Šťastné a veselé.
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Šťastné a veselé.

59 Príspevky
7 Užívatelia
9 Likes
5,591 Zobrazenia
roman
(@statusak)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 83
Topic starter  

Ahojte kamaráti ,prajeme len to naj...


   
Citácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Ďakujem všetkým kamarátom z tohto fóra, ktoré je práve kvôli Vám všetkým také skvelé aké je, za všetky Vaše želania ku sviatkom a hromadne želám všetkým, nech nám modelovanie naše a aj tých druhých aj naďalej robí aspoň takú radosť ako doteraz. 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Tak a je tu posledný deň v tomto roku. Určite pri polnočnom prípitku, alebo aj v priebehu dňa budete hodnotiť aký bol. Verím, že každému sa v tento rok splnilo všetko čo si precavzal. Ale to už určite tento rok nenapravíme, ak aj nie. To už teraz ani nie je dôležité. Preto by som Vám všetkým chcel do Nového Roku popriať len to najlepšie. Hlavne velikánsky kusisko zdravia, lebo to je najdôležitejšie. Ďalej aby Vás rodinný, pracovný a hlavne osobný život bol ešte lepší ako v tomto roku.

Takže "PF 2017" priatelia !!!


   
OdpovedaťCitácia
Lukáš
(@zaza-office)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 575
 

V tom novém roce ať se vše daří páni kolegové!

Z*


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

https://www.youtube.com/watch?v=G8WP6HWM2FQ&feature=youtu.be

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Momentálne prebehla aktualizácia fóra na novšiu verziu z dôvodu skončenia podpory predchádzajúcej verzie. Pôvodný vzhľad staršej verzie nie je v tejto podporovaný, preto Vás poprosím o trochu strpenia s týmto hrozným templatom (vzhľadom) pokým nevyriešim problém. Ďakujem za pochopenie
...
Prešiel som "nasilu" na pôvodnú verziu, lebo ako som zistil, tá, ktorú pretlačili ešte nie je úplná...

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Marek: všimol som si a vôbec som sa v tej verzii nevedel zorientovať. Tak som to radšej vypol a teraz som sa na fórum vrátil. Takže chyba nebola v mojom príjmači. :huh:


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Marek: všimol som si a vôbec som sa v tej verzii nevedel zorientovať. Tak som to radšej vypol a teraz som sa na fórum vrátil. Takže chyba nebola v mojom príjmači. :huh:

Som urobil chybu, že som najskôr novú verziu neotestoval na inom servery. Teraz robím nastavenia všetky naspäť, takže niečo bude ešte chýbať, kým sa to vráti.
Ospravedlňujem sa za nepríjemnosti 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Prišli ďalšie veľké sviatky a ja sa k poriadnemu modelovanie nejako stále nedostávam. Tak som aspoň trochu vyskúšal modelárske náčinie a skúsil som vytvoriť niečo k týmto jarným sviatkom. Kraslice by mali síce robiť dievčatá, ale nevedel som odolať a niečo som skúsil aj ja.

Tak Vám všetkým prítomným návštevníkom tohoto fórka prajem príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov a hlavne veľa zdravia v tomto jarnom čase a odpočinku do sýtosti ako aj dobrého (hoci trochu nezdravého) jedla a pitia.


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Dnes je sv. Mikuláša, tak som si dovolil pre svojich kamarátov. 😉


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Ďakujeme Samba. Taký prdelatý anjel mi dnes zopár krát vbehol do cesty 😉 😀

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Drahí priatelia modelári, všetkým Vám ako aj Vašim rodinám prajem len to najlepšie do budúcnosti, Veselé Vianoce a všetko len to najlepšie do Nového roku 2018.
Pevne verím, že aj ďalší rok bude tak bohatý na modelovanie a príspevky, ako bol tento rok, nesmierne sa teším, že sme sa tu zišli takáto skvelá partia a želám nám, aby nám to vydržalo aj naďalej 🙂 Ďakujem

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1402
 

Krásneho silvestra a všetko dobré v 2018 vám všetkým zo zasnežených hôr praje dedo ...

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Všetko dobré... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Všetko dobré... 🙂

...veľa zdravia...


   
OdpovedaťCitácia
Lucipuk
(@lucipuk)
Eminentný člen Registered
Pripojený: pred 5 rokov
Príspevky: 14
 

Ahoj som nová členka na tomto fóre, na začiatok by som chcela dať keď sa teraz blíži HALLOWEEN fotky toho čo sme spolu celá rodina urobili. Ja som dala navrhla návrh na tekvice a tu máte dôkaz.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Lucipuk, krásne Ťa vítam na tomto fóre, teším sa na Tvoje príspevky. Urobili ste krásnu výzdobu, veľmi pekné. Ešte raz vitaj 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Lucipuk: aj ťa tu vítam na našom malom, ale milom fóre. Verím, že prispeješ k oživeniu tohoto fóra. Tak vitaj medzi nami a zaraď sa !!!


   
OdpovedaťCitácia
Lucipuk
(@lucipuk)
Eminentný člen Registered
Pripojený: pred 5 rokov
Príspevky: 14
 

Kedže dnes je HALLOWEEN tak vám ukážem čo sme robili s mamou a sestrou. Tu je dôkaz... Najviac si pochutil náš najväčší úpír ocko. Ha, ha, ha ...:evil:

mafinky - duchovia

koláčiky - odrezané prsty

.. jeden bol naozaj odrezaný "áááuúúúú" , len nevieme ktorý to bol medzi všetkými 🙂

a všetky naše Halloweenske pochúťky , no dlho nevydržali, ale ocííí !!!

Prajem Vám všetkým veselého Halloweena !!!


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Mňam, tie vyzerajú chutne. A tie prsty, dúfam, že ten Tvoj ste našli skôr, ako ho ocino zjedol 😀

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 1 / 3

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá