Výstava v Prievidzi
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Výstava v Prievidzi

18 Príspevky
6 Užívatelia
0 Likes
2,462 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Našiel som na nete akciu, ktorá bude budúci týždeň. Bude v Prievidzi a dosť premýšlam, že by som tam išiel kuknúť...

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Citácia
Radovan
(@rzvlaky)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 845
 

Marek,príd.... ja tam určite budem

Niesom profík ale snažím sa robiť čo sa dá 😉


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Marek,príd.... ja tam určite budem

Hej? Super. Prišiel by som v sobotu. Aj vtedy tam budeš?

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
 

V sobotu budem i ja v Prievidzi,priblizne od desiatej,kol osmej vyrazame z domu


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Super, to sa tam asi stretneme viacerí. Ide ešte niekto kuknúť? 😉 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Super, to sa tam asi stretneme viacerí. Ide ešte niekto kuknúť? 😉 🙂

Ak mi do toho nič nepríde, tiež by som "dobehol" v sobotu popoludní.... 😉

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Majo
 Majo
(@majo)
Skúsený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 144
 

Super, to sa tam asi stretneme viacerí. Ide ešte niekto kuknúť? 😉 🙂

Škoda že mám CHAMTIVÝ víkend čiže som v práci tak tento rok ma to zasa obíde ale Marek nerozmýšľaj a urobte si pekný výlet...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Ach kamaráti, neviem ako bude so mnou v sobotu, lebo stále vediem vnútorný bol v sebe, či ísť, či neísť. Majo písal niečo o chamtivom víkende, no je to nič oproti mojej chamtivosti. Znovu bojujem s víkendovou prácou v e-shope. No nič neslubujem, uvidím, ako povedal slepý. A ešte ide aj o rodinu predsa.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Ach kamaráti, neviem ako bude so mnou v sobotu, lebo stále vediem vnútorný bol v sebe, či ísť, či neísť. Majo písal niečo o chamtivom víkende, no je to nič oproti mojej chamtivosti. Znovu bojujem s víkendovou prácou v e-shope. No nič neslubujem, uvidím, ako povedal slepý. A ešte ide aj o rodinu predsa.

So mnou by mal ísť aj Marián. Ideme zo ZH okolo 10:00, takže ak sa rozhodneš ísť, tak sa tam vidíme 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Radovan
(@rzvlaky)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 845
 

Ja pôjdem o 8:30 z domu a o 10:00 prídem autobusom na stanicu,odtiaľ už pešo prejdem

Niesom profík ale snažím sa robiť čo sa dá 😉


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Už je rozhodnuté, ja určite neprídem, lebo mám doma roboty nad hlavu a nemôžem si to dovoliť. Prajem veľa pekných zážitkov s modelmi.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Už je rozhodnuté, ja určite neprídem, lebo mám doma roboty nad hlavu a nemôžem si to dovoliť. Prajem veľa pekných zážitkov s modelmi.

Super rzvlaky, vidíme sa tam. To ma mrzí Samba, ale tak my sa vidíme čoskoro 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

... https://youtu.be/yaxNgu2cUzM ...

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Zopár fotiek z Prievidze, nižšia kvalita, fotené mobilom, ale hádam sa dá niečo vidieť 🙂

https://marek-vlaky.eu/index.php/fotogaleria/prace-inych-modelarov/category/110-modulove-jazdenie-prievidza-2018-h0

A aby som nezabudol, Marian, Radko a Ivor, ďakujem za krásnu sobotu. Bolo s Vami super B)

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Atmosféra takýchto výstav je jedinečná. Zopárkrát som to už zažil a ešte viac, keď je umocnená kamarátskymi stretnutiami. Som rád aj za Vás priatelia, že ste si mohli dovoliť takúto peknú akciu. Teším sa s Vami.


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

V Prievidzi bolo naozaj na čo pozerať, nakoľko to nebola len výstava železničných modelov.

Pridávam zopár záberov z Prievidze práve z oblasti železničného modelárstva, z modulovky ....

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Ďakujem Ivor za skvelé fotky. Pridávam ešte jedno krátke video, čo pre mňa vytvoril google automaticky, celkom sa mi páči... https://marek-vlaky.eu/index.php/videogal/video/25-vystava-v-prievidzi-12-5-2018

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
 

Skoda ze sme sa nestretli,noja som bol len da sa povedat naskok.Stretol som len Rada.Bol som hlavne kvoli popisom od Martina Simkovica,aporiesit nejake veci.Moj sofer sa ponahlal,tak uz pred dvanastou sme si to frcali domov,no narok sa urcite zdrzim dlhsie.


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá