Trať mládeže podľa ...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Trať mládeže podľa Mareka... H0 samozrejme

427 Príspevky
7 Užívatelia
186 Likes
31.7 K Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5030
Topic starter  

@ivor Ďakujem za ospravedlnenie, akceptujem. Chápem, že si to myslel dobre a chcel si upozorniť, ale už som bol upozornený predtým a taktiež som to vysvetlil, že som proste zabudol na tie okienka. V konečnom dôsledku, modely sú hračky. 👍

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2850
 

Ivor: ja osobne si Ťa veľmi vážim a som presvedčený, že si odborník na slovo vzatý, ako sa hovorí. Tvoje príspevky sú niekedy tak fundované a odborné, že im niekedy nerozumiem. Keď mám hovoriť sám za seba, tak veci v modelárstve radšej riešim po svojom (jednoduchšie) tak aby som tomu rozumel. V živote pri svojom zamestnaní sa snažím ľuďom vysvetľovať čo najjednoduchšie aj keď nie vždy sa to dá. Ale taký je už dnešný svet. Moderný, prešpikovaný modernými technológiami a v poslednej dobe je všetko digitálne. Preto prosím skús pochopiť aj mňa ( nás) nemoderného modelára, že viem obdivovať aj trochu nedokonalé modely a dokonca sa viem z nich aj tešiť. Viem, že svet sa uberá iným smerom ako hochápem ja. Ale nech mi všetci prepáčia, zato nie som horší ako tí, ktorí digitálny (dokonalý) svet chápu viac ako ja. Samozrejme obdivujem aj Teba (Vás) dokonalých modelárov, krajinkárov a napriek tomu, že ja to nedokážem, veľa si z Tvojej modelárskej práce viem zobrať ako vzor. 

No a na koniec len toľko, že modely len napodobňujú skutočnú predlohu. Celkový výzor modelu záleží od citu pre detail toho čo ho modeluje. Preto v ňom zanecháva svoj "rukopis".

Ďakujem! 

 


   
Marek, Ivor and Zbyněk reacted
OdpovedaťCitácia
Stránka 18 / 18

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá