázky.

Pre lepšie porovnanie v ľavo N-kársky a v pravo pre TT a HO 

20230227 175446
20230227 180040

No a ešte všetky veľkosti v novom prevedení.

20230227 180802

   
Ivor and Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5023
Topic starter  

@samba ich stromy sú asi najkrajšie na trhu, určite Lucke odídu ako teplé rožky. Ceny sú podobné ako predtým, alebo tiež išli trochu hore ako na všetkom?

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2842
 

Marek: ... cena stromčekov išla mierne hore, ale nie je to nič čudné v tejto pohnutej dobe.


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5023
Topic starter  

@samba veď to je teraz všade, takže podľa mňa s tým každý ráta. Pri týchto stromoch to podľa mňa ale nevadí, lebo sú naozaj naj na trhu 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Ivor reacted
OdpovedaťCitácia
Stránka 6 / 6

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá