Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Oznam

76 Príspevky
8 Užívatelia
4 Likes
11.3 K Zobrazenia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
 

Oznamujem, že čas voľna využívam na dokončenie mojich "restov" na ktoré som vôbec nemal čas cez rok, keď som bol nepretržite v práci.
Takže ako prví som dokončil článok z Piateho historického stretnutia modelárov v Čiernom Balogu !!!KONEČNE!!! Týmto sa ospravedlňujem, že som skôr nestihol http://samba-vlaky.eu/piate-historicke-stretnutie-modelarov-2016/

a postupne som doplnil aj môj kompletný loko-park k dnešnému dňu. Chýbajú tam už asi len 4 kusy, ktoré čakajú na dokončenie. http://samba-vlaky.eu/

Postupne ako mi čas a rodina dovolí by som chcel doplniť aj vozňo-park a aj auto-park.

Tak ak Vás to zaujíma nahliadnite a možno sa "krátkym" poohliadnutím za letným spoločným stretnutím aj trochu zahrejete v týchto chladných dňoch. K článku len toľko, že musel dozrieť čas, lebo to sa nedá napísať len tak od pásu. Všetci, čo ste na stretnutí boli zúčastnení ste moji velikánsky priatelia, preto som napísal článok tak ako som ja stretnutie prežíval. Vážim si Vás priatelia a som rád, že sa takto vieme každoročne stretávať.

Samba,musim ta opravit,pri tej fotke kolajiska z muzea si sa trosku pomylil,nie je to kolajisko TT,ale uzkorozchodne HOe,a som tam dodal par stromkov,mal som v plane ho komplet revitalizovat,ale bohuzial z casovych,zgravotnych dovodov som skoncil.Nejake fotky dam na rajce..


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Marek: vidím, že máš plné ruky práce, bodaj ho aj s tým robotom, čo sa dokázal nabúrať do nášho fórka. Beťárisko jeden. Vidím, že si počínaš bravúrne.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Marek: vidím, že máš plné ruky práce, bodaj ho aj s tým robotom, čo sa dokázal nabúrať do nášho fórka. Beťárisko jeden. Vidím, že si počínaš bravúrne.

Ďakujem Samba. Momentálne som zmenil možnosť registrácie na fórum, aktivovať svoj účet už nový členovia nemôžu sami, aktivovať ich budem ja. Momentálne prebieha na servery antivírová kontrola pre istotu, aby som predišiel nejakým nepríjemnostiam.
Ospravedlňujem sa všetkým členom za nepríjemnosť, urobím všetko preto, aby sa to neopakovalo. Ďakujem za pochopenie

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Rád by som formou tohoto oznamu, poďakoval Zbyňovcom za usporiadanie krásneho, už v poradí VI. Historického stretnutia modelárov - Na konci sveta. Úroveň našich stretnutí sa opäť posunula na vyššiu úroveň a tak isto chcem poďakovať všetkým zúčastneným za vytvorenie nezabudnuteľných chvíľ a atmosféry, čo mne osobne "dobilo batérie" na dlhú dobu v mojom "upachtenom" živote. Chcel by som poďakovať aj Ivorovi, ktorý sa nemohol na stretnutí zúčastniť, ale aj napriek tomu si na nás spomenul a každému zúčastnenému na stretnutí poslal veľmi milú sms-ku. Nie všetci sme mohli na tú sms-ku odpovedať, lebo nie každý mal na Konci sveta signál.
Tak modelári, jedno veľké ĎAKUJEM u našej strany vyjadrujú Sambovci.

Zatiaľ na rýchlo len jedna momentka z Konca sveta. (ktorý sa mimochodom nachádza na Slovensku, ako sme sa teraz všetci zúčastnení dozvedeli) 🙂 😆 :silly: 😆 🙂 😉

O rok dovidenia, PRIATELIA !!!


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Ďakujem veľmi krásne aj ja v mene všetkých Zbyňovi za super stretnutie, bol to zase raz najkrajší víkend v roku. Taktiež sa teším, že sme osobne spoznali nového člena a mohli sme obdivovať krásu jeho modelov.
Ešte info pre všetkých zúčastnených, najneskôr zajtra večer pošlem mailom odkaz a prihlasovacie údaje na výmenu fotiek, takže pokiaľ sa budete chcieť podeliť s ostatnými, tak tam to bude jednoducho možné a úplne súkromné - bez prístupu nepovolanych osôb 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Ďakujem veľmi krásne aj ja v mene všetkých Zbyňovi za super stretnutie, bol to zase raz najkrajší víkend v roku. Taktiež sa teším, že sme osobne spoznali nového člena a mohli sme obdivovať krásu jeho modelov.
Ešte info pre všetkých zúčastnených, najneskôr zajtra večer pošlem mailom odkaz a prihlasovacie údaje na výmenu fotiek, takže pokiaľ sa budete chcieť podeliť s ostatnými, tak tam to bude jednoducho možné a úplne súkromné - bez prístupu nepovolanych osôb 😉

Super nápad Marek. Potom ti zavolám, aby som vedel ako nato.


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1402
 

Bolo nám cťou a nesmiernym potešením 🙂
ĎAKUJEME

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Radovan
(@rzvlaky)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 845
 

Tak aj ja ešte raz napíšem,že veľmi pekne ďakujem za túto veľmi podarenú akciu na ktorej som Vás všetkých konečne spoznal osobne a som rád,že existuje táto partia a toto malé skromné modelárske fórum 🙂
pridám teda aj ja jednu spoločnú,nie sú tam síce všetci ale má takú príjemnú atmosféru 🙂

Videjko bude teda až zajtra,dnes to už nestihnem 🙂

Niesom profík ale snažím sa robiť čo sa dá 😉


   
OdpovedaťCitácia
Radovan
(@rzvlaky)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 845
 

Konečne sa mi podarilo nahrať naše video.. Som trošku rozpačitý lebo neviem či sa vám bude páčiť.. Veď to už z hodnotíte sami
https://youtu.be/piRYiEMrS6c

Niesom profík ale snažím sa robiť čo sa dá 😉


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Konečne sa mi podarilo nahrať naše video.. Som trošku rozpačitý lebo neviem či sa vám bude páčiť.. Veď to už z hodnotíte sami
https://youtu.be/piRYiEMrS6c

Video je úplne super. Ďakujem. A aj skvelá voľba hudby. Už som ho aj pridal do Videogalérie... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Radovan
(@rzvlaky)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 845
 

Super 🙂 inak pridal som nejaké fotky na cloud

Niesom profík ale snažím sa robiť čo sa dá 😉


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Super 🙂 inak pridal som nejaké fotky na cloud

Ja som si už stiahol, ak chceš, ja som tam tiež pridal naše 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

rzvlaky: video je perfektne natočené, spracované, ozvučené a krásne zachytáva jedinečnú atmosféru našich spoločných, každoročných stretnutí. Až mi je lúto, že to skončilo. Je velikánskym prínosom, že si sa s tvojou mamkou tohoto stretnutia zúčastnil. Je vidieť, že si velmi šikovný mladík a čo robíš, tak to robíš s maximálnym nasadením, čo je vidieť aj na tomto videjku. Len tak ďalej a teším sa na ďalšie stretnutia a spoločné akcie.


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1402
 

Konečne sa mi podarilo nahrať naše video.. Som trošku rozpačitý lebo neviem či sa vám bude páčiť.. Veď to už z hodnotíte sami
https://youtu.be/piRYiEMrS6c

rozpačitosť nie je na mieste, je to vynikajúce, veľmi sa mi to páči... a tá rezká hudba k tomu nemá hybu 🙂

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Rád sa pozerám na videá tých druhých. V tomto prípade sa jedná o video-zostrih veľmi dobre zvládnutý a ako som už uviedol v komentári k videu, ......svoj talent nezaprieš. SKVELÉ.
Len tak ďalej. 😉

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Rád sa pozerám na videá tých druhých. V tomto prípade sa jedná o video-zostrih veľmi dobre zvládnutý a ako som už uviedol v komentári k videu, ......svoj talent nezaprieš. SKVELÉ.
Len tak ďalej. 😉

Len Ty a Roman s rodinou ste tam chýbali...

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Rád sa pozerám na videá tých druhých. V tomto prípade sa jedná o video-zostrih veľmi dobre zvládnutý a ako som už uviedol v komentári k videu, ......svoj talent nezaprieš. SKVELÉ.
Len tak ďalej. 😉

Len Ty a Roman s rodinou ste tam chýbali...

... Ďakujem MAREK.
Možno to raz vyjde .... 😉 Zatiaľ som pridal do mojej témy aspoň odkaz na kratučké video s Pielstickom, čoby pozdrav všetkým účastníkom stretnutia. 🙂

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Majo
 Majo
(@majo)
Skúsený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 144
 

Priatelia Marošovci tiež Ďakujú za SUPERVÍKEND!!!
Energeticky hodnotený na A+++++++
Sme radi že aj my vieme kde je u nás KONIEC SVETA.

Radko veľmi mi pripomínaš Ivora a to vo viacerích oblastiach. Klobúk dole a hlboký úklon z mojej strany. B)

Zbyňovci ešte raz VĎAKA. 🙂 🙂 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Až sledujete moju stránku aj pomimo fóra, tak ste si už asi všimli, že mi pribudol už pred pár dňami článok zo stretnutia. Prepáč Samba, že som ho už uverejnil, ale nedalo mi to... proste som už musel: http://marek-vlaky.eu/index.php/novinky-a-clanky/76-historicky-vi-stretnutie-modelarov-s-rodinami-tento-krat-na-kysuciach-a-orave

A dnes pribudol ďalší článok, ktorý sa síce netýka železničného modelárstva ani podobne, ale týka sa niečoho, čo ma tiež baví. elektroniky. Zabával som sa totiž s niečím, čo som mal rozpracované už dlhšie a konečne sa mi to podarilo. Ide o podsvietenie monitora: http://marek-vlaky.eu/index.php/ovladanie-a-automatizacia/77-pc-ambient-light-osvetlene-pozadie-monitora-k-pocitacu

Takže ak chcete, tak popozerajte, počítajte a teším sa na prípadné komentáre B)

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Neviem, kam to dať, tak to dám sem. Konečne dorazili... B)

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1402
 

Gratulujem, mne zasa dorazila anatomia parných lokomotív 😉

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Už dva dni je e-shop NF Modely pre našich zákazníkov neprístupný. Týmto oznamom sa chcem hlavne ospravedlniť veľmi cteným zákazníkom, že v týchto dňoch nemôžu v našom e-shope nakupovať. Pracujeme na novom dizajne a modernizácii. Verím, že v blízkej dobe už bude všetko v poriadku. NF Modely.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Už dva dni je e-shop NF Modely pre našich zákazníkov neprístupný. Týmto oznamom sa chcem hlavne ospravedlniť veľmi cteným zákazníkom, že v týchto dňoch nemôžu v našom e-shope nakupovať. Pracujeme na novom dizajne a modernizácii. Verím, že v blízkej dobe už bude všetko v poriadku. NF Modely.

Samba, to je v poriadku. Sám som si tým prešiel, myslím údržbou webu a podobne. Skutoční modeláry určite vydržia. Teším sa na nový dizajn. 😉 B)

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Už dva dni je e-shop NF Modely pre našich zákazníkov neprístupný. Týmto oznamom sa chcem hlavne ospravedlniť veľmi cteným zákazníkom, že v týchto dňoch nemôžu v našom e-shope nakupovať. Pracujeme na novom dizajne a modernizácii. Verím, že v blízkej dobe už bude všetko v poriadku. NF Modely.

Samba, to je v poriadku. Sám som si tým prešiel, myslím údržbou webu a podobne. Skutoční modeláry určite vydržia. Teším sa na nový dizajn. 😉 B)

Ja sa takto na nový dizajn neteším. Nerobí sa to tak ako to urobil poskytovateľ priestoru proti mne. Nový dizajn sme už s mojim švagrom chceli dávnejšie, len som na to nejako nikdy nemal čas. Prečo asi ??!! Takto nás to trochu popohnalo dopredu. Ak do pondelka môj terajší poskytovateľ priestoru nespustí môj e-shop, tak odchádzam k inému poskytovateľovi. Veľa vecí, čo sa teraz udiali sú pre mňa nepochopiteľné. Ale to je daň zato, že sa v týchto technológiách vôbec nevyznám, ale viem, že nie je správne, keď ma (vždy poriadne platiaceho) poskytovateľ vypol, bez predchádzajúceho upozornenia.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

To s Tebou plne súhlasím, to sa určite nerobí. Pokiaľ tam mal nejaký problém, tak to nie je Tvoja chyba, ale on tam mal zle. Pokiaľ si tam nemal vírus alebo nejaké škodlivé scripty, tak to má zle nastavené. A pokiaľ by tam bol vírus alebo podobne, tak to sa dá riešiť aj normálne, nie drzím vypnutím platiaceho klienta. Ale aj tak sa teším na nový dizajn 🙂 a držím palce, nech sa to rýchlo podarí

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 2 / 4

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá