Novinky v našej pon...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Novinky v našej ponuke z 3D tlače

285 Príspevky
4 Užívatelia
123 Likes
3,304 Zobrazenia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Marek: ... ale to vyzerá naozaj veļmi dobre. Aj keď sa hovorí, že samochvála smrdí, tieto vagóniky mi pekne voñajú. Ja Ťa rád  erejne pochválim, lebo zatiaľ sa mi tvoja 3D tlač páči. Parádna a precízna práca mldelára. Len tak ďalej a skùs ich trochu yme šiť, aby sme si aj my TT-čkari prišli na svoje "talboty". Tento typ vagónika v mojom "vozňov parku" stále chýba.


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Takže prvé dva už aj vo farbe. Toto sú nepredajné kusy - majú drobné chybičky, ale dostatočne dobré, aby boli v mojej skromnej zbierke... Musia si počkať na popisy a následne patinu... mierka H0

talbot16
talbot15

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Prichádzajúce novinky, budú v mierkach H0 a TT...

cievka drevena
cievka kovova
lesenie

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Marek: ... ideš ako píla. V kresliacom programe sa pekne dokážeš orientovať.


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

@samba ono keď sa človek rozbehne, tak to ide. Navyše, toto sú dosť jednoduché veci 🙂 

Náš sortiment sa pomaly ale isto rozširuje: https://netbis.sk/modely/nasa-ponuka-produktov/

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Marek: ... nóóó, pekne rozširuješ ponuku. Uvidíme čo našim modelárom padne do oka, ako sa hovorí. Hoci teraz takmer každý rieši prázdniny a dovolenky. Ale produkty sú to pekné a pri stavbe koľajísk a modelov veľmi potrebné. Veľmi ti držím palce, aby sa ti to rozbehlo a budem sa snažiť pomôcť ako viem. 


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

@samba ďakujem 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Viete mi niekto poradiť rozmery drevených fúrikov? Toto som robil približne na mierku H0, ale pripadajú mi po vytlačení malé... Alebo ich dám na TT a H0 vytlačím väčšie? Prvý obrázok je presný rozmer v mm, na druhom je s H0 figúrkou

dreveny furik rozmer
IMG 20220711 180559

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Marek: ... nejako presné rozmery fúrika nepoznám. V poslednej dobe som s fúrikom robil dosť a dosť a ak si správne pamätám, tak pri vyklápaní zeminy z fúrika som mal rukoväte približne vo výške pliec. Takže pri porovnaní s postavičkou na obrázku mi to príde v poriadku.


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

@samba ďakujem aj tak, už som to poriešil, tie sú v TT a H0 má o 35% väčšie... tak to je lepšie... 

tt dreveny furik
h0 dreveny furik

 

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Dnes som začal kresliť televízny vykrývač... V H0 bude výška základnej polostavebnice 19,4cm a v TT približne 12,5cm. Bude sa dať dokúpiť aj rozširovacia stredová časť v ľubovoľnom počte podľa potreby (5cm výška v H0, 3,25cm v TT), v prípade, že budete chcieť vyšší vykrývač... 

vykryvac03
vykryvac02

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Pribudla aj ďalšia varianta vykrývača, s trojuholníkovou základňou... Obidva typy sa dajú navyšovať o stredový diel v ľubovoľnom množstve, mierky H0 a TT budú v ponuke, mierka N bude na objednávku podľa dopytu

vykryvac03
vykryvac05
vykryvac04

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Marek: ... hoci je to mimo mojej epochy, tie vykrývače vyzerajú parádne. Nakreslil si síce veľmi dobre a nič im nechýba. Mal som možnosť vidieť naživo v skutočnosti tvoje výrobky technológoiu 3D a veľmi rád konštatujem, že v skutočnosti v tvojej farebnej úprave s patinou vyzerajú lepšie ako na fotkách. Verím a som o tom presvedčený, že tvoje výrobky si cestu k modelárom nájdu. 


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

@samba ďakujem za pochvalu. Dúfam len, že som to neprešvihol cenami ani jedným smerom... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Popri tlači pracujem na jednom Pivnom vozni... ešte nie je hotový, ale už sa dá vidieť, ako to bude vyzerať...

pivny vozen 01
pivny vozen 02

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Dnes vyšiel z tlačiarne prvý testovací výtlačok, ešte musím zajtra vytlačiť základňu. Celkový výsledok je veľmi dobrý, som ešte zvedavý, aké to bude vo farbe. 

IMG 20220713 214713
IMG 20220713 214720

Zajtra mi príde ďalší rezin, tentokrát čierny, tak sa môžem pustiť aj do tlače Talbotov...

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Budúci Pivný vagón, varianty bez brzdárskej búdky aj s ňou...

pivny vozen 01
pivny vozen 02

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Prvý typ vykrývača v mierke H0 v predaji... 

https://netbis.sk/modely/produkt/vykryvac-so-stvorcovou-zakladnou-nefarbeny-h0/

IMG 20220714 183803
IMG 20220715 054706
IMG 20220715 054722
IMG 20220715 054618

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Nemôžem si pomôcť, ale tento vykrývač vo farbe a na koľajisku (aj keď iba položený na N-kovom) vyzerá veľmi dobre (zase chválim sám seba)... 

IMG 20220715 154556
IMG 20220715 154551
IMG 20220715 154602

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Jediný kus na sklade, niečo ako "Občasná edícia", teda niečo, čo nebude pravidelne dostupné, takže ak máte záujem, neváhajte... https://netbis.sk/modely/produkt/vykryvac-so-stvorcovou-zakladnou-farbeny-patinovany-h0/ - ručne farbený a patinovaný, výška 24cm iba za 22€

IMG 20220716 105653
IMG 20220716 105538
IMG 20220716 105619
IMG 20220716 105646
IMG 20220716 105633
IMG 20220716 105610
IMG 20220716 105547
IMG 20220716 105557

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

@samba musel som na firemnej stránke presunúť odkaz na Luckin eshop na spodok, ale veľkosť sa nezmenila. Je to len z toho dôvodu, že keď som ja alebo niekto iný zdieľal stránku na facebooku, tak ako obrázok ponúkalo Tvoje logo namiesto mojich fotiek. Inak sa nič nezmenilo 🙂 Ďakujem za pochopenie

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Farbený vykrývač je predaný... 

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Na základe požiadaviek sme pridali možnosť zasielania cez Packetu. Ďakujeme za všetky Vaše minulé aj budúce objednávky. https://netbis.sk/modely/obchod/

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Pripravujeme...

kadibudka

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

Latrína (kadibúdka) v mierke H0 vyšla skvele, v mierkach TT a N som musel robiť ešte drobné úpravy a práve sa tlačia znovu. Na druhej fotke je aj figúrka, ktorá nie je súčasťou sady na predaj

IMG 20220719 172019
IMG 20220719 172042

 

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Stránka 2 / 12

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá