Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Figurky

9 Príspevky
4 Užívatelia
1 Likes
1,021 Zobrazenia
Jan Zeman
(@abubakaribu)
Aktívny člen Registered
Pripojený: pred 6 rokov
Príspevky: 4
Topic starter  

Prosím o první radu sháním postavičky k dolu pokud možno horníky ale našel jsme jenom ve velikosti H0 ale potřebuji ve velikosti TT.


   
Citácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Ťažko povedať. Ja som tiež zháňal, tiež som našiel iba v H0, čo mi ale vyhovuje. Možno zaza.office Ti bude vedieť poradiť, on robí uhoľnú baňu, síce tiež H0, ale možno bude vedieť 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Jan Zeman
(@abubakaribu)
Aktívny člen Registered
Pripojený: pred 6 rokov
Príspevky: 4
Topic starter  

Dík


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Abubakaribu: ... ak niekde na mojich potulkách za modelmi na baníkov v TT narazím, tak budem na teba myslieť. Ja budem potrebovať robotníkov do kameňolomu a verím, že tiež budem musieť upravovať nejakých skladníkov, montérov a podobne. Inak to nevidím. Tož ešte raz vitaj u nás.


   
OdpovedaťCitácia
Jan Zeman
(@abubakaribu)
Aktívny člen Registered
Pripojený: pred 6 rokov
Príspevky: 4
Topic starter  

Asi mi nic jiného nezbyde ale když je dělají v H0 tak by mohli i v TT ale na nic se nenarazil a diky


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

NOCH ani Preisser baníkov v TT nerobí.
Ale treba hľadať figúrky, ktoré budú svojmi vzhľadom asi najbližšie tým požadovaným.
Držím palce ! 😉

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Korona vírus je prevít a stále jeho hrozby tu pretrváva. Je samozrejmé, že moja rodina túto hrozbu neberie na ľahkú váhu a chránime sa ako sa len dá. Sme doma a na verejnosť jedine s rúškami. Keďže som doma, tak si moje modely triedim a dostal som sa až k postavičkám a aj tie moje postavičky to zobrali vážne (viť. obrázok). Jeden starší pán, ktorého mám pripraveného do záhradnej železnice si rúšku už nasadil. Verí, že mu pomôže pred nakazením, tak ako väčšina ľudí.


   
Ivor reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Tak Samba, toto ma dostalo. Vidieť, že keď človek nechodí do práce, tak má veľa času. To rúsko nemá chybu, aj Evka pochválila, ale žena sa v nej nezaprela - vraj a rukavice má kde? 😀 No som zvedavý, ako ho zapracuješ do koľajiska. Pozdravuj si doma 🙂 a pevné zdravie želám všetkým

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Marek: Ďakujem za komentár a aj za pochvalu Evky (pozdrav ju). Áno je to tak, keď má človek toho času a navyše je modelár, tak nápady musím hneď aj vytvoriť. Zatiaľ kým hrozba vírusu nepominie tak aj tento ujko bude mať rúšku nasadenú, ale keď pominie hrozby rúšku si určite dá dole. Aj tebe a tvojej rodine veľa, veľa zdravia, to teraz všetci potrebujeme najviac.


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá