Moja Evka má v práci na okne takýto model lokomotívy. Ide o prácu neznámeho človeka, je to model v dosť veľkej mierke, nefunkčný, ako dekorácia, celokovový. Nie je modelovo presný, ale to vôbec nekazí dojem. Je to nádherná ručná práca, niekto si dal záležať. Vyzerá to ako ručne ohýbané, pájkované a podobne...
Marek - železničný modelár v mierkach G, H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...
Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem
