Prestavba Y-u na BD...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Prestavba Y-u na BDs v N-ku

7 Príspevky
3 Užívatelia
0 Likes
1,893 Zobrazenia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

No kedze mam nejake srotiky Y-onov od Piko,tak som sa rozhodol,jeden obetovat,aurobit zneho nas sluzobak BDs,ktory potrebujem do supravy Horehronca.Na foto je kontrolny nastrek bielou,pre zistenie potreby tmelenia a brusenia.Caka ma este vyrobit 2ks vyhladovych okien,viem ze su k dispozicii lepty,ale budem ich vyrabat sam,a hlavne vyrobit 2ks nastupnych dveri,do sluzobneho oddielu.


   
Citácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5023
 

Jéj, toto je presne ten typ, ktorý sa mi nesmierne páči :woohoo: Tak nech sa podarí 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Radovan
(@rzvlaky)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 845
 

Som zvedavý.. Tieto vagóny nám radia na vlaky ked chodím zo školy domov.. práve okolo 14 chodí najviac študentov a oni zaradia 2xB,1x Bdt a 2x BDs..takže ľudia idú pomaly vypadnúť z okien a sprievodca nás ešte tlačí z bds preč lebo v služobnom oddiele sa nesmie stáť

Niesom profík ale snažím sa robiť čo sa dá 😉


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

no mam ho uz i v laku,este nestihol ani vyschnut.Treba mi este vytvorit dvere,madla a samozrejme popisy+zasklit vyhladove okna apotom ma cakaju este 2ks


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5023
 

Parádička modeln, nemá to chybu :woohoo: Aj ja chcem v H0 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Ahojte,tak konecne mam prestriekane vsetky vagony,ktore budu zaradene do supravy Horehronca,tahat ho bude cerveny Okuliarnik od MTB.Cela suprava bude mat priblizne 120 cm-T 478,3+7 vagonov. 😉 Momentalne sa hram s ramikmy okien,treba ich poopravovat.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5023
 

Vau, tak to už hej. Bude to parádny model, krása. Teším sa na pokračovanie :woohoo:

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá