Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Neplánovaný výpadok

7 Príspevky
3 Užívatelia
2 Likes
1,029 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Ahojte kamaráti modelári. Od včera noci do dnešných popoludňajších hodín bol neplánovaný výpadok spôsobený zlyhanou aktualizáciou. Stránka musela byť obnovená zo zálohy, fórum komplet preinštalované a databáza opravená. Preto ešte nie je fórum v plnej funkčnosti a z časti ešte v anglickom jazyku. Ospravedlňujem sa a ďakujem za pochopenie.

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Citácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Ahojte kamaráti Modelári,
Za posledné približne 2 dni boli nesmierne problémy so stránkou. Určite ste si to všimli. Bola presúvaná na nový server z kapacitných dôvodov, ako aj modernizácia, rýchlosť a podobne.
Presúvaných bolo neskutočne veľa stránok, ale iba pri tejto jedinej sa vyskytol problém. Na jednej strane je to dobre, pretože som nemusel riešiť stránku niekomu inému, kto má u mňa hosting, ale na druhej strane táto stránka mi dala zabrať.
Pokiaľ by ste naďalej natrafili na nejaký problém, tak mi prosím dajte vedieť.
Ďakujem za pochopenie a ospravedlňujem sa za výpadok
Marek

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Marek: mne sa to prejavilo len dnes a to tak, že sa mi nedala dva krát dlhodobejšie načítať. Keď potom načítalo, tak pracovala normálne. Nijaké iné problémy som zatiaľ nepostrehol.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Ahojte kamaráti modelári, momentálne sme po neplánovanom výpadku stránky, kvôli chybe serveru. Nakoľko bola stránka vypadnutá a nefunkčná, tak som ju zároveň aj presunul na nový server, ktorý je výkonnejší. Stránka by mala byť momentálne už plne funkčná

Ďakujem za pochopenie a prajem príjemné chvíle pri prezeraní stránok

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1831
 

@marek

Ahoj Marek,

skontroluj si úložisko, nakoľko pri prihlasovaní ma to dva krát presmerovalo na nejakú on-line hru, čo sa mi zatiaľ u Teba nestalo ...

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Aha, ďakujem za info, skontrolujem to

 

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

@ivor

mal si pravdu, plugin na pridávanie príloh do fóra bol napadnutý, musel som ho odstrániť a nainštalovať znovu. Mimochodom, zmeň si sem heslo pre istotu. Veľmi krásne ďakujem za upozornenie, ak by sa to ešte zopakovalo, tak mi prosím daj vedieť (aj ostatní, ak by náhodou)

Ešte raz vďaka, pekný zvyšok večera

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Ivor reacted
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá