Záhradná železnica ...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Záhradná železnica tak trochu inak.

13 Príspevky
4 Užívatelia
0 Likes
3,326 Zobrazenia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2856
Topic starter  

Túto tému som si dovolil založiť z toho dôvodu, že my naozajstní nadšenci železníc sa nevenujeme len a len modelovej železnici, ale náš koníček chceme mať stále pri sebe aj pri iných činnostiach. V tejto dobe prichádza krásne ročné obdobie JAR a začína predpríprava na práce okolo domu a záhrady. Kto bol u nás na prvom stretnutí, alebo pri iných príležitostiach vie, že máme záľubu aj v skrášľovaní okolia domu, kde naša rodina trávi voľné chvíle. Náš dvor je v letnom období plné kvetináčov s letnými kvietkami a okná sú tiež pestré od kvietkov. Nám sa na tohtoročnú jar podarilo zohnať unikátna dekorácia na črepníky s letnými kvietkami. Posúďte sami. Proste vo mne sa železničný nadšenec nezaprie. Mxslím, že to kľudne môžem nazvať záhradnou železnicou (tak trochu inak). 😉


   
Citácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2856
Topic starter  

Je to čisto ručná práca a k "súpravičke" ešte budúci týždeň pribudne ďalší vagónik, takže na dvore to budeme mať pekne pestré. samozrejme po výsadbe pribudnú ďalšie fotky. B)


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5035
 

Ahoj, no tak mal som tip po našom telefonickom rozhovore, že to bude takéto niečo, ale nemyslel som si, že to bude takáto súprava aj s kolajnicami. Vyzerá to super, nezabudni dať fotky aj na jar, keď to bude zakvitnuté. A mimochodom, nepúšťaj k tomu toho Tvojho super vycvičeného psa... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2856
Topic starter  

Ahoj, no tak mal som tip po našom telefonickom rozhovore, že to bude takéto niečo, ale nemyslel som si, že to bude takáto súprava aj s kolajnicami. Vyzerá to super, nezabudni dať fotky aj na jar, keď to bude zakvitnuté. A mimochodom, nepúšťaj k tomu toho Tvojho super vycvičeného psa... 🙂

Tak to čo si videl, je nateraz zbalené v drevárni, kde sa k tomu náš podarený pes nedostane a dúfam, že do jari bude náš pes už na farme pri strýkovi, kde sa bude môcť angažovať celý deň. Kvety budú v plnej kráse zakvitnuté v pozdnej jary až začiatkom leta. Fotky pribudnú a teším sa na to ako sa budem z altánku pri varení a konzumácii dobrého guľášika kochať pohľadom na tento zakvitnutý vlak. :kiss:


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1406
 

:woohoo: :woohoo: :woohoo: asi ma picne!!!

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2856
Topic starter  

:woohoo: :woohoo: :woohoo: asi ma picne!!!

A čo potom Dedo, keď táto súpravička zakvitne? 👿


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1406
 

:woohoo: :woohoo: :woohoo: asi ma picne!!!

A čo potom Dedo, keď táto súpravička zakvitne? 👿

Tak to ma určite picne!!! :blink: :blink: :blink:

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2856
Topic starter  

Prišiel čas a moja súpravička "záhradnej železnice" dostala do vagónov aj náklad. Zatiaľ len posadené, tak uvidíme za pár týždňov, keď zakvitne v plnej kráse. Potom sa opäť podelím s fotkami.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5035
 

Prišiel čas a moja súpravička "záhradnej železnice" dostala do vagónov aj náklad. Zatiaľ len posadené, tak uvidíme za pár týždňov, keď zakvitne v plnej kráse. Potom sa opäť podelím s fotkami.

Parádička poriadna. Si prvý z partičky, ktorý má krásnu záhradnú železnicu postavenú na dvore. Tešíme sa s Tebou. :woohoo: B) 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1406
 

Tak už ma piclo 👿 👿 👿

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

DEDO:
Nádhera. Gratulujem, si proste frajer.... 😉

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2856
Topic starter  

Ďakujem chalani, okrem modelovania mám záľubu aj v kvietkoch. Takto som spojil obidva koníčky do jedného. Už len aby to zakvitlo v plnej kráse. 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5035
 

Nejde síce o záhradnú železnicu, ale foto je zo záhrady, tak to dám sem. Máme nový prírastok do rodiny, psíka Shaggyho. 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá