Možnosť písať článk...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Možnosť písať články pre členov fóra

4 Príspevky
2 Užívatelia
0 Likes
1,515 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Ahojte kamaráti modelári,
dnes som sa rozhodol vytvoriť možnosť pre Vás, aby ste mohli vytvárať svoje vlastné články na tejto stránke, ktorá sa vďaka Vám všetkým stáva tak známou a populárnou. Uvedomujem si, že nie všetci máte svoje webové stránky, kde sa môžete podeliť o svoje postupy modelovania, svoje zbierky, hodnotenia modelov, skúsenosti, prípadne výlety za železničnými raritami a zážitkami. Preto všetci registrovaní členovia fóra po prihlásení vidia v hlavnej ponuke vedľa článkov aj tlačidlo Nový článok. Preto neváhajte a kľudne sa pustite do tvorenia. Teším sa na Vaše príspevky.
Mimochodom, po uverejnení článku v prislúchajúcej kategórii bude na fóre Vaša aktuálna hodnosť zmenená na Autor a po pridaní aspoň 10 skvelých článkov hodnosť VIP. 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Citácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Ešte som chcel dodať, aby som nezabudol, v prípade, že Vám to pripadá zložité, chcete rozsiahli článok alebo článok s fotogalériou, tak môžete článok napísať a poslať mi ho mailom aj s fotogalériou. Prípadne je možnosť napísať článok a fotogalériu poslať mailom, ja ju vytvorím a pripojím k článku. Ďakujem za pochopenie a teším sa na Vaše príspevky 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Ach Marek, Marek, veď ja nestíham napísať článok o našom modelárskom stretnutí na svoju stránku. 🙁


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Ach Marek, Marek, veď ja nestíham napísať článok o našom modelárskom stretnutí na svoju stránku. 🙁

Neboj sa, napíšeš. Toto som sa rozhodol, pretože nie všetci členovia fóra majú stránku, ale všetci majú skvelé nápady a postupy. Takto sa budú môcť podeliť s ostatnými, ak by chceli 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá