Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Oznam

76 Príspevky
8 Užívatelia
4 Likes
11.3 K Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Ahojte. Včera som odstraňoval jednu chybu na stránke s prihlasovaním. Neviem presne, čo to spôsobilo, ale musel som vrátiť zálohu nejakých 6 hodín dozadu. Preto včera zmizli nejaké 4 príspevky. Veľmi sa ospravedlňujem za vzniknutú situáciu.
Ak máte náhodou niekto problémy s prihlasovaním, napíšte mi prosím. Ďakujem

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Citácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Stále sa prejavuje nejaká chyba na stránke, ako administrátor vidím, kto je online, ale dole v zozname nezobrazuje všetkých aktuálne prihlásených členov. Pokiaľ máte niekto problém s prihlasovaním, dajte mi prosím vedieť. Ďakujem

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Nemám problém, som prihlásený hneď ako prídem na fórum, len ma v zozname v spodnej časti neukazuje. Marek, ale mne to nejako nevadí, veď nie som až tak dôležitý. Hlavne že som na fóre aktívny a viem prispievať. Nelám si hlavu, keby som sa nevedel prihlásiť, tak by som ťa kontaktoval prečo som bol s tohoto členstva vylúčený (asi sa tomu hovorí Ban v odborných kruhoch, ak sa nemýlim. :silly: 😆 :kiss:


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Ale už ma ukazuje, takže už je to asi v poriadku. Teraz už kľudne zaspím 🙂 😆 :silly: 😆 🙂 B)


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Nemám problém, som prihlásený hneď ako prídem na fórum, len ma v zozname v spodnej časti neukazuje. Marek, ale mne to nejako nevadí, veď nie som až tak dôležitý. Hlavne že som na fóre aktívny a viem prispievať. Nelám si hlavu, keby som sa nevedel prihlásiť, tak by som ťa kontaktoval prečo som bol s tohoto členstva vylúčený (asi sa tomu hovorí Ban v odborných kruhoch, ak sa nemýlim. :silly: 😆 :kiss:

Ďakujem Samba. Toto fórum zanikne skorej ako by som chcel Teba vylúčiť. 😉 Skús sa odhlásiť a naspäť prihlásiť, malo by Ťa to potom ukazovať. Neviem, prečo sa toto stalo, ale robí to po poslednej aktualizácii, už som to nahlásil vývojárom. Ďakujem za pochopenie 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1831
 

MAREK:
To sneženie na pozadí vo WIN7 ide v pohode, ale ak niekto používa napr. WIN XP, v kombinácii s niektorými prehliadačmi, tak mu to môže robiť v prehliadači nepríjemné efekty. :huh:

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

MAREK:
To sneženie na pozadí vo WIN7 ide v pohode, ale ak niekto používa napr. WIN XP, v kombinácii s niektorými prehliadačmi, tak mu to môže robiť v prehliadači nepríjemné efekty. :huh:

Mám to otestované, používam to už roky a ide to na všetkom 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Ahojte kamaráti modelári,
momentálne som spustil novú funkciu na stránke, je to konkrétne Súkromné správy. Tu si môžete navzájom písať správy medzi sebou, správy sú súkromné a vidí ich iba príjemca. Zatiaľ je to v češtine, je to zatiaľ v testovacej fáze, takže kľudne testujte, píšte si a keby niečo, tak ma prosím upozornite. Nachádza sa to vo fóre vedľa privítania... Ďakujem B)

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1395
 

Ahojte kamaráti modelári,
momentálne som spustil novú funkciu na stránke, je to konkrétne Súkromné správy. Tu si môžete navzájom písať správy medzi sebou, správy sú súkromné a vidí ich iba príjemca. Zatiaľ je to v češtine, je to zatiaľ v testovacej fáze, takže kľudne testujte, píšte si a keby niečo, tak ma prosím upozornite. Nachádza sa to vo fóre vedľa privítania... Ďakujem B)

pokud by mněl někdo problém, tak vám to rád přeložím 🙂

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Ahojte kamaráti modelári,
momentálne som spustil novú funkciu na stránke, je to konkrétne Súkromné správy. Tu si môžete navzájom písať správy medzi sebou, správy sú súkromné a vidí ich iba príjemca. Zatiaľ je to v češtine, je to zatiaľ v testovacej fáze, takže kľudne testujte, píšte si a keby niečo, tak ma prosím upozornite. Nachádza sa to vo fóre vedľa privítania... Ďakujem B)

pokud by mněl někdo problém, tak vám to rád přeložím 🙂

Ďakujem dedo za ponuku, ale už to prekladám. Je to takmer 1400 riadkov php kódu a už som na riadku 271 😉 B)
Mimochodom, ako sa Ti to (aj ostatným) pozdáva? Takto si budeme môcť posielať navzájom aj súkromné správy, ak budeme chcieť alebo potrebovať 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Najhlavnejšie veci sú už v slovenčine, ešte niektoré hlásenia a podobne budú v češtine, ale to určite nie je problém. Zaujímal by ma Váš názor na tieto súkromné správy 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1395
 

Najhlavnejšie veci sú už v slovenčine, ešte niektoré hlásenia a podobne budú v češtine, ale to určite nie je problém. Zaujímal by ma Váš názor na tieto súkromné správy 🙂

Za mňa ok, dobrý nápad... občas sa to zíde napísať konkrétnemu človeku, nech sa nespamujú témy 😉

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1831
 

Najhlavnejšie veci sú už v slovenčine, ešte niektoré hlásenia a podobne budú v češtine, ale to určite nie je problém. Zaujímal by ma Váš názor na tieto súkromné správy 🙂

Za mňa ok, dobrý nápad... občas sa to zíde napísať konkrétnemu človeku, nech sa nespamujú témy 😉

Podľa mňa fórum má iný význam, pridanou hodnotou každého fóra je to, že všetci, dokonca aj nečlenovia môžu sledovať prácu iných modelárov, čítať názory, ale aj celé diskusie a riešenia určitých problémov a pokiaľ chcem poslať súkromnú správu len určitému členovi fóra, tak to riešim cez e-mail...a tak to aj doteraz robím....
ale to je len môj názor. 🙂

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1395
 

Najhlavnejšie veci sú už v slovenčine, ešte niektoré hlásenia a podobne budú v češtine, ale to určite nie je problém. Zaujímal by ma Váš názor na tieto súkromné správy 🙂

Za mňa ok, dobrý nápad... občas sa to zíde napísať konkrétnemu človeku, nech sa nespamujú témy 😉

Podľa mňa fórum má iný význam, pridanou hodnotou každého fóra je to, že všetci, dokonca aj nečlenovia môžu sledovať prácu iných modelárov, čítať názory, ale aj celé diskusie a riešenia určitých problémov a pokiaľ chcem poslať súkromnú správu len určitému členovi fóra, tak to riešim cez e-mail...a tak to aj doteraz robím....
ale to je len môj názor. 🙂

tak som to nemyslel... keď sa diskutuje k téme je to v poriadku samozrejme, ale niekedy sa dvaja pri tých témach zamotajú do indi vindy témy, ktorú v podstate diskutujú iba medzi sebou... a preto správy vítam...

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1831
 

Najhlavnejšie veci sú už v slovenčine, ešte niektoré hlásenia a podobne budú v češtine, ale to určite nie je problém. Zaujímal by ma Váš názor na tieto súkromné správy 🙂

Za mňa ok, dobrý nápad... občas sa to zíde napísať konkrétnemu človeku, nech sa nespamujú témy 😉

Podľa mňa fórum má iný význam, pridanou hodnotou každého fóra je to, že všetci, dokonca aj nečlenovia môžu sledovať prácu iných modelárov, čítať názory, ale aj celé diskusie a riešenia určitých problémov a pokiaľ chcem poslať súkromnú správu len určitému členovi fóra, tak to riešim cez e-mail...a tak to aj doteraz robím....
ale to je len môj názor. 🙂

tak som to nemyslel... keď sa diskutuje k téme je to v poriadku samozrejme, ale niekedy sa dvaja pri tých témach zamotajú do indi vindy témy, ktorú v podstate diskutujú iba medzi sebou... a preto správy vítam...

... 🙂 ja si rád prečítam aj tie indi vindy.... 🙂

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Páni, súkromná pošta na našom fóre je už plne spustená, občas sa možno niečo zobrazí v češtine, ale nemyslím si, že tu je niekto, čo by nerozumel. Preto v prípade potreby súkromnej konverzácie s niekým iným ste vítaní. 😐

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Oznamujem, že čas voľna využívam na dokončenie mojich "restov" na ktoré som vôbec nemal čas cez rok, keď som bol nepretržite v práci.
Takže ako prví som dokončil článok z Piateho historického stretnutia modelárov v Čiernom Balogu !!!KONEČNE!!! Týmto sa ospravedlňujem, že som skôr nestihol http://samba-vlaky.eu/piate-historicke-stretnutie-modelarov-2016/

a postupne som doplnil aj môj kompletný loko-park k dnešnému dňu. Chýbajú tam už asi len 4 kusy, ktoré čakajú na dokončenie. http://samba-vlaky.eu/

Postupne ako mi čas a rodina dovolí by som chcel doplniť aj vozňo-park a aj auto-park.

Tak ak Vás to zaujíma nahliadnite a možno sa "krátkym" poohliadnutím za letným spoločným stretnutím aj trochu zahrejete v týchto chladných dňoch. K článku len toľko, že musel dozrieť čas, lebo to sa nedá napísať len tak od pásu. Všetci, čo ste na stretnutí boli zúčastnení ste moji velikánsky priatelia, preto som napísal článok tak ako som ja stretnutie prežíval. Vážim si Vás priatelia a som rád, že sa takto vieme každoročne stretávať.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Ďakujem za príjemné pospomínanie na túto krásnu akciu. Rád na to spomínam, hlavne pri modelovaní. Skvelý článok a aj fotky 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1395
 

Super Norbi, tak sa ti to konečne podarilo, no na prečítanie tvojho románu si musím zobrať dovolenku 😉

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Super Norbi, tak sa ti to konečne podarilo, no na prečítanie tvojho románu si musím zobrať dovolenku 😉

Ale myslím, že nie Dedo. Stačí Silvestrovské sa trochunudenie a veľká kávička. Dáš to. Všetkým sa dopredu ospravedlňujem za román, ale veď ma už poznáte. Kto chce prečíta, kto nie tak aspoň pozrie obrázky a hotovo.
B)


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1831
 

SAMBA:
tak tomu hovorím vyčerpávajúca reportáž.... 🙂 doplnená skvelou fotodokumentáciou.... 🙂 🙂 🙂
Ďakujem za pekný článok a ......
vidím, že aj Tvoj lokopark sa Ti pekne rozrastá, na to už bude potreba postaviť poriadne veľké depo..... 😉

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
(@Anonymný 46)
Skúsený člen
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 144
 

Oznamujem vám všetkým,že internetová stránka HUDI-VLAKY už nebude dostupná,lebo som ju zrušil. :huh:


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Oznamujem vám všetkým,že internetová stránka HUDI-VLAKY už nebude dostupná,lebo som ju zrušil. :huh:

Prečo? Ak chceš, poskytujem hosting aj ja 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
(@Anonymný 46)
Skúsený člen
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 144
 

Dávam tam len málo príspevkov.Marek chcem tu dať video,ale neviem ako.Funkčného prejazdu.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Dávam tam len málo príspevkov.Marek chcem tu dať video,ale neviem ako.Funkčného prejazdu.

Sem video dáš iba tak, že ho nahráš na YouTube a sem dáš odkaz. Videá sú totiž rozsiahle a tento server financujem z vlastného vrecka 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 1 / 4

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá