Výstava modelovej ž...

Upozornenia
Vyčistiť všetko

Výstava modelovej železnice v Balašských Ďarmotách 23. - 25.3.2018  

Peter
(@peter)
Vierohodný člen

Dovolím si pridať pár záberov z výstavy modelov konanej minulý týždeň v maďarskom meste Balassagyarmat - po našom Balašské Ďarmoty. Jednalo sa už o IX. ročník.
Hoci som zameraný na modely v mierke 1:87, ako prvé pridám fotografie (na dva krát pod 10ks) modelov mierky 1:120, pretože tu prevládali výrobky samo-doma, čo sa týka vozidiel.

Citácia
Publikované : 1. apríla 2018 15:49
Peter
(@peter)
Vierohodný člen

...ďalšia várka TT...

OdpovedaťCitácia
Publikované : 1. apríla 2018 15:51
Marek
(@marek)
Člen Admin

Krásne zábery. Ďakujem Peter, vidím, že tam naozaj bolo na čo pozerať :woohoo:

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...

OdpovedaťCitácia
Publikované : 1. apríla 2018 15:54
Samba
(@samba)
Slávny člen

Bol som tam, videl som, híkal som, niekedy som aj odpadol od krásy a odniesol som si dobrý pocit a zážitok. Modely "samo-domo" sú aj tak asi najzaujímavejšie so všetkých modelov na svete. Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale takýto model je vždy jedinečný a vzácny.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 1. apríla 2018 16:02
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Slávny člen

Peťo:
Vďaka za zaujímavé zábery z výstavy, fotky netradičných modelov obzvlášť v mierke TT ma vždy potešia.
Tie parné lokomotívy sú naozaj pekné, chcel by som vidieť najmä tie nedokončené, v čase keď budú dokončené ich odvážnymi a súčasne šikovnými producentmi 😉

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂

OdpovedaťCitácia
Publikované : 1. apríla 2018 16:18
Samba
(@samba)
Slávny člen

Prinášam malé nahliadnutie mojím okom na tohtoročnú výstavu v Balšských ďarmotách 2019
Veľkosť TT

OdpovedaťCitácia
Publikované : 21. apríla 2019 11:30
Samba
(@samba)
Slávny člen

... a veľkosť H0.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 21. apríla 2019 11:33
Marek
(@marek)
Člen Admin

Vidím, že sa bolo na čo pozerať. Škoda, že sa mi nedalo íst... možno niekedy nabudúce 🙂 Ďakujem za fotky 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...

OdpovedaťCitácia
Publikované : 21. apríla 2019 14:04
Samba
(@samba)
Slávny člen

Vidím, že sa bolo na čo pozerať. Škoda, že sa mi nedalo íst... možno niekedy nabudúce 🙂 Ďakujem za fotky 🙂

... ja osobne som nefotil modely Roba a jeho otca. Oni tam tiež vystavovali. Jeho modely dôverne poznám a mám ich už viackrát nafotené, tak preto som nefotil. Tentokrát vystavovali viac modelov ako inokedy. Niektoré modely k ich expozícii pridal aj Peter. Je pravda, že najviac času som strávil práve u nich. Ručne robené modely sú proste TOP.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 21. apríla 2019 14:32

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Sociálne médiá