Funkcionalita strán...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Funkcionalita stránky

9 Príspevky
1 Užívatelia
1 Likes
528 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
Topic starter  

Ahojte kolegovia a kamaráti modelári. Momentálne je funkcionalita fóra mierne obmedzená, nefungujú niektoré tlačidlá, ako napríklad Uprav alebo Páči sa mi to. Na chybe momentálne pracujem, zatiaľ sa mi však nepodarilo zistiť dôvod, prečo sa chyba vyskytla. Poprosím Vás o trpezlivosť a ďakujem za pochopenie.

Taktiež som dočasne vypol registráciu nových používateľov, záujemcovia o registráciu ma môžu kontaktovať mailom.Toto je kvôli veľmi zvýšenému výskytu spamových registrácií aj napriek firewallu.

S pozdravom a želaním krásnych Vianočných sviatkov, Marek

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Citácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
Topic starter  

Ahojte kamaráti modelári, vítam Vás späť 🙂 a teším sa na Vaše príspevky a diskusiu s Vami

Marek

pf2021

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
Topic starter  

Vítam nového člena fóra @Igor na fóre, teším sa na Vaše príspevky 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
Topic starter  

Vítam nového člena na našom skromnom fóre, Vitaj @ondrej

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
Topic starter  

Funkcionalita stránky bola kompletne obnovená, už fungujú všetky tlačidlá správne. Ak by ste však natrafili na nejaký problém, dajte mi prosím vedieť. Ďakujem 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Ivor reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
Topic starter  

Ahojte kolegovia a kamaráti modelári,

v poslednej dobe bol opakovaný problém s prihlasovaním do fóra. Mal by byť už vyriešený, v prípade, že sa Vám opäť nebude dať prihlásiť, kontaktujte ma prosím emailom na marekdsk@gmail.com. Ospravedlňujem sa za nepríjemnosti a Ďakujem za pochopenie. 

Marek

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
Topic starter  

Dnes ráno som sa zobudil k nefunkčnému fóru. Oprava zabrala asi 40 minút a bola spôsobená aktualizáciou fóra. Už je to všetko opravené a nemal by byť problém, ak by ste však na niečo narazili, tak mi prosím dajte vedieť. Ďakujem za pochopenie

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
Topic starter  

Dnes prebehla kvôli funkčnosti a bezpečnosti ďalšia veľká aktualizácia fóra. Súvisí s ňou aj mierna zmena vzhľadu a funkcionality. Ďakujem za pochopenie a verím, že si na nový vzhľad a funkcie zvykneme rýchlo. 

 

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
Topic starter  

Ahojte kamaráti modelári, posledných 24-48 hodín bola funkcionalita stránky narušená a obmedzená kvôli útoku hackerov. Ako sa hovorí, žiadna ochrana nie je 100-percentná, ale na úkor spánku sa mi to podarilo dať všetko do poriadku. Pokiaľ by ste však natrafili na niečo, čo nie je funkčné a som to prehliadol, tak mi prosím dajte vedieť. 

Ďakujem za pochopenie a želám veľa modelárskych úspechov a krásny víkend

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá