Popisy a detaily na...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Popisy a detaily na automobily

14 Príspevky
5 Užívatelia
0 Likes
2,611 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Takže konečne sa mi podarili nalepiť majáčiky na moje autíčka Verejná Bezpečnosť a takmer dokončiť Škodu 706 cisternu - polievačské auto, na ktoré ešte potrebujem nejaké spätné zrkadielka a rebrík na zadnú časť cisterny. Popisy som kúpil od Sambu, už ste ich síce videli, teda tie VB, ale všimnite si, tá cisterna má aj Lučenské ŠPZ. 🙂 Ešte plánujem podetailovať nejaké vozidlá, takže ešte časom určite čo-to pribudne, zatiaľ sa pokochajte týmito modelmi... Skoro som zabudol, tieto sú v H0, ale tieto popisy má aj v TT... B)

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Citácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Marek: tie autíčka vyzerajú úplne ako naozajstné. Pekne sa ti podarili. Čo dodať, bez tých popisov, by nevznikli také pekné doplnky k tvojmu koľajisku. Potešilo ma to. A tu sľubujem, že pribudnú aj iné popisy, aby si modelári mohli dotvoriť koľajiská k svojej spokojnosti.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Marek: tie autíčka vyzerajú úplne ako naozajstné. Pekne sa ti podarili. Čo dodať, bez tých popisov, by nevznikli také pekné doplnky k tvojmu koľajisku. Potešilo ma to. A tu sľubujem, že pribudnú aj iné popisy, aby si modelári mohli dotvoriť koľajiská k svojej spokojnosti.

Ďakujem Samba. No ešte by to chcelo tie ŠPZ na osobné autá, ako sme sa bavili po telefóne, a ktovie, či by sa dalo aj nejaké logá na nákladiaky aspoň. Napríklad LIAZ, TATRA alebo tak podobne... 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1404
 

Ďakujem Samba. No ešte by to chcelo tie ŠPZ na osobné autá, ako sme sa bavili po telefóne, a ktovie, či by sa dalo aj nejaké logá na nákladiaky aspoň. Napríklad LIAZ, TATRA alebo tak podobne... 😉

Alebo: "voda čo ma drží nad vodou" 😆

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1404
 

Alebo: 😆

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Alebo: 😆

Ty si nedáš pokoj, kujónisko jeden... 😀

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Marek:
Máš to pekné, ja si ŠPZ na vozidlá vyrábam tiež sám....

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Marek:
Máš to pekné, ja si ŠPZ na vozidlá vyrábam tiež sám....

Ďakujem. No tieto ŠPZ nie sú mojej výroby, to sú popisy kúpené u Sambu... 😉
A ako si ich vyrábaš? Kupuješ obtiskový papier a tlačíš laserovkou? Ide to dobre? Musíš to aj lakovať alebo niečo potom?

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Marek:
Máš to pekné, ja si ŠPZ na vozidlá vyrábam tiež sám....

Ďakujem. No tieto ŠPZ nie sú mojej výroby, to sú popisy kúpené u Sambu... 😉
A ako si ich vyrábaš? Kupuješ obtiskový papier a tlačíš laserovkou? Ide to dobre? Musíš to aj lakovať alebo niečo potom?

možno to nie je tak dokonalé, ako od SAMBU, ale veď spravím nejaké fotečky a uvidíš....
Klasický laser-print, samolepky... 😉

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1404
 

Alebo: 😆

Ty si nedáš pokoj, kujónisko jeden... 😀

to vieš, chodím sem teraz menej, ledva stíham poďakovať za príspevky, ktoré ma potešia... tak musím aspoň takto :blink:

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
(@Anonymný 46)
Skúsený člen
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 144
 

Takže konečne sa mi podarili nalepiť majáčiky na moje autíčka Verejná Bezpečnosť a takmer dokončiť Škodu 706 cisternu - polievačské auto, na ktoré ešte potrebujem nejaké spätné zrkadielka a rebrík na zadnú časť cisterny. Popisy som kúpil od Sambu, už ste ich síce videli, teda tie VB, ale všimnite si, tá cisterna má aj Lučenské ŠPZ. 🙂 Ešte plánujem podetailovať nejaké vozidlá, takže ešte časom určite čo-to pribudne, zatiaľ sa pokochajte týmito modelmi... Skoro som zabudol, tieto sú v H0, ale tieto popisy má aj v TT... B)

Marek tie auta sú ako skutočné :ohmy:


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Ďakujem HUDI 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Marek:
Pekná prácička....
vidím, že možnosti mierky H0 využívaš naplno...
😉

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Marek:
Pekná prácička....
vidím, že možnosti mierky H0 využívaš naplno...
😉

Ďakujem Ivor 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá