Niečo pre H0-károv ...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Niečo pre H0-károv ale nech vedia aj ostatní

32 Príspevky
7 Užívatelia
0 Likes
5,434 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
 

Tož to gratulujem, budeš čoskoro známy po celom svete 😉 Teším sa s tebou 🙂

Ďakujem dedo. Neviem, či známy po celom svete, ale poteší 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1831
 

Dnes som na facebooku skoro odpadol. Stránka Model Shop, respektíve Doorz zdieľala môj postup výroby tunelového portálu. Asi sa im môj jednoduchý a lacný spôsob páčil...

MAREK:
Gratulujem k úspechu na FB i u predajcu. 🙂
Aj keď mám isté výhrady k tej prvej vete, je vidieť, že Tvoja mravenčia práca neostáva bez povšimnutia... 😉

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
 

MAREK:
Gratulujem k úspechu na FB i u predajcu. 🙂
Aj keď mám isté výhrady k tej prvej vete, je vidieť, že Tvoja mravenčia práca neostáva bez povšimnutia... 😉

Ďakujem Ivor, a aké výhrady? Niečo je tam zle?

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1831
 

MAREK:
Gratulujem k úspechu na FB i u predajcu. 🙂
Aj keď mám isté výhrady k tej prvej vete, je vidieť, že Tvoja mravenčia práca neostáva bez povšimnutia... 😉

Ďakujem Ivor, a aké výhrady? Niečo je tam zle?

Nechcel som to rozvádzať, ale keď sa pýtaš..... ale neber to v zlom, nezačínal by som vetou "každé koľajisko máva aspoň jeden tunel". Poznám modelárov a koľajiská,ktorí nemajú na svojom koľajisku žiadny tunel a takáto veta by sa ich mohla dotknúť.....
raz som čítal vetu od jedného nemenovaného modelára: " kto nemá na svojom koľajisku točňu, akoby ani nebol". Nie každý má v zadnom vačku nohavíc zvyšných 500 éčiek na ten ringišpíl, aj keď je to samozrejme prenádherná vec a sotva existuje modelár, ktorý by také niečo na svojom koľajisku nechcel mať.... :huh:
Takže asi toľko, inak samotný článok je super a ako som uviedol, Tvoja práca žne pomaly ale isto zaslúžený úspech...
Tak nech sa Ti aj naďalej darí, držím palce. 😉

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
 

Nechcel som to rozvádzať, ale keď sa pýtaš..... ale neber to v zlom, nezačínal by som vetou "každé koľajisko máva aspoň jeden tunel". Poznám modelárov a koľajiská,ktorí nemajú na svojom koľajisku žiadny tunel a takáto veta by sa ich mohla dotknúť.....
raz som čítal vetu od jedného nemenovaného modelára: " kto nemá na svojom koľajisku točňu, akoby ani nebol". Nie každý má v zadnom vačku nohavíc zvyšných 500 éčiek na ten ringišpíl, aj keď je to samozrejme prenádherná vec a sotva existuje modelár, ktorý by také niečo na svojom koľajisku nechcel mať.... :huh:
Takže asi toľko, inak samotný článok je super a ako som uviedol, Tvoja práca žne pomaly ale isto zaslúžený úspech...
Tak nech sa Ti aj naďalej darí, držím palce. 😉

Ďakujem Ivor za konštruktívnu kritiku. Nad týmto som nikdy tak nerozmýšlal, niečo na tom bude. Hádam som sa nikoho nedotkol, meniť to však už nemá cenu... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Adam Duda
(@adam)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 72
 

Pekný tunel. Ja som mal tiež takí na hanúku. 🙂 :cheer: 😆


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
 

Pekný tunel. Ja som mal tiež takí na hanúku. 🙂 :cheer: 😆

Ďakujem Adam. Aj ten Tvoj bol pekný. 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 2 / 2

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá