Adamove a Erikove N...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Adamove a Erikove N-ko

140 Príspevky
7 Užívatelia
0 Likes
21.4 K Zobrazenia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Adam: ja sám najlepšie viem ako táto kasnička vyzerala, keď som ju balil a posielal. Veľmi som váhal, či ju vlastne zabalím a či ju radšej nevyhodím. Nechcel som ťa s tým nejako znechutiť, ale každý šrot sa niekedy môže zísť. Je vidieť, že je dobré, že som tú kasničku nevyhodil. Pekná práca a ide ti to od ruky.Moja pochvala.


   
OdpovedaťCitácia
Adam Duda
(@adam)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 72
 

   
OdpovedaťCitácia
Adam Duda
(@adam)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 72
 

Uz je skoro hotova 😉


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Adam: ... OBDIVUHODNÉ !!! ... hlavne keď dobre viem aká bola polámaná a dokonca niektoré úlomky chýbali. Farebná mutácia ma dostala. Každý bežný model od PIKa má červenú farbu s bielym pásom, ale ty máš modré prevedenie. Krásne oživenie vášho koľajiska. Celková oprava kašničky (lepenie, dopĺňanie chýbajúcich častí. okenných prepášok, tmelenie, brúsenie a nakoniec farbenie) na jednotku s hviezdičkou. Super, pekný model.


   
OdpovedaťCitácia
Adam Duda
(@adam)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 72
 

Samba dakujem a mohol by si mi zohnat popisky na T449 prosim?


   
OdpovedaťCitácia
Adam Duda
(@adam)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 72
 

Zacal som stavat podvozok na lokomotivu ktoru mi goooooooogle nevedel najst. Nefotil som pocas vyrobi tak uvidite iba takmer konecni visledok. Chybaju mi iba dva sneky. :pinch:


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Adam: ... Pán google ju samozrejme pozná. Stačí dať do vyhľadávača jej katalógové číslo "PIKO 5/4121" a ukáže ti obrázky všetkých farebných mutácií, ktoré PIKO v tej dobe ponúkalo. Jedná sa o šesťnápravovú, elektrickú lokomotívu v železničnej správe CCCP (ruských-sovietskych dráh). Tak snáď som ti trochu pomohol. Veľa zdaru pri stavbe a chcem poďakovať aj tatinovi, že ťa takto pekne vedie v tomto peknom hobby.


   
OdpovedaťCitácia
Adam Duda
(@adam)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 72
 

Do katalogu ma nenapadlo pozriiet ale moja bude dvojnapravova lebo nemam skade zohnat trojnapravy a na dvoj napravu mam vsetko pripravene :cheer:


   
OdpovedaťCitácia
Adam Duda
(@adam)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 72
 

začal som si preznačovať vagóny, zatiaľ mám jeden.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
Topic starter  

Veľmi pekné Adam, keď ich preznačíš postupne všetky, tak ich nastriekame lakom, aby Ti obtisky neodpadli. 🙂 Budeš mať krásnu súpravu

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Adam Duda
(@adam)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 72
 

   
OdpovedaťCitácia
Adam Duda
(@adam)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 72
 

Vznikla my pekná súprava :cheer: :cheer: .

[attachment=7751]IMG_20190809_131925[1].jpg[/attachment]
[attachment=7752]IMG_20190809_131949[1].jpg[/attachment]
[attachment=7753]IMG_20190809_131959[1].jpg[/attachment]


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Adam: tak tá súpravička nemá chybu. Vagóniky sa ti podarilo preznačiť pekne. Vznikla tým pekná súprava v správe ČSD. Na koľajisku sa bude pekne vynímať. Len tak ďalej. Moja pochvala.


   
OdpovedaťCitácia
Adam Duda
(@adam)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 72

   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Adam: no aká paráda !!! Okruh máš už dokončený a jazdí ti to naozaj krásne. Tak hor sa do krajiny a bude to ako na výstavu. Držím palce a ja mám svoj palec hore. PARÁDA !!!


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 6 / 6

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá