Kovový model, ako d...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Kovový model, ako dekorácia

1 Príspevky
1 Užívatelia
0 Reactions
1,734 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 10 rokov
Príspevky: 5365
Topic starter   [#304]

Moja Evka má v práci na okne takýto model lokomotívy. Ide o prácu neznámeho človeka, je to model v dosť veľkej mierke, nefunkčný, ako dekorácia, celokovový. Nie je modelovo presný, ale to vôbec nekazí dojem. Je to nádherná ručná práca, niekto si dal záležať. Vyzerá to ako ručne ohýbané, pájkované a podobne...


Marek - železničný modelár v mierkach G, H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Citácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá