Gorila H0 od Pika -...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Gorila H0 od Pika - prestavby a prerábky

52 Príspevky
3 Užívatelia
3 Likes
7,555 Zobrazenia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2846
 

Marek: ... je to presne tak ako píšeš. Modely, ktoré sme stavali pre nejakými rokmi trochu zostarnú a odstupom času si všimneš nedostatky, ktoré si vtedy nevidel, alebo tie nedostatky zapríčinilo prirodzené starnutie laku, plastu, atď... Tomu sa neubránime. Aj ja po čase vidím moje modely v inom svetle, ako keď som ich postavil. Ja dobré sa k nim vrátiť a trochu sa im povenovať a napraviť čo sa dá. Máš pekné elektrické "Gorily" je vidieť, že sú tvojou srdcovkou. Ja mám iba dve "Gorily" vo veľkosti TT, ale aj tým som rád, lebo v našej veľkosti to nie je bežný model. Je dobré, keď si modelár svoje modely prezerá a snaží sa ich ešte vylepšiť. Verím, že patina im pridá ten pravý punc dokonalosti. Pekné modely a môjmu pozornému oku neunikli ani detaily, ako plošiny nad nárazníkmi pod oknami. 


   
Marek reacted
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5025
Topic starter  

@samba ďakujem. Tá sivá - prototypová sa mi vždy páčila, ale teraz, keď som si ju ešte dotiahol podľa fotiek, tak sa mi páči ešte viac. Tá biela na streche a tá čierna linka tomu dodali šťavu. Myslel som si, že dorobím aj žlté pruhy na stupačky, ale potom som našiel aj fotky pôvodného ČSD originál náteru a tam tá žltá nebola. Takže teraz je tak, ako prototyp vyšiel z fabriky 🙂

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
Samba reacted
OdpovedaťCitácia
Stránka 3 / 3

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá