Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

KS/Kns v N -ku

9 Príspevky
3 Užívatelia
0 Likes
1,842 Zobrazenia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Dnes som sa pustil do stavby Kns od ModelyMasinek,vysledok dnesneho snazenia tu.


   
Citácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
 

Pekné 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

modeln: je vidieť, že lepty sú budúcnosťou v modelárčine. Práca s nimi je trochu náročnejšia ako z odliatkami. Vagónik sa ti pekne podaril a výsledok je bravúrny. Kto lepty skúsil, tak vie o čom hovorím. Vidím, že si lepry spájal spájkovaním, čo pokladám za najlepšiu metódu. Neuznávam lepenie lepidlom, hoci nejaké vecičky (detaily) nejde vždy pájkovať.


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Samba,Marek-dakujem vam pani,ale caka ma este lakovanie a potom popisy,a ked toto vyjde ako chcem,budem az potom spokojny.No len na okraj,caka ma takychto vagonikov 20 ks,tak to bude este len makacka,no nemam este po hromade vsetky veci na ne,tak dalsia stavba bude trochen neskor.No musim napisat,ze tuto zimu par maloseriovych vyrobcov sa cinilo nad ocakavanie.Objavilo sa par zaujimavych noviniek,spomeniem len Gags,Raj,Taems nejake opleny atd...,vsetko su to leptane stavebnice,a hlavne ze su CSD-takze i v N-ku sa blyska na lepsie casy,co ma nesmierne tesiii,nemusime aspon prerabat nemecke paskvily na Csd


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Pani,tak stavba pokrocila,vlastne robim na 3 kusoch,ze sa lesknu si nevsimajte,ked nanesiem popisy,tak to stiahnem pololeskom.Musim povedat,je to prijemna stavba,a vagonik vzpada super v krajinke na mojom module,ked budu popisy,kinematiky,dofarbene detaily ,tak sa urcite este pochvalim.Samotny priebeh stavby,uverejnim i na mojom rajceti.


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

modeln: tie vagóniky vyzerajú naozaj super. Chválim !!!


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
 

Nádhera modeln 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Ahojte,dnes som si dal oddychovku,a naniesol som len popisy na dva vagoniky Kns,ktore uz mam nejaku dobu postavene v policke.Vagoniky su uz prelakovane.Zajtra dorobim narazniky,podlahu kinematiky a


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Ahojte,dnes mi firma ABEL STAV,teda kamarat z Prahy,Jirko Abel,dodal dva naklady rur na vagony KNS,za co mu velmi pekne dakujem .Tak dalsie vagony dostanu svoj naklad.


   
OdpovedaťCitácia

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá