Staronovy foto modu...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Staronovy foto modul v N

9 Príspevky
5 Užívatelia
0 Likes
1,649 Zobrazenia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Ahojte,vytvoril som novu temu,nevedel som kam to zaradit.Uz dlhsie som rozmyslal nad novym miestom fotenia mojich modelov,stromov atd...Tak som vytiahol moj stary modul s viaduktom,je to pozostatok na moje modulove obdobie.No bolo ho treba odprasit a zasadit par stromcekov,po ociste som hned par svojich modelov na nom pofotil,tak ak chcete pokukajte.No chcelo by to nejake pozadie.... Na poslednej foto,je modul pripraveny na modulove jazdenie v Kosiciach v roku 2010


   
Citácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5023
 

Krásna práca modeln. Vyzerá to super. 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2842
 

nodeln: ... v roku 2010 som ja len s modelmi začínal a ty si už staval takéto pekné moduly na jazdenie. Oprášenie a obnova ti vyšla krásne. Priznávam, že najviac sa mi páčia osobné vagóniky Bai, alke nie menej sú krásne aj nákladné vagóniky. Je vidieť, že modelárstvom žiješ úplne naplno.


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Dakujem Pani,ak je zaujem v tomto albume su fotecky z nasich modulov,teda mojich a kamarata z Kosic Feriho Sovaryho,moje moduly su stanicne-uz neexistuju a rovne,Feriho su oblukove a rovne s usadlostou a tunelom. https://alesoksa.rajce.idnes.cz/Modulove_blaznenie_2009-2011_v_N-ku/ ale myslim,ze ste ich uz videli


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

No,aby to bolo komplet,pridam i par foteciek tretieho modulu,ktory este mam.No v sucasnosti je bez stromcekov.Tieto foto vznikli v roku 2009.Tiez ho planujem pouzit este na fotenie modelov,hlavne dopravnych prostriedkov.Mimo ine,cakam zasielku autobusov s mojeTT,jedna sa o SM 11 a Karosa C 734 linkove verzie,takze bude znova co skladat.


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1401
 

šikovný chlapec, pekné... už vám začínam trošku to modelárčenie závidieť... predsa len v merítku je to menej namáhavé ako v realite 😉

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2842
 

šikovný chlapec, pekné... už vám začínam trošku to modelárčenie závidieť... predsa len v merítku je to menej namáhavé ako v realite 😉

... viem o čom hovoríš ... ufff !!!


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Ja vam dam ze chlapec!!!Sak uz mi taha na 45,coskoro je tu penzia ha-ha-haAle dakujem vam.Zajtra pridam nieco lokomotivne,prekvapkooooo


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Veľmi pekne spracovaný modul, robíš mi chúťky ....;)

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá