Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Oznam

76 Príspevky
8 Užívatelia
4 Reactions
11.7 K Zobrazenia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2867
 

Marek: asi keď už je na mojom e-shope odkaz na údržbu, tak by to malo fungovať. Zajtra idem ku švagrovi na odsúhlasenie nového dizajnu a snáď to už potom spustíme. Ak nie tak v pondelok ideme dohodnúť nového poskytovateľa. Len škoda, že máme priestor zaplatený na rok dopredu. Ale už ostáva len pár mesiacov, takže to teraz neriešim. Vírus ani nič iné som v mojom e-shope nemal, len sme ho pravidelne neaktualizovali, takže bol vraj zastaralý a tým nadmerne zaťažoval server. Neviem !!!


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
Topic starter  

Marek: asi keď už je na mojom e-shope odkaz na údržbu, tak by to malo fungovať. Zajtra idem ku švagrovi na odsúhlasenie nového dizajnu a snáď to už potom spustíme. Ak nie tak v pondelok ideme dohodnúť nového poskytovateľa. Len škoda, že máme priestor zaplatený na rok dopredu. Ale už ostáva len pár mesiacov, takže to teraz neriešim. Vírus ani nič iné som v mojom e-shope nemal, len sme ho pravidelne neaktualizovali, takže bol vraj zastaralý a tým nadmerne zaťažoval server. Neviem !!!

To je síce možné, ale to by nezatazilo až toľko ako si vravel. Navyše ani to sa tak nerieši, že sa to vypne a navyše bez upozornenia... 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Radovan
(@rzvlaky)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 845
 

Samba,ak tak počkáš mi s tou objednávkou? Keď bude web spustený tak by som si ešte pozrel nejaké veci čo by som potreboval. Nebude problém?

Niesom profík ale snažím sa robiť čo sa dá 😉


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2867
 

Samba,ak tak počkáš mi s tou objednávkou? Keď bude web spustený tak by som si ešte pozrel nejaké veci čo by som potreboval. Nebude problém?

Jasné rzvlaky, počkám, nebudem teraz aj tak posielať balíky, lebo objednávky nejako nemám. Asi prečo?!


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2867
 

E-shop "NF Modely" opäť sprístupnený. Dúfam, že sa už nebudú opakovať praktiky môjho poskytovateľa priestoru. Snáď už môj rozsiahly e-shop mu nebude nadmerne zaťažovať server. To bol dôvod vypnutia môjho e-shopu a preto muselo dôjsť k modernizácii a tým aj k novému dizajnu e-shopu. Tak snáď Vám už nič nebude brániť v nakupovaní. Ďakujem za trpezlivosť a pochopenie.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
Topic starter  

E-shop "NF Modely" opäť sprístupnený. Dúfam, že sa už nebudú opakovať praktiky môjho poskytovateľa priestoru. Snáď už môj rozsiahly e-shop mu nebude nadmerne zaťažovať server. To bol dôvod vypnutia môjho e-shopu a preto muselo dôjsť k modernizácii a tým aj k novému dizajnu e-shopu. Tak snáď Vám už nič nebude brániť v nakupovaní. Ďakujem za trpezlivosť a pochopenie.

Vau Samba, nový dizajn je úplne super. A čo je najlepšie, odozva a reakčné časy sú podstatne lepšie. Paráda. Idem popozerať :woohoo:

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2867
 

E-shop "NF Modely" opäť sprístupnený. Dúfam, že sa už nebudú opakovať praktiky môjho poskytovateľa priestoru. Snáď už môj rozsiahly e-shop mu nebude nadmerne zaťažovať server. To bol dôvod vypnutia môjho e-shopu a preto muselo dôjsť k modernizácii a tým aj k novému dizajnu e-shopu. Tak snáď Vám už nič nebude brániť v nakupovaní. Ďakujem za trpezlivosť a pochopenie.

Vau Samba, nový dizajn je úplne super. A čo je najlepšie, odozva a reakčné časy sú podstatne lepšie. Paráda. Idem popozerať :woohoo:

Marek: veľa nového tovaru tam z posledného zásobovania nie je, lebo sme do teraz nemohli zakladať nový tovar. Za dizajn môže môj švagor, ktorý je tvoj kolega a on spravuje všetky moje stránky, aj autoškolu a aj samba-vlaky. Tento nový dizajn je už lepší aj pre mobilné telefóny.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
Topic starter  

E-shop "NF Modely" opäť sprístupnený. Dúfam, že sa už nebudú opakovať praktiky môjho poskytovateľa priestoru. Snáď už môj rozsiahly e-shop mu nebude nadmerne zaťažovať server. To bol dôvod vypnutia môjho e-shopu a preto muselo dôjsť k modernizácii a tým aj k novému dizajnu e-shopu. Tak snáď Vám už nič nebude brániť v nakupovaní. Ďakujem za trpezlivosť a pochopenie.

Vau Samba, nový dizajn je úplne super. A čo je najlepšie, odozva a reakčné časy sú podstatne lepšie. Paráda. Idem popozerať :woohoo:

Marek: veľa nového tovaru tam z posledného zásobovania nie je, lebo sme do teraz nemohli zakladať nový tovar.

To nevadí, to mi nebráni popozerať. Našiel som tam aj prípojný vozeň k M152, ktorý by som si tiež chcel kúpiť 🙂 A mimochodom, ako sa hovorí, všetko zlé je aj na niečo dobré, modernizácia sa Tvojmu eshopu ozaj hodí, skvelé 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1417
 

Norbi SUPER, konečne sa v tom tvojom shopíku dá listovať 😉 ten starý bol hodne spomalený... HURÁ :silly:

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2867
 

Norbi SUPER, konečne sa v tom tvojom shopíku dá listovať 😉 ten starý bol hodne spomalený... HURÁ :silly:

Je teda naozaj možné, že bol zastaralý a zaťažoval nadmerne server. No, pokrok nezastavíš.


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

SAMBA:
Dizajn je vecou osobného vkusu, ale čo je podstatné pre obyčajného užívateľa, aby to bolo prehľadné, intuitívne radenie položiek a čo možno najrýchlejšie ....
Paráda, funguje to svižne 🙂 🙂 🙂 to sa bude listovať a nakupovať 😉

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
Topic starter  

Dnes mi prišiel ešte jeden balíček... B)

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2867
 

MArek: ty ale budeš poriadne múdri, keď prečítaš všetky knihy, čo si si v poslednej dobe doprial. Alke aj tak si myslím, že najlepšia kniha o našich železniciach, je kniha "ŽELEZNICA V KOCKE". V tejto knihe nájdete veľa odpovedí na Vaše otázky priatelia.


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1417
 

MArek: ty ale budeš poriadne múdri, keď prečítaš všetky knihy, čo si si v poslednej dobe doprial. Alke aj tak si myslím, že najlepšia kniha o našich železniciach, je kniha "ŽELEZNICA V KOCKE". V tejto knihe nájdete veľa odpovedí na Vaše otázky priatelia.

gratulujem, anatomiu luskam už aj ja 😉

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

MArek: ty ale budeš poriadne múdri, keď prečítaš všetky knihy, čo si si v poslednej dobe doprial. Alke aj tak si myslím, že najlepšia kniha o našich železniciach, je kniha "ŽELEZNICA V KOCKE". V tejto knihe nájdete veľa odpovedí na Vaše otázky priatelia.

gratulujem, anatomiu luskam už aj ja 😉

... tá knižka o anatomii parních lokomotiv by mala byť povinnou literatúrou každého, kto chce niekedy modelovať, prevádzkovať či diskutovať o parných lokomotívach.
Skvelá kniha, 😉

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
(@Anonymný 46)
Skúsený člen
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 144
 

Mare chcem ukončiť členstvo.HUDI


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
Topic starter  

Mare chcem ukončiť členstvo.HUDI

Ok Hudi, mrzí ma to, ale vymazávam Ťa 🙁

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
Topic starter  

Možno ste postrehli, ale stránka a fórum bolo niekoľko hodín mimo prevádzky. Bolo to spôsobené technickým problémom, ktorý sa mi podarilo z väčšej časti vyriešiť, ale stále to nie je úplne v poriadku.
Preto Vás všetkých prosím o trpezlivosť, kým nebude fórum úplne v poriadku. Nasledovné chyby sa stále môžu prejavovať, pokúšam sa ich vyriešiť:
- nefunkčné menu fóra - niekedy po kliknutí menu fóra vyhodí chybu 404 - keď dáte 2x späť, problém by mal zmiznúť (niekedy treba znovu otvoriť fórum v hlavnom menu stránky)
- chyba úpravy profilu
- chyba nahrávania súboru (výnimočne)

Ospravedlňujem sa za vzniknuté problémy a ďakujem za pochopenie

A ešte taká drobnosť, keďže teraz máme veľa času, tak som pre Vás pripravil nové logo webu. Síce nemá veľký význam, ale staré sa mi už nepáčilo 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2867
 

Marek TOTO LOGO JE SUPER !!!!


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
Topic starter  

Marek TOTO LOGO JE SUPER !!!!

Ďakujem Samba. Chcelo to zmenu, aj logo aj farby 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
Topic starter  

Ďakujem za pochvalu Samba. Dúfam, že rovnaký názor máš aj na úplne novú stránku a fórum. Čo sa týka článkov, je ich dosť veľa a aj keď sú naimportované zo starej stránky, stále potrebujú úpravy - každý zvášť.

Ešte by som chcel všetkých privítať na novom fóre, pevne verím, že sa Vám páči a budete pravidelne navštevovať, čítať a písať príspevky 🙂

Modelovaniu zdar 🤗 

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Ivor reacted
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Marek,

nová stránka sa mi páči, zaslúžiš si pochvalu !

Vidím, že tú bielu si nahradil sivou farbou, super, ak ešte môžem tak len dve pripomienky.... 😀 😀  

1) tam kde je na pozadí biela, by mohla byť tá sivá farba, ktorá je okolo príspevkov, tam kde je tá sivá, by mohla byť tá tmavosivá, a tmavosivú

by som nahradil kľudne až čiernou ... možno mám až priveľmi vypozerané oči od monitorov... 😉 

2) radenie príspevkov vo vláknach by mohlo byť už defaultne nastavené od najnovšieho ....

Držím palce !

 clip image001

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
Topic starter  

@ivor ďakujem za pochvalu a pripomienky. Farebnosť ešte doladím, ale veľmi sa už nebude meniť kvôli čitateľnosti textov. A čo sa týka toho zoradenia, to isté povedal aj @samba ale to je niečo, čo tomuto fóru chýba. Teda hľadám ako to vyriešiť, ale túto funkciu toto fórum nemá. Na vrchu vľavo nad prvým príspevkom je tlačidlo Podledný príspevok, ktorý Ťa posunie na posledný príspevok 😉 Všetko je to iba o zvyku. Ešte ale budem dolaďovať nejaké drobnosti, ale celkovo som spokojný

 

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Ivor reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
Topic starter  

No musím povedať, že zmena fóra sa mi javí ako veľmi dobrý krok. To staré fórum bolo síce fajn, vydržalo 4 roky, ale jeho údržba a hlavne udržanie funkčného a bezproblémového stavu bolo už nad sily jedného admina 😀 Ja osobne som si zvykol veľmi rýchlo a keď sa človek naučí a zvykne si aj na "skratky", tak toto fórum je rýchlejšie ako staré.

Neviem, ako ostatní, ale ja som spokojný 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5062
Topic starter  

Mám potešujúce správy. Od zmeny web stránok a fóra sa zvýšila návštevnosť o viac ako tretinu.

Ďakujem všetkým za priazeň a teším sa, že aj vďaka tejto stránke zviditeľňujeme tak krásny koníček, akým je železničné modelárstvo 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 3 / 4

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá