Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Škoda 27E

57 Príspevky
3 Užívatelia
45 Likes
2,125 Zobrazenia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
 

Luxusné riešenie, u nás už predávajú "uchošťoury" iba papierové, tieto plastikové už nie sú nikde v obchodoch. Kardany z toho som použil aj ja pri prestavbe Gorily ČSD a osvedčili sa. Ja som ich kvôli pevnosti vyplnil drôtom vhodnej hrúbky, ktorý to spevnil a potom sa to nekrútilo ani neohýbalo. 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Lukáš
(@zaza-office)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 578
Topic starter  

Děkuji za postřehy pánové. Zkusím a dám vědět! 

Z*


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Lukáš
(@zaza-office)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 578
Topic starter  

Takže máme tu krůček vpřed. Hluk nedělal kardany ale špatně vyrobený setrvačník, po jeho sundání má pojezd stejnou hlučnost jako původní lokomotiva.... 

Z*


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
 

@zaza-office takže kardany si nechal pôvodné, ako si mal, alebo aj tie si menil? Zotrvačník, ak bol zle urobený, asi spôsoboval aj vibrácie, či nie?

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Lukáš
(@zaza-office)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 578
Topic starter  

@marek@marek Ano, setrvačník zřejmě "házel"...Kardany jsem použil zase z uchošťourů, jde sice vidět že sebou hází, ale na hluk to příliš vliv nemá když jsem to porovnal s původní lokomotivou (koupil jsem dvě a vypreparoval jednu) 

Z*


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5027
 

@zaza-office neskúšal si ich spevniť, ako som to urobil ja? Myslím tým drôtom, mne ich potom nehádzalo ani nedeformovalo.

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Lukáš
(@zaza-office)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 578
Topic starter  

@marek Ne, ještě ne, bude to předmětem dalších zkoušek. 

Z*


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Stránka 3 / 3

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá