Dioráma vo fotorámi...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Dioráma vo fotorámiku

74 Príspevky
7 Užívatelia
0 Likes
5,284 Zobrazenia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Konečne sa nám podarilo dokončiť Vianočnú pohár-rámu 😉

Tomu sa hovorí zimná - Vianočná nálada. 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Keď spomínaš Vianočnú náladu, tak u nás už začína vo väčšom.... práve pečieme Vianočné oplátky 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Momentálne pracujem na novom "fotorámiku" pre moju maminu... Chcela niečo s lavičkou 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Marek: to je milé !!! Myslím, že tebe by sa asi hodili aj "šrotíky" domčekov, nie len vagónikov. Som presvedčený, že práve sem do tejto diorámky, by sa priečelie nejakého domčeku hodilo. Hoci by mu chýbala zadná stena, alebo by bok nebol kompletný. No niečo určite do balíka najbližšie pribalím. Ak nebudeš chcieť tak zrecykluješ v plastovom odpade. 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Marek: to je milé !!! Myslím, že tebe by sa asi hodili aj "šrotíky" domčekov, nie len vagónikov. Som presvedčený, že práve sem do tejto diorámky, by sa priečelie nejakého domčeku hodilo. Hoci by mu chýbala zadná stena, alebo by bok nebol kompletný. No niečo určite do balíka najbližšie pribalím. Ak nebudeš chcieť tak zrecykluješ v plastovom odpade. 🙂

Ďakujem Samba, to by bolo super 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

...

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1395
 

ta podperná tyčka je super nápad 🙂

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

ta podperná tyčka je super nápad 🙂

Ďakujem dedo. Bol by to super nápad k jabloni alebo podobne, toto je však iba špáradlo, ktoré podopiera strom, kým vyschne lepidlo 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Zabudol som dodať, že strom je asi môj prvý listnatý s použitím tejto foliáže, ktorý som robil pár rokov dozadu. 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Zbyněk
(@dedo)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1395
 

ta podperná tyčka je super nápad 🙂

Ďakujem dedo. Bol by to super nápad k jabloni alebo podobne, toto je však iba špáradlo, ktoré podopiera strom, kým vyschne lepidlo 😉

si ma dostal teraz, ale totálne 😆 😆 😆

Od enkovej fantázie k hánulkovej realite medzivojnových dní ...


   
OdpovedaťCitácia
Adam Duda
(@adam)
Overený člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 72
 

Ja do desiateho mája potrebujem mať hotovú diorámu ako projekt na zemepis/geografiu. Diorámu Mohavskej púšťe. JE NÁDHERNÁ!!!!!(v realite ešťe krajšia)(tá fotoráma)


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Dúfam, že sa Adam nenahnevá, keď zverejním jeho diorámu, ktorú robil do školy ako projekt na geografiu. Je urobená do krabice od topánok a podľa mňa sa mu veľmi podarila. A s minimálnou pomocou odo mňa. Je šikovný 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Marek a Adamko: dúfam, že si za ňu dostal 1. Diorámka je pekná a použil si modelársky materiál, takže si to vyrobil presne podľa svojho cítenia, čo je najlepšie riešenie. Odo mňa máte páni modelári veľkú pochvalu !!!


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Už dlho som nerelaxoval pri žiadnom malom projekte. Preto som sa rozhodol vyhrabať zo zásob ďalší rámik na fotky a urobiť novú diorámu vo fotorámiku. Mám presnú predstavu, ale Vám iba načrtnem malý náhľad...

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

...zatiaľ bez zelene a patiny... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

To bude krásna diorámka. mne to pripomína výstup na chatu "Plesnivec" vo Vysokých Tatrách, kde som tento rok s rodinkou aj vystúpal po vlastných. Krása, krása, krása.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Už takmer hotové 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Hotovo... už aby som mal naspäť svoj opravený telefón, lebo tá fotka nie je veľmi ok... 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2830
 

Marek: opäť niečo plodné, čo vyšlo z tvojho voľného času. Keby som ja mal aspoň polovicu toho voľného času čo máš ty. Som zavalený prácou v e-shope a v práci. Ale tvoja diorámka mi pripomína chvíle trávené vo Vysokých Tatrách toto leto.


   
OdpovedaťCitácia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1831
 

Marek: opäť niečo plodné, čo vyšlo z tvojho voľného času. Keby som ja mal aspoň polovicu toho voľného času čo máš ty. Som zavalený prácou v e-shope a v práci. Ale tvoja diorámka mi pripomína chvíle trávené vo Vysokých Tatrách toto leto.

Marek:
Pekná dioráma. Ďalšie slová môjho komentára by boli však ako kópia textu, ktorý napísal SAMBA.

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Lucipuk
(@lucipuk)
Eminentný člen Registered
Pripojený: pred 5 rokov
Príspevky: 14
 

Marek: mne sa veľmi páči čo si si urobil a chcela som sa ťa spýtať že ako dlho ti to trvalo.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Marek: mne sa veľmi páči čo si si urobil a chcela som sa ťa spýtať že ako dlho ti to trvalo.

Ďakujem Lucipuk 🙂 Trvalo mi to približne týždeň 🙂 Som rád, že sa Ti to páči

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Lucipuk
(@lucipuk)
Eminentný člen Registered
Pripojený: pred 5 rokov
Príspevky: 14
 

Marek: ja som si myslela že ti to trvalo aspoň dva týždne.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5003
Topic starter  

Marek: ja som si myslela že ti to trvalo aspoň dva týždne.

To je dosť malé, takže to netrvalo dlho 🙂 Navyše napríklad chatka už bola postavená dopredu, stromčeky a kríky som už mal, takže to išlo ľahko 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 3 / 3

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá