Upozornenia
Vyčistiť všetko

Vůz Wa/Wap  

Stránka 2 / 2

Marek
(@marek)
Člen Admin

Máme ještě podobný Wa, také montážní plošina a ta má na "střeše" udělané malé výsuvné plošinky do boku. Tuto plošinu jsem ale ještě nechytil na dílnách

Dúfam, že sa Ti to podarí niekedy odfotiť a podeliš sa s nami o zábery 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...

OdpovedaťCitácia
Publikované : 20. júla 2019 21:15
Lukáš
(@zaza-office)
Honorovaný člen

Několik fotografií mám z dřívějška, když jsem se na šachtu dostával s externí firmou. Díky těmto snímkům mám základní představu, ale potřebuji nafotit "interier"

Z*

OdpovedaťCitácia
Publikované : 20. júla 2019 21:54
Lukáš
(@zaza-office)
Honorovaný člen

Postup na plošině, aktuálně jsem v úmorné fázi broušení a tmelení

Z*

OdpovedaťCitácia
Publikované : 21. júla 2019 18:44
Samba
(@samba)
Slávny člen

Zaza: parádne vymyslené. Model zatiaľ vyzerá veľmi profesionálne. Vidím, že kreslenie v počítači a následné vypaľovanie ti ide od ruky. Bude to krásny a jedinečný vagón.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 21. júla 2019 21:28
Lukáš
(@zaza-office)
Honorovaný člen

Díky Samba. Vzhledem k ojedinělosti předlohy to model jedinečný bude. Zase jsem kousek pokročil...

Z*

OdpovedaťCitácia
Publikované : 23. júla 2019 1:52
Marek
(@marek)
Člen Admin

Bomba, vyzerá to naozaj super. Som zvedavý na výsledok :woohoo:

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...

OdpovedaťCitácia
Publikované : 23. júla 2019 23:17
Marek
(@marek)
Člen Admin

Síce nie je tak dokonalý ako Zazov, ale tiež to je Wap... Asi nebude presne na chlp podľa predlohy, ale kombinácia zopár dielov zo stavebnice a kartónu, ktorým nahrádzam chýbajúce diely... 🙂

OdpovedaťCitácia
Publikované : 25. júla 2019 15:07
Samba
(@samba)
Slávny člen

Marek: u teba naozaj nič neskončí v koši. Tie diely som ti poslal len tak, lebo mi ich bolo trochu ľúto vyhodiť. Som rád, že ti poslúžia k stavbe tak pekného a tradičného vagóna z našich tratí. Wap-ky sú vždy pekné v nákladných súpravách.Najviac im to pristane v ucelených súpravách so zamračenou na čele.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 25. júla 2019 20:57
Marek
(@marek)
Člen Admin

Ďakujem Samba. Vieš, že mňa akékoľvek diely alebo šrotíky vždy potešia. Aj nabudúce, ak sa niečo nájde, tak nebudem proti 😉 🙂

OdpovedaťCitácia
Publikované : 26. júla 2019 7:35
Lukáš
(@zaza-office)
Honorovaný člen

To velmi dobrý počin! Vypadá to jako Bramos. Pokud se karton nezkroutí, nepůjde to poznat. Posílej fotky z postupu, jsem zvědav! Držím palce!

Z*

OdpovedaťCitácia
Publikované : 26. júla 2019 16:26
Marek
(@marek)
Člen Admin

Ďakujem Zaza. Budem postupne pridávať fotky. 🙂

OdpovedaťCitácia
Publikované : 26. júla 2019 18:33
Lukáš
(@zaza-office)
Honorovaný člen

Pokus o vlastní krablovaný plech, velké formáty jsou poměrně drahé....

Z*

OdpovedaťCitácia
Publikované : 26. júla 2019 21:01
Marek
(@marek)
Člen Admin

Keď tak na to pozerám, ešte to budem tmeliť a brúsiť... 🙂

OdpovedaťCitácia
Publikované : 27. júla 2019 10:33
Lukáš
(@zaza-office)
Honorovaný člen

Krásná práce kolego, ano tmel to určitě chtít bude. Napustil jsi něčím tu lepenku?

Z*

OdpovedaťCitácia
Publikované : 27. júla 2019 14:14
Samba
(@samba)
Slávny člen

Marek: tu je vidieť, že si dokážeš poradiť so všetkým. Tmelenie a brúsenie je v týchto prípadoch nevyhnutné. Vagónik vyzerá naozaj dobre. pekne si trafil jeho línie.

OdpovedaťCitácia
Publikované : 27. júla 2019 15:10
Marek
(@marek)
Člen Admin

Ďakujem veľmi krásne páni kolegovia modelári. No zabávam sa popri práci, keď makám teraz hlavne na svojich firemných serveroch.
Zaza, lepil som ich disperznym lepidlom a následne napustil kartón riedkym sekundovým lepidlom kvôli pevnosti. 😉 Ty to čím napúšťaš?

OdpovedaťCitácia
Publikované : 27. júla 2019 19:11
Stránka 2 / 2

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Sociálne médiá