Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Okuliarnik v N-ku

36 Príspevky
4 Užívatelia
0 Likes
4,026 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
 

Super. Vyzerá skvele. Zvolil si dobrú modrú, vyzerá to super. A aj tie pruhy na pluhoch sa Ti podarili. Pekná práca. 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Ahojte,som nesmierne rad,pojazd mi chodi ako hodinky 😛 .Celkom dobre vypada ten moj okuliarnik,tak ho konecne mozem ovesat bizuteriou.Foto dodam coskoro 😉


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Tak ,tu su fotecky.Ako vidite,robotyeste mam dost,ale hlavnu-pojazd mam uspesne za sebou,tak dorobit detaily,a moze vyrazit na kolaje. 😉


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
 

Ten náter je neskutočne pekný. Tá modrá je dokonalá a nemá chybu. Celkovo to vyzerá super. Mimochodom, ten pojazd mi pripomína pojazdy, aké robím aj ja. Polepené všetko čo sa dá, aby to išlo bezchybne, na pohľad nie zaujímavé ale ukryté v dokonalej kasni a s bezchybnými jazdnými vlastnosťami je to naozaj super. To bude jeden z najkrajších Okuliarnikov, aké som kedy videl v N-ku. Len tak ďalej a nezabudni na ďalšie fotky so stavby a aj neskôr hotového modelu. B) :woohoo: 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Ten náter je neskutočne pekný. Tá modrá je dokonalá a nemá chybu. Celkovo to vyzerá super. Mimochodom, ten pojazd mi pripomína pojazdy, aké robím aj ja. Polepené všetko čo sa dá, aby to išlo bezchybne, na pohľad nie zaujímavé ale ukryté v dokonalej kasni a s bezchybnými jazdnými vlastnosťami je to naozaj super. To bude jeden z najkrajších Okuliarnikov, aké som kedy videl v N-ku. Len tak ďalej a nezabudni na ďalšie fotky so stavby a aj neskôr hotového modelu. B) :woohoo: 😉

Marek dakujem.Co sa tyka tej modrej,je to ta ista,co som strekol prvy raz,len teraz som do nej prilial matny lak,a urobilto toto,co je na foto-ale super to vypalilo.Inak,mam uz pripravenu i nadrz,len som ju nestihol pripevnit.Este mi treba vysustruzit vzduchojemy,chladic na strechu mam,len som ho zabudol v robote 😆 Pomaly som zacal dorabat oramovanie svetiel+mam uz pripravene i tabulky.A k pojazdu:kasna bmala ist nizsie priblizne o 1.5 mm,ale motor je vysoky,i ked som ho maximalne zapustil do ramu-nevadi,zatial to ostane takto,kym nekupim nejaku Mashimu.No ako celok to celkom ujde,este nafarbim i samotny pojazd,aby to nebolo take skarede.Len skoda ze sa mi do kasne nevojde povodny plosak-osvetlenie by bolo potom vyriesene,taksom to riesil tak ako je nafoto,aspon mam pekny vyhlad cez kabinu.


   
OdpovedaťCitácia
Radovan
(@rzvlaky)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 845
 

super práca,zdá sa mi to alebo pri ľavej kabíne ako sú žaluzie od motora je diera?

Niesom profík ale snažím sa robiť čo sa dá 😉


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

super práca,zdá sa mi to alebo pri ľavej kabíne ako sú žaluzie od motora je diera?

Vidis dobre 😆 ,niekde som pisal ze lept ma uz nejaky ten rok,a nejake veci som postracal,a prave ten diel kde je diera,sa mi niekde zatulal-a nevie najst cestu domov 👿 ,a chyba i cast nad dierou,v streche,ale to sa mi podarilo najst.Tak to este len budem riesit-ziadne obavy 😉


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
 

super práca,zdá sa mi to alebo pri ľavej kabíne ako sú žaluzie od motora je diera?

Vidis dobre 😆 ,niekde som pisal ze lept ma uz nejaky ten rok,a nejake veci som postracal,a prave ten diel kde je diera,sa mi niekde zatulal-a nevie najst cestu domov 👿 ,a chyba i cast nad dierou,v streche,ale to sa mi podarilo najst.Tak to este len budem riesit-ziadne obavy 😉

Tam by mal byť rebrík, ak sa nemýlim, že? :huh:

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

super práca,zdá sa mi to alebo pri ľavej kabíne ako sú žaluzie od motora je diera?

Vidis dobre 😆 ,niekde som pisal ze lept ma uz nejaky ten rok,a nejake veci som postracal,a prave ten diel kde je diera,sa mi niekde zatulal-a nevie najst cestu domov 👿 ,a chyba i cast nad dierou,v streche,ale to sa mi podarilo najst.Tak to este len budem riesit-ziadne obavy 😉

Tam by mal byť rebrík, ak sa nemýlim, že? :huh:

Ano,a i bude tam


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

modeln: Čmeliaka v lepte od DK model-u mám už doma. Napíš či ti ho mám poslať. Cena 40 eur + 3 eurá pošta = 43 €.


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

modeln: Čmeliaka v lepte od DK model-u mám už doma. Napíš či ti ho mám poslať. Cena 40 eur + 3 eurá pošta = 43 €.

Supeeeer,dakujem.Posli mi ho v pondelok,ak mozes.Dakujem


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 2 / 2

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá