Trať mládeže podľa ...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Trať mládeže podľa Mareka... H0 samozrejme

427 Príspevky
7 Užívatelia
186 Likes
31.8 K Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5035
Topic starter  

ani ja by som ju tam nedal - veru ruší.... niekam na okraj, popr k plotu ak tam bude, ale zasa naokraj

Ďakujem dedo. Ani tam nebude. 🙂 Asi ju použijem pri továrni na tehly v Banskej Belej 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2856
 

Marek: po celodennom ďalšom triedení v mojej "modelgaráži" som sa až teraz dostal k internetu. Vidím, že sa ti to pekne zarastá zeleňou. Pekné zábery. Bude to, ako som už spomínal, ťahák pre oči. Tie stromky sú perfektné, aj kríčky.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5035
Topic starter  

Marek: po celodennom ďalšom triedení v mojej "modelgaráži" som sa až teraz dostal k internetu. Vidím, že sa ti to pekne zarastá zeleňou. Pekné zábery. Bude to, ako som už spomínal, ťahák pre oči. Tie stromky sú perfektné, aj kríčky.

Ďakujem Samba. Spoznal si ten strom na prvej fotke? 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2856
 

Marek: Ten neindentifikovaný ihličnan na prvej fotke je môj (inak tam vyzerá dobre), na druhej fotke je smrek od Neu Model a brezičky sú tvoj výtvor (tiež pekne urastené) tak isto les nad baňou sú tvoje ihličnany. No ani by sa nezdalo, koľko stromkov je potrebných na takýto segment.
Máš to pekné.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5035
Topic starter  

Marek: Ten neindentifikovaný ihličnan na prvej fotke je môj (inak tam vyzerá dobre), na druhej fotke je smrek od Neu Model a brezičky sú tvoj výtvor (tiež pekne urastené) tak isto les nad baňou sú tvoje ihličnany. No ani by sa nezdalo, koľko stromkov je potrebných na takýto segment.
Máš to pekné.

Ďakujem Samba. Presne, ten prvý je Tvoj a nesmierne sa mi tam hodí. Fakt som ho chcel použiť niekde pri bani a po experimentovaní, kde by vyzeral najlepšie to bolo práve tam. 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5035
Topic starter  

Súčastný stav.... zatiaľ.... B) ... taktiež sa objavil prvý baník, síce na dôchodku a na hubách, ale predsa... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2856
 

Marek: pekný celkový pohľad, ten vždy pekne napovie. Je to tak ako som predpokladal. Už len zapracovať do koľajiska. Ale to ešte bude trochu trvať, ale je dobré, keď potom to len budeš vkladať a tvoriť koľajisko neuveriteľnou rýchlosťou. Podobne ako Dedo, ktorý tak isto ide na to podobne ako ty. To potom tie koľajiská parádne rýchlo vytvoríte. Dobrý nápad. Aj na to je dobré toto fórum, že nápady sú tu takto prezentované. Ďakujem Vám páni modelári Marek a Dedo, za tie nápady urobiť segmenty a potom z nich vytvoriť kompletné koľajisko.


   
OdpovedaťCitácia
Radovan
(@rzvlaky)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 845
 

Je neuveriteľné,že si začal 30. decembra a dnes už máš takmer hotový.. Za 7 dní niečo takéto vytvoriť.. Nemám slov.. Máš môj obdiv :ohmy:

Niesom profík ale snažím sa robiť čo sa dá 😉


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5035
Topic starter  

Je neuveriteľné,že si začal 30. decembra a dnes už máš takmer hotový.. Za 7 dní niečo takéto vytvoriť.. Nemám slov.. Máš môj obdiv :ohmy:

Ďakujem. No ešte je tam treba viac dorobiť.... 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5035
Topic starter  

Také malé nahliadnutie na súčastný stav bane.... ešte to treba dodetailovať....

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

MAREK:
Pekné zábery na nový segment, skoro som ho nespoznal.
Pre mňa je neuveriteľné,akým tempom postupuješ.... to modeluješ od rána do večera každý deň ?
A robíš aj nočné ? :silly:

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5035
Topic starter  

MAREK:
Pekné zábery na nový segment, skoro som ho nespoznal.
Pre mňa je neuveriteľné,akým tempom postupuješ.... to modeluješ od rána do večera každý deň ?
A robíš aj nočné ? :silly:

Ďakujem Ivor. No to vieš, chcem využiť posledné dni voľna naplno.... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1406
 

klobúk dolu! díky za tu kukandu, páči sa mi to 🙂

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2856
 

Marek: poskytol si nám zábery do banského areálu skoro ako v skutočnosti. Aj mne sa to páči, ale mne sa to páčilo už od úplného začiatku. Budem reagovať trochu netradične - v obrazoch. Dúfam, že nevadí.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5035
Topic starter  

Ďakujem Samba.
Bicykel bol pôvodne zo sáčku s vrakmi, čo si mi voľakedy poslal. Bol to taký plastový čierny výlisok, ktorý som pracne namaľoval...
Rampa je možno príliž hrubá, ale keď si vezmeme, že zobrali rovný kmeň mladého smreka a ten iba natreli (v minulosti to bolo bežné takto v našej lokalite), tak to je akurát. Nie je prilepená, iba položená v držiaku, takže nie je vylúčené, že sa ešte nezmení
Máš pravdu, je to niečo ako čerpadlo....
;!

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5035
Topic starter  

Doplnená ďalšia zeleň, myslím, že už finálna.... 🙂 Už len vymyslieť vrátnicu, nejaký "bordel" a baníkov 🙂 A samozrejme banský vláčik 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1406
 

Počuj kamarát, vieš že je to NÁDHERA !!!

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2856
 

Počuj kamarát, vieš že je to NÁDHERA !!!

... viem, je !!!:)


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5035
Topic starter  

Dnes sa po sviatkoch dostavil prvý baník do práce... 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2856
 

Dnes sa po sviatkoch dostavil prvý baník do práce... 😉

To mu nezávidím, ja nastupujem až v pondelok. Ale tá postavička je famózna. Hodí sa tam ako "..iťka na šerblík" ako sa hovorí.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5035
Topic starter  

To mu nezávidím, ja nastupujem až v pondelok. Ale tá postavička je famózna. Hodí sa tam ako "..iťka na šerblík" ako sa hovorí.

A čoskoro mu prídu ďalší kolegovia. Adam si objednával niečo, tak som si tam prihodil baníkov a vrátnicu... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5035
Topic starter  

Konečne sa dostavili ďalší kolegovia, asi im strhnem prémie, prísť až vo štvrtok večer do roboty... 😀
Kvalitu fotiek si veľmi nevšímajte, je to fotené a upravené iba telefónom 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2856
 

... no a ten na tretej fotke má ešte aj ruky vo vreckách !!! Tak to si dovolil dosť !!! Myslím, že najväčší pracant vyzerá byť ten na poslednej fotke, čo ide z "diery". Parádne postavičky, pasujú tam krásne.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5035
Topic starter  

Ďakujem Samba. Ešte by to nejakých chcelo, musím natrafiť... 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

MAREK:
Pekné zábery. 🙂
Keď sa prvý baník dostaví do práce až 10. januára, to sa potom nemôže čudovať, že má mizernú výplatu ... :silly:

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 4 / 18

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá