Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Koľajisko HO

113 Príspevky
6 Užívatelia
0 Likes
15.1 K Zobrazenia
(@Anonymný 46)
Skúsený člen
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 144
Topic starter  

Chýba mi tu aj banda skupiny HO


   
Citácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Aj keď pri modelovaní na mierke až tak veľmi nezáleží, lebo všetky sú pekné, ale máš pravdu. Zatiaľ sme tu len dvaja H0 pozitívny, ale hádam niekto časom pribudne. Vieš, toto je malá stránka amatérskeho modelára, preto to chce čas. Postupne určite pribudnú ďalší. 😉

Skoro som zabudol, som rád, že si vytvoril túto tému, lebo čoskoro by som to urobil ja, nakoľko sa blíži jar a to je pre mňa ideálny čas. Keď prídeš, uvidíš prečo...

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
(@Anonymný 46)
Skúsený člen
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 144
Topic starter  

No to veru že som veľmi zvedaví,čo máš na mysli. :ohmy:


   
OdpovedaťCitácia
(@Anonymný 46)
Skúsený člen
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 144
Topic starter  

No ja si tiež myslím,že časom sa nájdu aj ostatný Ho.Máš vlastne pravdu, že na mierke nezáleží.všetky sú úžasne a krásne.
Veď je to krásna práca s modelmi.


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Nič sa nebojte, na toto fórum sa pomaly naučia chodiť aj iní modelári a určite oživia našu a aj ich diskusiu. H0-károv je na Slovensku najväčšie zastúpenie. Takže určite nebudete sami. Treba dať tomu čas. A ešte jedna perfektná myšlienka, ktorú vyslovil MAREK "nevadí, že je nás zatiaľ málo. Ja sa rád podebatujem so svojimi kamarátmi." Myslím, že v tejto myšlienke je povedané všetko. Som rád, že môžem byť Vašim kamarátom a debatovať s Vami. Je to paráda patriť do tohoto zoskupenia a teším sa na osobné stretnutia. Za toto fórum ĎAKUJEM hlavne MAREKOVI. 😉


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Toto fórum som založil práve preto. Modelárskej inšpirácie nie je nikdy dosť a rád sa naučím nové veci a získam nové nápady od iných modelárov, hlavne tak skúsených, ako sa zatiaľ zišli na tomto fóre a aký ste Vy moji modelársky kamaráti. A tie osobné stretnutia sú naozaj super, v tom s Tebou plne súhlasím. Stále ma mrzí, že minuloročné mi nevyšlo...

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Neboj Marek, aj tohtoročné bude dobré a užijete si ho s nami celá rodina. :woohoo:


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Tomu verím, len dúfam, že sa zúčastnia všetci, koho čakáme a tešíme sa na nich 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1402
 

Tak určite :woohoo:

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
(@Anonymný 46)
Skúsený člen
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 144
Topic starter  


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Čo to bude?

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
(@Anonymný 46)
Skúsený člen
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 144
Topic starter  

To je materiál na stavbu lámp na stenu.Použil som nato kempigovi stôl čo mám pri hotely.
Tie modré veci sú koncovky na šnúrkach vo vetrovkách.Ktoré som použil ako tienidlo.Tie strieborné sú dutinky na káble.A nakoniec medené trubky.


   
OdpovedaťCitácia
(@Anonymný 46)
Skúsený člen
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 144
Topic starter  

No čo no predsa korenšpodencia.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Potom dúfam, že uverejníš aj fotky hotových lámp. Už sa teším na výsledok. 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Hudi vidím, že nezaháľaš a napreduješ. Takže aj u teba bude platiť "Budiš svetlo!!!" 🙂


   
OdpovedaťCitácia
(@Anonymný 46)
Skúsený člen
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 144
Topic starter  

No to vieš Samba.Nemôžem zahaľať,keď vy ťažko pracujete. :cheer:


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

No to vieš Samba.Nemôžem zahaľať,keď vy ťažko pracujete. :cheer:

Nó tak ja určite, už som nemodeloval ani nepamätám !!! :angry:


   
OdpovedaťCitácia
(@Anonymný 46)
Skúsený člen
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 144
Topic starter  

Samba veď som pozeral,že ako si stojíš v práci. 😉


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1402
 

Super, tak aj Hudi žije! Len pracujte chalani, o chvíľu vyjde slniečko a sme v kýbli 🙂 Ja teraz pár dní oddychoval (musel som), ale budúci týždeň by som chcel stanicu dokončiť :silly:

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Dedo, ani nevieš ako by som rád pokračoval na koľajisku, hlavne teraz keď už mám spustené pulzné ovládanie od Mareka. Tie lokomotívy sa nikdy tak pekne nerozbiehali a nezastavovali ako teraz. Dokonca aj moje "starenky" od BTTB/ZEUKE. :cheer: Ale moje zaneprázdnenie je naozaj veľké.


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1402
 

Dedo, ani nevieš ako by som rád pokračoval na koľajisku, hlavne teraz keď už mám spustené pulzné ovládanie od Mareka. Tie lokomotívy sa nikdy tak pekne nerozbiehali a nezastavovali ako teraz. Dokonca aj moje "starenky" od BTTB/ZEUKE. :cheer: Ale moje zaneprázdnenie je naozaj veľké.

Ja viem Norbi ... 🙁

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Ale príde čas "A to budete koukat!!" :whistle:


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1402
 

Ale príde čas "A to budete koukat!!" :whistle:

"Aj houkať!!" :woohoo:

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Pred chvíľkou mi odišla vzácna návšteva, na ktorú som sa nesmierne tešil. Bol ma pozrieť dedo aj so svojou krajšou polovičkou 🙂
Poradil mi kadečo okolo N-ka a farbenia budov laser-cut, a dokonca mi priniesol aj nečakaný darček. Vraj sa mu to doma ponevieralo v skrini, nemal s tým čo robiť - H0, tak sa teším ja. Takže ešte raz dedo, ďakujem za darčeky a dúfam, že tie drobnosti odo mňa tiež užiješ. Teším sa na stretnutie 🙂

A skoro som zabudol na toto:

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Tak to si prišiel k pekným doplnkom na tvoje koľajisko. Tá Tatra cisterna je super, tie Wartburg-y tiež, Trabant combi - kultovka, no a tí "chlapci z piatej Béé" to je riadna laskominka. Postavičky tiež cool a vysokej zveri nikdy nie je dosť (hlavne popri ceste). Proste paráda, teším sa s tebou. 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 1 / 5

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá