Modely LGB (Lehmann...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Modely LGB (Lehmann G Bahn) - mierka 1:22,5

92 Príspevky
8 Užívatelia
2 Likes
19.2 K Zobrazenia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
Topic starter  

Tak ako iste viete, že dokážem všeličo zohnať, čo sa týka železničných modelov, tak som len "naspomol" môjmu dvornému dodávateľovi z Nemecka a už mi poslal aj fotky s ktorými sa s Vami rád podelím. Modely si pôjdem vyzdvihnúť o dva týždne v sobotu, ale nevedel som odolať a už teraz Vám prinášam fotky vagónov, ktoré na mňa už čakajú. Chcem podotknúť, že sa jedná o špičku vo veľkosti G (garten) a všetky dvierka idú samozrejme otvárať a niektoré sú aj s osvetlením. Prevedenie týchto modelov viete posúdiť s priložených fotografií.


   
Citácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
Topic starter  

A ešte, lebo všetky sa nespratali do jedného príspevku.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
 

Samba, nádhera. Teším sa s Tebou. Ešte by to chcelo fotky lokomotív. Je to nádherná mierka, ktorá umožňuje krásne vyhotoviť detaily. Keď si mi po telefóne o tom hovoril, tak som si to vedel predstaviť približne, lebo LGB poznám, ale tieto sú ešte krajšie, ako som si predstavoval. Už aby si to mal vybudované a rodinu Dudovcov na dvore 🙂 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
Topic starter  

Samba, nádhera. Teším sa s Tebou. Ešte by to chcelo fotky lokomotív. Je to nádherná mierka, ktorá umožňuje krásne vyhotoviť detaily. Keď si mi po telefóne o tom hovoril, tak som si to vedel predstaviť približne, lebo LGB poznám, ale tieto sú ešte krajšie, ako som si predstavoval. Už aby si to mal vybudované a rodinu Dudovcov na dvore 🙂 😉

Fotky lokomotív by som mal dostať zajtra a to kedy to bude hotové na dvore ešte sám neviem. Len som proste neodolal, tak som si to dal doviesť. Ale prezradím ešte jednu vec, keď pokosím dvor, tak na ňom nebudem len preháňať len moju Tatru 148 4x4 RC, ale určite si vyskladám nejaký ten ovál s malou stanicou, zapojím napájač a určite si nejakú tú záhradnú železnicu aj prejazdím. Priznám sa, že už sa na to aj teším. 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
 

Na to sa aj ja teším s Tebou. Potom dúfam, že bude veľa fotiek a aj videí... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1831
 

Samba, nádhera. Teším sa s Tebou. Ešte by to chcelo fotky lokomotív. Je to nádherná mierka, ktorá umožňuje krásne vyhotoviť detaily. Keď si mi po telefóne o tom hovoril, tak som si to vedel predstaviť približne, lebo LGB poznám, ale tieto sú ešte krajšie, ako som si predstavoval. Už aby si to mal vybudované a rodinu Dudovcov na dvore 🙂 😉

Fotky lokomotív by som mal dostať zajtra a to kedy to bude hotové na dvore ešte sám neviem. Len som proste neodolal, tak som si to dal doviesť. Ale prezradím ešte jednu vec, keď pokosím dvor, tak na ňom nebudem len preháňať len moju Tatru 148 4x4 RC, ale určite si vyskladám nejaký ten ovál s malou stanicou, zapojím napájač a určite si nejakú tú záhradnú železnicu aj prejazdím. Priznám sa, že už sa na to aj teším. 🙂

Tie vagóny sú nádherné... keby som mal záhradnú železnicu, hneď by som ich od Teba kúpil... 😉

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
Topic starter  

Ivor: čo nie je môže byť, veď nie je všetkým dňom koniec. Vždy sa podarí niečo zohnať a prezradím, že onedlho sa v mojom e-shope objavia aj modely v tejto veľkosti GARDEN - LGB. Najlepšie keď ich už budem mať u seba, aby si si ich prišiel pozrieť naživo a myslím, že potom budeš mať chrobáka v hlave, ako som ho mal aj ja.


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1831
 

Ivor: čo nie je môže byť, veď nie je všetkým dňom koniec. Vždy sa podarí niečo zohnať a prezradím, že onedlho sa v mojom e-shope objavia aj modely v tejto veľkosti GARDEN - LGB. Najlepšie keď ich už budem mať u seba, aby si si ich prišiel pozrieť naživo a myslím, že potom budeš mať chrobáka v hlave, ako som ho mal aj ja.

.... ďakujem SAMBA, veď ja toho chrobáka nosím v mojej hlave už niekoľko rokov.....
... ako hovorí Marek, možno raz, keď budem veľký.... 😉
ale príležitosť vidieť tých krásavcov na železnej cestičke u Teba v zelenej záhrade si nenechám ujsť. 🙂

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
 

Chalani, ani neviete, ako mi toto fórum a Vaše príspevky pomáhajú pri mojej depresii. Hlavne keď sú také dobré ako toto alebo aj Katarínska Huta. A keď ma niekto spomenie v komentári, tak sa cítim skvele, lebo viem, že ma čítate a nie som Vám ľahostajný. Ďakujem Vám všetkým. 🙂 Cítim sa s Vami skvele

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
Topic starter  

Už len vydržať dva týždne a určite sa pochválim a možno budú aj nejaké videá. neviem sa už dočkať. Všetci ste vítaní potom, keď to budem mať spustené.


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1831
 

Už len vydržať dva týždne a určite sa pochválim a možno budú aj nejaké videá. neviem sa už dočkať. Všetci ste vítaní potom, keď to budem mať spustené.

Tak sa tešíme už teraz..... 🙂 🙂 🙂
akurát včera som si pustil Tvoju "Rovnováhu".... 😉

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
 

Už len vydržať dva týždne a určite sa pochválim a možno budú aj nejaké videá. neviem sa už dočkať. Všetci ste vítaní potom, keď to budem mať spustené.

Tak sa tešíme už teraz..... 🙂 🙂 🙂
akurát včera som si pustil Tvoju "Rovnováhu".... 😉

Rovnováhu? To čo je?

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1831
 

Už len vydržať dva týždne a určite sa pochválim a možno budú aj nejaké videá. neviem sa už dočkať. Všetci ste vítaní potom, keď to budem mať spustené.

Tak sa tešíme už teraz..... 🙂 🙂 🙂
akurát včera som si pustil Tvoju "Rovnováhu".... 😉

Rovnováhu? To čo je?

toto Marek:
https://www.youtube.com/watch?v=ztdGWESTZ_4

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
Topic starter  

Ach Ivor to bolo už ale dávno, to keď som mal ešte ako tak čas na moje HOBBY !! 🙁 Ale ďakujem za pripomenutie, tiež som si ju teraz pozrel a stále musím uznať, že je to moja rovnováha. 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
 

Ach Ivor to bolo už ale dávno, to keď som mal ešte ako tak čas na moje HOBBY !! 🙁 Ale ďakujem za pripomenutie, tiež som si ju teraz pozrel a stále musím uznať, že je to moja rovnováha. 🙂

Tiež som si to znovu pozrel. To bolo ešte z doby, keď si jazdil rýchlo... 😉 🙂 B)
Ale super koľajisko.

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
Topic starter  

Tak dnes mi prišli aj fotky mojich LGB lokomotív. Posúdte sami, ja "krochtám blahom" ako zvykne hovoriť klasik Zbyňo. :cheer: 😆 :silly: 😆 :cheer: 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
 

Tak dnes mi prišli aj fotky mojich LGB lokomotív. Posúdte sami, ja "krochtám blahom" ako zvykne hovoriť klasik Zbyňo. :cheer: 😆 :silly: 😆 :cheer: 🙂

Zabudol si pridať fotky, alebo boli príliž veľké a nezobralo Ti ich. Ak chceš zverejniť, ale nedarí sa Ti to, tak mi ich pošli mailom a ja ich pridám za Teba... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
Topic starter  

Nebodaj by ste chceli vidieť aj fotky??!! Nedal som ich náročky, nech Vás trochu ponapínam. :kiss:


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
 

Nebodaj by ste chceli vidieť aj fotky??!! Nedal som ich náročky, nech Vás trochu ponapínam. :kiss:

No jasné. Ja som vychádzal z toho, že si napísal "posúďte sami" 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
Topic starter  

Tak dobre tu sú moje dve lokomotívy LGB.

Tak posúďte


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
 

Samba: Tie lokomotívy ako aj vagóny sú super. Fakt nádhera. Teším sa s Tebou a dúfam, že to raz budem u Teba vidieť aj naživo jazdiť. :woohoo:

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1395
 

SAMBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👿 👿 👿
Do kýbla !
Tak som sa tešil, že keď dokončím eNko, pustím sa do záhradnej a postupne vám budem ukazovať ako pekne to jazdí medzi živými rastlinkami, ponad potôčiky atakďalej :sick:
No vidím, že som zasa zaspal čas :S :S :S
Že som ja sem ešte dnes večer chodil, no nemohol som si to odpustiť a v kľude ráno odísť k moríčku ... budem bručať celú dovolenku :angry:

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1831
 

SAMBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👿 👿 👿
Do kýbla !
Tak som sa tešil, že keď dokončím eNko, pustím sa do záhradnej a postupne vám budem ukazovať ako pekne to jazdí medzi živými rastlinkami, ponad potôčiky atakďalej :sick:
No vidím, že som zasa zaspal čas :S :S :S
Že som ja sem ešte dnes večer chodil, no nemohol som si to odpustiť a v kľude ráno odísť k moríčku ... budem bručať celú dovolenku :angry:

Práve naopak DEDO, na pláži, na rozpálenom piesku za počúvania šumu mora a popíjaniu nejakého dobrého drinku môžeš snívať a plánovať záhradnú železnicu..... 🙂 🙂 🙂 🙂
SAMBA:
Tie lokomotívy sú tak romantické, že ani neviem, ktorú by som mal medzi záhonmi radšej.... ba viem, obidve !! 😉
Gratulujem k toľkým kilogramom radosti.... 🙂

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
Topic starter  

SAMBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👿 👿 👿
Do kýbla !
Tak som sa tešil, že keď dokončím eNko, pustím sa do záhradnej a postupne vám budem ukazovať ako pekne to jazdí medzi živými rastlinkami, ponad potôčiky atakďalej :sick:
No vidím, že som zasa zaspal čas :S :S :S
Že som ja sem ešte dnes večer chodil, no nemohol som si to odpustiť a v kľude ráno odísť k moríčku ... budem bručať celú dovolenku :angry:

Dedo: viem, že si práve ty robíš zálusk na L Garten Bahn, ale ver mi, že keď som uvidel prvý krát tvoje G od PIKa, tak som vedel, že si raz kúpim aj ja tieto modely, lebo presne viem, kde na mojom dvore budú mať svoje miesto. Ale naozaj som ťa nechcel nahnevať, alebo rozčúliť, lebo len teraz sa mi po dlhšom čase podarilo dostať k pekným a cenovo zaujímavým modelom tejto veľkosti. Ver mi že toho na budúci týždeň doveziem viac a možno pomôžem aj tebe, alebo iným modelárom, ktorí by v tejto veľkosti našli zaľúbenie, tak ako ja. Neboj sa nič si nezaspal a pokiaľ by si v budúcnosti niečo v tekto veľkosti potreboval, tak nezabudni, že poznáš kamarátika, ktorý vie všeličo v Európe zohnať a doviesť. Potom na stretnutí dáme reč a som presvedčený, že si vo veľkosti "Garten" aj zajazdíme. 😉
Užívaj dovolenku a nedaj sa znepokojiť nejakým zberateľom BTTB/ZEUKE, ktorému sa zapáčili ah väčšie veľkosti XXL. Na toto aspoň budem vidieť aj na dôchodku.


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
Topic starter  

Ivor: ja tie lokomotívy a vagóniky ešte doma nemám, lebo až na budúcu sobotu idem opäť do Európy a doveziem si aj tieto krásavce, ale bude toho aj viac a prezradím ti ešte jedni tajomstvo, ja si budem môcť vyberať z 5ks lokomotív, tak uvidím, čo si pre seba ešte nechám. Horšie je to z vagónikmi, lebo tých bude okolo 20ks a to mi naozaj netreba všetko, takže to bude tvrdší oriešok, čo si pre seba nechám. Ostatné modely pôjdu do odpredaja. Samozrejme doveziem aj koľajivo, takže je možné, že budúci víkend u mňa za altánkom už bude jazdiť železnica LGB. Už sa teším. 🙂 😆 :silly: 😆 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 1 / 4

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá