Prívesné vozne k mo...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Prívesné vozne k motorákom ČSD

6 Príspevky
2 Užívatelia
0 Likes
911 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5023
Topic starter  

Ahojte kamaráti a kolegovia modelári, chcem sa opýtať, existuje nejaká iná farebná mutácia prívesných vozňov k M140 ČSD? Napríklad niečo ako modrý jedálenský alebo podobne? Hľadám na internete a zatiaľ márne. Vopred ďakujem 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Citácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5023
Topic starter  

Niektoré boli napríklad aj v iných farbách. Tak som dúfal, že aj toto...

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5023
Topic starter  

Aj keď takýto vozeň pravdepodobne nikdy neexistoval, tak ma to neodradilo od jeho stvárnenia... Veď nie je prvý, ktorý existuje iba v mojej zbierke... Keďže postupne opravujem šrotíky a učím sa striekať pomocou airbrush, tak som neodolal 🙂 Ešte som zvedavý, ako sa mi podarí urobiť podvozok, keďže ten nemám 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5023
Topic starter  

Nevyzerá to vôbec zle... 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2842
 

Marek: vidím, že nezaháľaš a dávaš svojej fantázii voľný priechod. Takýto modrý reštauračný vozeň som videl radený v súprave s hurvínkom, ale už isto vieš. Mne osobne vôbec nebude vadiť keď na tvojom budúcom mamutiom koľajisku bude súprava M140-tky s červeným prívesným vozňom a v súprave sa objaví aj tento modrý krásavec. Navyše vidím, že s AirBrushom sa pekne kamarátiš. Ja som teraz asi s 20-timi projektami pred použitím môjho AirBrushu, ale nejako sa mi do toho nechce. No čo už, v poslednej dobe som nejaký lenivý !!!????!!!!????!!!!


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5023
Topic starter  

Ďakujem Samba. Hej, pri Hurvínku som ich našiel kopec, myslím fotiek. No moji železniční pracovníci boli asi viac kreatívni, keď vymysleli aj tento typ reštauračného vozňa.. Veď drážny inšpektor predsa musel chodiť luxusnejšie na kontroly aj na lokálky 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá