Stavba -Telgartska ...
 
Upozornenia
Vyčistiť všetko

 

Stavba -Telgartska slucka v N-ku

583 Príspevky
8 Užívatelia
0 Likes
54.1 K Zobrazenia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Ahojte,nieco nove odo mna-dokonca som skusil prvy krat i patinu strechy


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Marek,necham to na teba.Bud zrusis toto vlakno,alebo ho tu nechaj,Toto je posledny prispevok ku Telgartskej slucke-projekt,stavba je zruseny....


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5031
 

Marek,necham to na teba.Bud zrusis toto vlakno,alebo ho tu nechaj,Toto je posledny prispevok ku Telgartskej slucke-projekt,stavba je zruseny....

Modeln, nemám to tu prečo rušiť. A čo sa stalo? Prečo si to stopol? Ak sa teda môžeme dozvedieť... 😉

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2850
 

Marek,necham to na teba.Bud zrusis toto vlakno,alebo ho tu nechaj,Toto je posledny prispevok ku Telgartskej slucke-projekt,stavba je zruseny....

Modeln, nemám to tu prečo rušiť. A čo sa stalo? Prečo si to stopol? Ak sa teda môžeme dozvedieť... 😉

Modeln: ... tak to aj mňa mrzí, lebo si sa celkom dobre rozhodol. Takéto projekty, do ktorého si sa pustil si vyžadujú neuveriteľné množstvo nákladov na stavbu a materiál, neuveriteľné množstvo trpezlivosti a výdrži. Po prekonaní všetkých prekážok by výsledok neuveriteľne modelára potešil a nie len jeho. Verím, že na zrušenie stavby máš naozaj poriadny dôvod, lebo inak by to bola večná škoda. Keď si predstavím koľko elánu si mal na začiatku stavby, tak mi je to teraz neuveriteľné. ŠKODA, večná ŠKODA takého Koľajiska !!!!


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Dakujem pani.Prostriedky,materialu mam na kolajisko dost,ale zmenila sa mi situacia v rodine,pojdem byvat do bytu a tam ho nemam kde umiestnit,a u nasich ho nechcem nechat,viem ze casom by som ho musel prestahovat-tak som sa radsej vratil z kratsej cesty-hlavne kym som nezacal robit krajinu


   
OdpovedaťCitácia
(@modeln)
Zlatý člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 686
Topic starter  

Ahojte,po ukonceni stavby kolajiska,mam trosku viac casu na modelovanie,tak som skusil nieco ine,nez som robil doteraz.Vyskusal som si patinu-zatial len na uhlakoch,tak sa chcem pochvalit.Na foto uz posledna trojica vagonov,celkovo som uz zaspinil 10 ks.Marek,neviem kam som to mal dat,ale ak chces urob osobitny chlievik,kde by sme mohli prispievat ohladne patinovania modelov. Na mojich modeloch pouzita len praskova patina


   
OdpovedaťCitácia
Samba
(@samba)
VIP člen Registered
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 2850
 

modeln: u patiny platí "menej je viac", to je môj názor a ty si to u týchto vagónoch dodržal presne. Fotil si ich na hrdzavej kovovej hrdzavej platni čo dotváralo reálnu hrdzu, aspoň pre porovnanie. Parádne modely týchto "duplákov".


   
OdpovedaťCitácia
Marek
(@marek)
VIP člen Admin
Pripojený: pred 8 rokov
Príspevky: 5031
 

Nádherné modely Modeln. Krásna práca a tá patina je fakt skvele zvládnutá 🙂 Klobúk dole a palec hore :woohoo:

Marek - amatérsky železničný modelár v mierkach H0 a N, ktorý si model radšej postaví ako kúpi hotový...


   
OdpovedaťCitácia
Stránka 24 / 24

Dotácie

Vaše príspevky budú použité na chod a vylepšovanie funkcií stránky a fóra. Za všetky príspevky ďakujem

Partnery webu

Sociálne médiá