Skvelá práca šikovn...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Skvelá práca šikovného modelára Peťa

29 Príspevky
6 Užívatelia
0 Likes
4,176 Zobrazenia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1404
 

Je to Škoda Octavia r.v. 1963. Foto posielam zo zrazu historických vozidiel v Rožňave, kde som bol uplynulý víkend. Za Octaviou je Škoda 1100mbx z r. 1969, na ktorej bol môj brat.

Vyzerá zachovalejšie ako ja a to sme rovnako starí ... 😆 😆 😆

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Je to Škoda Octavia r.v. 1963. Foto posielam zo zrazu historických vozidiel v Rožňave, kde som bol uplynulý víkend. Za Octaviou je Škoda 1100mbx z r. 1969, na ktorej bol môj brat.

Vyzerá zachovalejšie ako ja a to sme rovnako starí ... 😆 😆 😆

PETER:
Tie vaše autá vypadajú naozaj krásne, schovali by do vačku mnohé mladšie... ale to bude asi tou údržbou, neviem si ani predstaviť, koľko času zaberie takýto koníček, ale málo to určite nebude.... 🙂

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2848
 

Peter: možno vieš a možno nie, ja som sa 10 rokov venoval autotuningu a mám tiež svoje auto, ale je v garáži pod plachtou a je dočasne odhlásené, lebo na neho nemám vôbec čas. Ja si úplne presne viem predstaviť čo takáto renovácia a následná údržba obnáša a viem aj koľko hodím a peniažkov to stojí. Preto rád obdivujem tieto staré autá, ktoré som zažil aj v ich plnej kondícii v 70 rokoch na našich cestách. Inak tá bratova MBX je super. Bolo ich málo vyrobených vo verzii kupé a je to určite poriadne zaujímavý kúsok. Tak nech sa Vám navždy lesknú a nech sa Vám vždy zlý a neporiadny vodiči na ďaleko vyhýbajú.


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Je to Škoda Octavia r.v. 1963. Foto posielam zo zrazu historických vozidiel v Rožňave, kde som bol uplynulý víkend. Za Octaviou je Škoda 1100mbx z r. 1969, na ktorej bol môj brat.

... skvelé autá a pekné evidenčné čísla.. 😉

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 2 / 2

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá