Prasiatko T211 z le...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Prasiatko T211 z leptu od Hekttora

32 Príspevky
6 Užívatelia
1 Likes
9,761 Zobrazenia
Radovan
(@rzvlaky)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 845
Topic starter  

Tak tak, hlavne potrebujem kúpiť elektrikarske dutinky na svetlá, no akosi stále nemám čas ísť do elektra.
Marek farbu chcem takúto

A na prasiatko si chcem spraviť takúto súpravu, ktorá bude vodivo prepojená aby zbierala prúd pre prasiatko a to pekne jazdilo

Niesom profík ale snažím sa robiť čo sa dá 😉


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Tak tak, hlavne potrebujem kúpiť elektrikarske dutinky na svetlá, no akosi stále nemám čas ísť do elektra.
Marek farbu chcem takúto

A na prasiatko si chcem spraviť takúto súpravu, ktorá bude vodivo prepojená aby zbierala prúd pre prasiatko a to pekne jazdilo

...Pekná a očiam lahodiaca voľba náteru ... 🙂 🙂 🙂

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2842
 

rzvlaky: teší ma že robíš to čo ti ide MODELUJEŠ. Za mňa tieto lokotraktory sú veľmi pekným spestrením lokoparku a jazda týchto "miniatúr" na mňa pôsobí strašne upokojujúco. Tak nech sa ti takto dobre darí aj naďalej. Pekná práca s miniatúrnym leptom.


   
OdpovedaťCitácia
Radovan
(@rzvlaky)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 845
Topic starter  

Tak prasiatko má už nového majiteľa..Bol u mňa kamarát a ten keď ho uvidel nevedel z neho spustiť oči..Keď už bol na odchode začal ma prehovárať aby som mu prasiatko predal..Dlho som váhal ale nakoniec som mu ho predal. Tak úprimnú radosť z mj ho modelu som si nepredstavoval. To nadšenie v jeho očiach mi tak hladilo dušu,že môj nie perfektný model dokáže niekomu spraviť tak veľkú radosť..Neľutujem toho,že som toto prasiatko predal,lebo viem že je v dobrých rukách a robí veľkú radosť..Ja si samozrejme prasiatko objednám znova a určite si ho postavím tak ako som mal v pláne toto 🙂

Niesom profík ale snažím sa robiť čo sa dá 😉


   
OdpovedaťCitácia
 Igi
(@igi)
Skúsený člen Registered
Pripojený: pred 2 roky
Príspevky: 99
 

@rzvlaky Nejako to tu zaspalo...

20230326 234855
20230326 234844
20230326 234909
20230326 234917

 

...tak to tu trochu oživím.


   
Ivor reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5023
 

@igi - ani nezaspalo, ale toto bola téma Radka, ktorý už nerobí modely (aspoň myslím, prešiel na autá)... Ale keď tak premýšľam, tak toto je malinké fórum, aj keď s veľkou návštevnosťou, ale málo členmi, takže možno naozaj máš pravdu a zaspalo to tu...

 

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2842
 

igi: ... to je riadna "drobotina". Mám túto stavebnicu odloženú na pozdejšie. Neviem síce kedy sa do nej pustím a dokonca mám aj originálnu staveb ich pojazdu od HekTTor-a. Z leptov mám toho viac, aj rozpracovaného, len v poslednej dobe mi nejako  neostáva čas. Tak nech sa dielo podarí a ďakujem za prìspevok do tohoto malého fóra.  Bude to krásny model.


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 2 / 2

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá