Prestavba železničn...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Prestavba železničnej stanice LUČENEC.

55 Príspevky
4 Užívatelia
0 Likes
13.2 K Zobrazenia
Ivor
 Ivor
(@ivor)
Platinový člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 1833
 

Akej farby bude omietka novej stanice ?
Informačná tabuľa vypadá naozaj dobove, ale čakal by som väčšie prekrytie pred nepriaznivým počasím.
Predsa je to len elektronika.... :huh:

🙂 😉 😉 🙂 https://www.youtube.com/channel/UCUTC2x1LD-YZhznvZNJ_i5g 😉 🙂 😉 🙂


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
Topic starter  

Ivor: pokiaľ som videl prvé farebné základovanie (to je do žlta) tak predpokladám, že by mohla byť v žltom sfarbení. Len dúfam a pevne verím, že v príjemnej žltej. Tá by jej aj pristala.


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
Topic starter  

Práce v našej stanici prebiehajú aj naďalej, hoci neprinášam žiadne príspevky. Robí sa oplotenie okolo stanice, pracuje sa v útrobách staničnej budovy aj napriek tomu, že počasie už dlhšiu dobu nepraje. Prinášam aj obrázkovú dokumentáciu z niečoho zaujímavého. Pracovná súprava, ktorá sa nedávno objavila na jednej z odstavných kolají, dnes predviedla načo prišla. Vrhla sa na trhanie jednej z výhybiek. Foto napovie viac:


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
Topic starter  

Na našej stanici sa neustále maká, aj napriek tomu, že som dlhšie nič neprispieval. Dnes som však dostal možnost nahliadnuť do zrekonštruovaných priestorov hlavnej haly - čakárni. Jej priestory sú presvetlené vďaka bielemu mramoru na stenách a svetlosivému mramoru na podlahe s podlahovým kúrením. Ale obrázky napovedia viac, ako môj opis.


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
 

Riadna rekonštrukcia. Bude to nádherná stanica 🙂 . Škoda ale, že naša Bansko-štiavnická chátra spolu s traťou... 🙁

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 3 / 3

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá