Stavebnice dopravný...

Upozornenia
Vyčistiť všetko

Stavebnice dopravných prostriedkov  

Stránka 5 / 5

Marek
(@marek)
Člen Admin

Nové lepšie fotky...

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...

OdpovedaťCitácia
Publikované : 21. októbra 2018 16:19
Samba
(@samba)
Slávny člen

Marek: určite bolo maľovanie náročnejšie. Takúto motorku som na výstavách a na modulových stretnutiach ešte nikde nevidel. Si asi jediný kto ju naozaj má v modelovej veľkosti H0. Gratulujem ku krásnemu maličkému modelu, ktorý oživí tvoje budúce mamutie koľajisko.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 21. októbra 2018 20:01
Marek
(@marek)
Člen Admin

Marek: určite bolo maľovanie náročnejšie. Takúto motorku som na výstavách a na modulových stretnutiach ešte nikde nevidel. Si asi jediný kto ju naozaj má v modelovej veľkosti H0. Gratulujem ku krásnemu maličkému modelu, ktorý oživí tvoje budúce mamutie koľajisko.

Ďakujem Samba. No to maľovanie bolo dosť náročné, ale aj to fotenie. Ide o lesklé farby, ktoré hrozne odrážajú svetlo, preto nasvietiť to bol problém 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...

OdpovedaťCitácia
Publikované : 21. októbra 2018 20:24
Marek
(@marek)
Člen Admin

Najmodernejšie autobusy IV.epochy už mám všetky, ktoré som chcel... 🙂

OdpovedaťCitácia
Publikované : 27. októbra 2018 16:34
Samba
(@samba)
Slávny člen

Marek: ... tak to sú krásavci. Parádne Karosy. Budú sa krásne vynímať na cestách tvojho budúceho mamutieho koľajiska. Potešenie je aj na mojej strane.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 27. októbra 2018 19:07
Lucipuk
(@lucipuk)
Prispievateľ

Marek: postupne si prezerám fotky na fóre a veľmi sa mi páči tvoja motorka. Je ako naozajstná.:lol:

OdpovedaťCitácia
Publikované : 30. októbra 2018 19:50
Marek
(@marek)
Člen Admin

Marek: postupne si prezerám fotky na fóre a veľmi sa mi páči tvoja motorka. Je ako naozajstná.:lol:

Ďakujem, takú mal môj ocino, keď som bol malý.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 30. októbra 2018 19:53
Marek
(@marek)
Člen Admin

Tak toto naozaj nemá chybu: https://youtu.be/bG3rvkpDsdg

OdpovedaťCitácia
Publikované : 9. augusta 2020 17:14
Ivor a Samba sa páčilo
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Slávny člen
Publikoval: @marek

Tak toto naozaj nemá chybu: https://youtu.be/bG3rvkpDsdg

Na takúto prácu špičkových modelárov sa môžem len s úžasom pozerať a obdivovať takýchto Pánov Modelárov ....

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂

OdpovedaťCitácia
Publikované : 9. augusta 2020 21:24
Samba a Marek sa páčilo
Stránka 5 / 5

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá