Prestavba BR 89 Min...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Prestavba BR 89 Minitrix na loko 310 Kafemlejnek v N-ku

56 Príspevky
6 Užívatelia
0 Likes
6,193 Zobrazenia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Nie som filmar,ale slubene video z parou 310 076 https://www.youtube.com/watch?v=RI7wyOomF-o&feature=youtu.be

jazdí ti to ako drak, gratulujem a teším sa s tebou ...

Ano ide pekne,no ako som odpovedal Sambovi,trosku sa obcas pohadaju ojnicky,ale uz som to dnes upravoval,a pocas pol hodinových skusok bol vsjo OK.Ono to je asi tym,ze bola kmplet rozobrata,kvoli farbeniu kolies,tak tob treba doladit.No tato mala potvorka ma trosku nakopla,a idem tvorit dalej.Budem tvorit krajinu medzi viaduktami,aby bol kde fotit masinky 😉


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
 

Poradil si si skvele. Je to krásny model. Teším sa na Tvoje krajinkárenie :woohoo:

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1395
 

Nie som filmar,ale slubene video z parou 310 076 https://www.youtube.com/watch?v=RI7wyOomF-o&feature=youtu.be

jazdí ti to ako drak, gratulujem a teším sa s tebou ...

Ano ide pekne,no ako som odpovedal Sambovi,trosku sa obcas pohadaju ojnicky,ale uz som to dnes upravoval,a pocas pol hodinových skusok bol vsjo OK.Ono to je asi tym,ze bola kmplet rozobrata,kvoli farbeniu kolies,tak tob treba doladit.No tato mala potvorka ma trosku nakopla,a idem tvorit dalej.Budem tvorit krajinu medzi viaduktami,aby bol kde fotit masinky 😉

tak to sa naozaj teším ...

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Pani,tak tu mam pre vas dalsie pokracovanie stavby 310-ky.Tentoraz na pojazde Arnold+Beta verzia leptu,foto mi poslal autor modelu.Takze,musim opatsetrit,a je to ine kafe,oproti mojej 310-ky na pojazde Minitrix.


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

modeln: nechcem aby to vyzeralo, že tvoj model sa mi nepáči, ale teraz si nám ukázal niečo úple iné. Aj tvoj model je krásny a funkčný a patríš k velmi malej skupine N-károv, ktorí sa môžu takým modelom pochváliť. Toto prevedenie, ktoré si teraz prezentoval je však na velmi vysokej úrovni a tu končí tak trochu aj moje chápanie, keď sa pozerám na to detailné spracovanie v tejto drobnej velkosti. OBDIVUHODNÈ!!!


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

modeln: nechcem aby to vyzeralo, že tvoj model sa mi nepáči, ale teraz si nám ukázal niečo úple iné. Aj tvoj model je krásny a funkčný a patríš k velmi malej skupine N-károv, ktorí sa môžu takým modelom pochváliť. Toto prevedenie, ktoré si teraz prezentoval je však na velmi vysokej úrovni a tu končí tak trochu aj moje chápanie, keď sa pozerám na to detailné spracovanie v tejto drobnej velkosti. OBDIVUHODNÈ!!!

Moj model sa mi paci,ale toto naozaj uz je iny level,a urcite jeden takyto model bude u mna.Prvy model,bol na moje vyslovne zelanie na pojazde Minitrix,ale urcite skusim risknut to na pojazde Arnold


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 3 / 3

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá