Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Odosielanie príspevkov do fóra

6 Príspevky
4 Užívatelia
0 Likes
1,991 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
Topic starter  

Chcem sa opýtať páni modelári, nemáte náhodou problém s odosielaním príspevkov a odpovedí na fórum? Mne to trvá nekonečne dlho, neviem, či je problém u mňa, alebo na servery... Vyzerá to tak, že budem musieť aktualizovať fórum na novšiu verziu, ale tam už nie je táto téma a to by som nerád robil. Túto tému spoplatnili sumou 10€, čo nie je problém, ale neviem, či to bude také isté ako teraz, teda funkčnosťou. Pomohli by ste mi, keby ste napísali o odosielaní, je to u Vás v poriadku? Ďakujem

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Citácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2842
 

Chcem sa opýtať páni modelári, nemáte náhodou problém s odosielaním príspevkov a odpovedí na fórum? Mne to trvá nekonečne dlho, neviem, či je problém u mňa, alebo na servery... Vyzerá to tak, že budem musieť aktualizovať fórum na novšiu verziu, ale tam už nie je táto téma a to by som nerád robil. Túto tému spoplatnili sumou 10€, čo nie je problém, ale neviem, či to bude také isté ako teraz, teda funkčnosťou. Pomohli by ste mi, keby ste napísali o odosielaní, je to u Vás v poriadku? Ďakujem

Marek, u mňa to funguje normálne. Pokial ide o "malé" financovanie funkčnosti tohoto fóra, rád tou malou sumičkou prispejem. Preberieme to pri našom blízkom osobnom stretnutí.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
Topic starter  

Marek, u mňa to funguje normálne. Pokial ide o "malé" financovanie funkčnosti tohoto fóra, rád tou malou sumičkou prispejem. Preberieme to pri našom blízkom osobnom stretnutí.

Ďakujem Samba za informáciu. Čo sa týka financovania, tak to nie je potrebné. Toto fórum je na svojom vlastnom servery a zatiaľ to zvládam v pohode. To je to posledné, čo chcem, brať peniaze od členov fóra. 😉 B)

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Marek:
Odosielanie príspevkov má síce trocha dlhšie odozvy, ale podľa mňa to nie je nič tragické. Navyše odosielanie súvisí s uploadom, ktorý má každý štandardne nižší ako download... :huh:
Ale ak chceš vidieť konkrétne čísla, tak si daj na Tvoj server nejaký "speedmeter" ...

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5022
Topic starter  

Problém bol u mňa, ale už je to ok. Server mám v datacentre, tam je to v pohode, či už odozvy alebo rýchlosť. Aj tak ďakujem 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1401
 

Chcem sa opýtať páni modelári, nemáte náhodou problém s odosielaním príspevkov a odpovedí na fórum? Mne to trvá nekonečne dlho, neviem, či je problém u mňa, alebo na servery... Vyzerá to tak, že budem musieť aktualizovať fórum na novšiu verziu, ale tam už nie je táto téma a to by som nerád robil. Túto tému spoplatnili sumou 10€, čo nie je problém, ale neviem, či to bude také isté ako teraz, teda funkčnosťou. Pomohli by ste mi, keby ste napísali o odosielaní, je to u Vás v poriadku? Ďakujem

chvilku to trvá, ale v poho...

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá