Zmena dizajnu strán...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Zmena dizajnu stránky

2 Príspevky
1 Užívatelia
0 Likes
987 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Ahojte kamaráti modelári,
nakoľko koncom tohto roku končí podpora pre PHP7.0, prešiel som so svojou stránkou na PHP7.2. Téma vzhľadu používaná doteraz však nefunguje na novej verzii, preto som musel dizajn zmeniť. Viem, že priveľa technických informácií, ale to len pre vysvetlenie. Verím, že sa Vám nový dizajn bude páčiť a poprosím o trochu trpezlivosti pri doľaďovaní. Ďakujem za pochopenie a priazeň 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Citácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Včera som menil nejaké nastavenia na servery, inštaloval nové verzie softwaru a testoval stránku. Pravdepodobne všetkým Vám prišla informácia o novej súkromnej správe... Súkromné správy som už dávnejšie vypol, po testovaní stránky a zistení, že nie sú bezpečné. Stránka sa dala cez ne nabúrať. Preto táto informácia bola mylná, žiadne súkromné správy nie sú. Ďakujem za pochopenie

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá